Mart 29, 2024, 12:07:12 ös

Gönderen Konu: Fifa 08 Büyük Değişiklikler :')  (Okunma sayısı 2701 defa)

Çevrimdışı ati_gs_ceza_ati

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Fifa 08 Büyük Değişiklikler :')
« : Ağustos 12, 2007, 16:43:26 ös »
Gamezone sitesi,Fifa 08'in Yenilikleri Hakkında Bizleri Oldukça Heyecanlandıracak Bir Öninceleme Yapmış.

-Kişisel Kontroller: Yeni kontroller sayesinde paslaşma çeşitlerini kullanın ve ortaları yönetin. Kaleciyi bire bir pozisyonlarda kendiniz kullanın ve gol yememe yeteneklerinizi sınayın!!!

-Be a Pro Modu: Profesyonel bir futbolcunun kontrolünü alın,kendi oyuncunuzu yaratın ve sezon boyunca kendinizi sınayın.Pozisyonu ayarlayın,özelliklerinizi geliştirin ve elit bir futbolcu haline gelin. Oyunda 3 arkadaşınızı da yanınıza alabilirsiniz ve birlikte aynı takımda oynayıp özelliklerinizi gösterebilirsiniz!!!(Benim yorumum:Bu özelliğin pc ve ps2 de olması oldukça zor görünüyor)

-Değişik Taktikler: Oyun stratejinizi belirleyin ve kendiniz için müthiş bir taktik yaratın!Bir oyuncunun pozisyonunu istediğiniz şekilde ayarlayın,sahanın istediğiniz bir yerine koyun,defansif ofansif koşularını ayarlayın!

-Zenginleştirilmiş Aİ: Yeni defansif pozisyon sistemi çok iyi bir taktik gerektirir ve eğer iyi bir taktik vermişseniz oyuncunun doğru yerde doğru zamanda rakibe müdahale etmesini sağlar!

-Menajer Modu Geliştirildi: Sezon öncesinde takımızı kampa alın,hazırlık maçlarında onları deneyin!Yeni antreman modu özellikleri ve dinamik yönetim beklentileri sistemi sizi ya yükseltecek,ya da takımızın düşüşüne neden olacak.

-Replay Kaydetme: Artık maçlarınızın önemli pozisyonlarını ya da MAÇIN TAMAMINI kaydedebileceksiniz. İlerleyen zamanlarda eski maçlarınızı izleyip nostalji yapabileceksiniz...

(ç)ALINTIDIR

(mutluluğu yakaladınız mı?)
(yakaladıysanız sıkı tutun kaçmasın)
« Son Düzenleme: Ağustos 13, 2007, 13:27:17 ös Gönderen: ati_gs_ceza_ati »

Çevrimdışı fifamen

• Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 08 Büyük Değişiklikler :')
« Yanıtla #1 : Ağustos 12, 2007, 16:49:10 ös »
Bu konuyu soccercenter'da ben açmıştım ve ben çevirmiştim bari alıntıdır deseydin >:(

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ağustos 12, 2007, 21:00:40 ös »
Bu konuyu soccercenter'da ben açmıştım ve ben çevirmiştim bari alıntıdır deseydin >:(
aldınmı cvbını ati ? Neden emeğe saygısızlık yapıyorsun !

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
  • Skor Tahmin: Nick; Mrtayn Sıra; 9
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 13, 2007, 00:06:47 öö »
çok iyi yaf

Çevrimdışı ati_gs_ceza_ati

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 13, 2007, 13:26:25 ös »
aldınmı cvbını ati ? Neden emeğe saygısızlık yapıyorsun !

saygısızlık deil zaten bütün herşeyi soccercenter.net ten aldım fifamen senin yazdıını bilmiodum
bilgilendirmek için ekledim.....güzel çevirmişin orjinalınıde okudum bi b*k anlamadım :D

Çevrimdışı fifamen

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 13, 2007, 13:31:22 ös »
ok o zaman:)