Mart 28, 2024, 19:12:06 ös

Gönderen Konu: Merhaba :)  (Okunma sayısı 4909 defa)

Çevrimdışı berbat97

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba :)
« : Kasım 20, 2012, 00:59:12 öö »
Merhaba arkadaşlar ben Berat , namı değer berbat88 . Forumun kötü çocuğu  e_vil .Fifadelisi forumu küçüklüğümden beri deli gibi girip post kastığım bir forumdur  t_ongue . Yanlış anlamayın ergenlik işte  c_heesy . O uzun zaman boyunca forumda kavga etmemiş adam bırakmadım . Hiç hak etmemiş kişilere ağır hitamlarda bulundum . Hatırlıyorumda yeri geldiğinde rüyalarıma bile girmişliği oluyordu çok sıkça . Bir çok değişik insanla tanışdım .11 yaşında upload işine giriştim bir iki kişiyle  c_heesy . Bir başka uğload grubundan özenerek yapmıştım bunu , onlara rakip olmuştuk  t_ongue . Ama para olmadığını anlayıca o işe de bir son verdim  c_heesy . Kaç kere ban yediğimi bilmiyorum . Ama olaylar ve kişiler hep aklımda . Yaşanmış tüm kötü şeyleri unutalım yaptığım tüm kötü işler ve kötü laflar içinde herkesden özür delirm , hakkı olan hakkını helal etsin ne diyim .Fifadelisi'nin ismi yeter be , nerde görsem hatırlarım . Merhaba !
« Son Düzenleme: Kasım 20, 2012, 01:02:32 öö Gönderen: berbat97 »
"Kurt inine çekilince çakallar kendini kral sanar ama bilmezler ki kurt sessizliği bozarsa kıyamet kopar."

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
Ynt: Merhaba :)
« Yanıtla #1 : Kasım 20, 2012, 02:39:02 öö »
97 doğumlu olduğunu düşünerek olgunlaştığını varsayıyorum.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Kasım 20, 2012, 11:09:11 öö »
hadi hayırlısı

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Kasım 20, 2012, 14:10:10 ös »
peki
-yokum.

Çevrimdışı berbat97

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 11, 2017, 04:20:39 öö »
5 yılda bir buraya bir ileti bırakmak istiyorum, bizde inci sözlük falan yok, fifadelisi.net vardı.
"Kurt inine çekilince çakallar kendini kral sanar ama bilmezler ki kurt sessizliği bozarsa kıyamet kopar."