Nisan 28, 2024, 01:26:14 öö

Gönderen Konu: """futbolcu gözüyle fifa"""farklı bir fikir siz ne düşünüyorsunuz"""  (Okunma sayısı 8448 defa)

Çevrimdışı gerard1907

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Fifa 09 da Zaten Mause ile OynayaBileceksin

mouse'la oynanıcak mı gerçekten..desene 4 kişi oynayabilicez..2 tane kol var,1 klavye,1 de mouse etti 4

Çevrimdışı t_sanli

• Daimi Üye
  • Made BY t_sanli
    • Profili Görüntüle
Ynt: """futbolcu gözüyle fifa"""farklı bir fikir siz ne düşünüyorsunuz"""
« Yanıtla #16 : Eylül 06, 2008, 01:17:38 öö »
ben belki böyle bir yama yapabilirim fifa 09 için çıkınca

ben şimdi 08 için başlayayım bakalım yapacem mi
Md BY t_sanli Kit Shop

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: """futbolcu gözüyle fifa"""farklı bir fikir siz ne düşünüyorsunuz"""
« Yanıtla #17 : Eylül 06, 2008, 11:13:34 öö »
ben şimdi 08 için başlayayım bakalım yapacem mi

ben çok sevdim bu çocuğu zaten fifa 08 i 1 part a indirmiş  :o :o :o

beklenir bundan ha !!  :D :D :D :D :D

Çevrimdışı mystiker

• Daimi Üye
  • Adanaspor
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

mouse'la oynanıcak mı gerçekten..desene 4 kişi oynayabilicez..2 tane kol var,1 klavye,1 de mouse etti 4

Klavye ve Fare Kullanılan Yeni Kontroller

Eğer gamepadiniz yoksa,her zaman klavyeyle oynamak zorunda kalmışsınızdır. Bu kesinlikle klavyeli oyuncuları için bir dezavantaj. Çünkü gamepadde yapılan hareketlerin çoğunu ya yapma imkanları yok ya da çok zor. EA SPORTS yeni geliştirdiği sistemle klavye-fare kombinasyonuyla oynama fırsatını veriyor.

Açıklaması çok basit,normalde W,A,S,D tuşlarıyla hareket eden oyuncularımızı istersek fare ile hareket ettirebiliyoruz. Bunu yapabilmek için bir 'Fareyi Takip Et' modumuz var. Fareyi nereye hareket ettirirsek oyuncu o tarafa doğru hareket ediyor. Space'e bastığımız zaman oyuncu hızlı koşuyor.

Sol klik yönelilen yere pas atıyor,uzun bastığımızda ise orta. Sağ klik ise şut özelliği taşımakta.

Bunlar kulağa çok kafa karıştırıcı gelebilir ama öyle değil. Birkaç kez fare ile pratik yaptıktan sonra çok özellikli ve kullanışlı bir kontrol opsiyonumuz oluyor. Yine de,gamepad ve klavyeden memnunsak bu iyi bir alternatif olarak kalacaktır.