Mart 29, 2024, 12:19:46 ös

Gönderen Konu: Türkiye Ligi İçin Bu Sefer TFF'ye!!!  (Okunma sayısı 2947 defa)

Çevrimdışı Untouchable

• Profili Görüntüle
Türkiye Ligi İçin Bu Sefer TFF'ye!!!
« : Temmuz 17, 2013, 12:58:56 ös »
Arkadaşlar bildiğiniz gibi 2 senedir FIFA'da Türkiye Ligi yok ve bunun nedeni de federasyonun takım lisanlarını kendisi toplayıp EA'e vermeyip EA'nin tek tek takımlardan lisans almasını istemesi. O yüzden EA'e bir şeyler yazmak bir işe yaramıyor. Ben de diyorum ki bu sene TFF'ye yazalım ne kadar çok mail atarsak dikkate alınma olasılığımız o kadar artar. Belki işe yaramaz ama en azından deneyelim. Spor Toto Süper Lig'in FIFA 14'te olmasını istiyorsanız siz de TFF'ye yazın

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
Ynt: Türkiye Ligi İçin Bu Sefer TFF'ye!!!
« Yanıtla #1 : Temmuz 17, 2013, 17:02:50 ös »
bence şike olaylarının yaşandığı ve boktan futbolun oynandığı türkiye ligi için değmez.

galatasaray olsa yetiyor zaten.
hiç uğraşmayın. o tüpçü başta olduğu sürece galatasaray ın cl maçlarından başka maç da izlemem ben. skrım türkiye ligini. tüpçü de skine takacak sanki.
bence daha iyi yöntem lig tvlerinizi iptal edin. o zaman koşarak yaparlar her istediğimızi. buldular boktan futbol takımlarıni izlemek için para veren koyun milleti tabii. sömürüyorlar insanları. skerim olmasın daha iyi.
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Temmuz 18, 2013, 00:32:41 öö »
online oynarken almışım cimbomu, karşıma fenerbahçe veya beşiktaş çıkıyor, zevkli olur tabi. Ama TFF ye maille filan olacak iş değil, çünkü adamlar o kadar şeye rağmen şikeyi örtbas etti, bizim fifaya Türkiye ligi baskımıza mı boyun eğecek
boynu altında kalsın o tüpçünün

Çevrimdışı Untouchable

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Temmuz 20, 2013, 04:30:03 öö »
bana da olmaz gibi geliyor türk futbolunun yararına hiçbir şey yapmıyor adamlar ama deneyelim bence yine de. tabi karar yine sizin