Mayıs 12, 2024, 06:54:47 öö

Gönderen Konu: Fifadelisi Userbar'ı  (Okunma sayısı 5479 defa)

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifadelisi Userbar'ı
« Yanıtla #15 : Haziran 04, 2009, 16:40:56 ös »
Alp bu mesajın gözüme batıyor haberin olsun ifadesini kullanmamışım orada Berk dikkat ettiysen bu mesajların ile çoğul yapmışım söylemi. Bunun anlamı son zamanlarda bu tip bir eğilim içerisindesin dikkat et demek.

Yoksa sizi yeterince serbest bırakıyoruz fikirlerinizi söylerken Ufuk abi ile sert ve aşırı resmi bir ortam peşinde değiliz. Ben forum içerisinde samimiyetin olmasına inanan bir kişiyim , bugüne kadar ki uygulamalarım bunun göstergesidir ;)

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Haziran 04, 2009, 18:48:13 ös »
Alp bu mesajın gözüme batıyor haberin olsun ifadesini kullanmamışım orada Berk dikkat ettiysen bu mesajların ile çoğul yapmışım söylemi. Bunun anlamı son zamanlarda bu tip bir eğilim içerisindesin dikkat et demek.

Yoksa sizi yeterince serbest bırakıyoruz fikirlerinizi söylerken Ufuk abi ile sert ve aşırı resmi bir ortam peşinde değiliz. Ben forum içerisinde samimiyetin olmasına inanan bir kişiyim , bugüne kadar ki uygulamalarım bunun göstergesidir ;)

Ya arkadaşlar ben hem samimi hem ciddi bi forum olsun istiyorum böyle sokak jargonunda seçme kelimeleri koymasanız iyi olur ki hiçte güzel değildi o espri katılıyorum ben Ali E. ye espri yapın ama argo olmasın koymak sokmak falan çocuk demeçleri bunlar aşın biraz kendinizi yakışmıyo ;)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Haziran 14, 2009, 11:30:45 öö »
Ya arkadaşlar ben hem samimi hem ciddi bi forum olsun istiyorum böyle sokak jargonunda seçme kelimeleri koymasanız iyi olur ki hiçte güzel değildi o espri katılıyorum ben Ali E. ye espri yapın ama argo olmasın koymak sokmak falan çocuk demeçleri bunlar aşın biraz kendinizi yakışmıyo ;)
Bence +3 yaş sınırı konulsun foruma.. %60 oranında azalma yaşarız ama değer..

Çevrimdışı okanbjk74

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : Haziran 14, 2009, 11:55:53 öö »
Bence +3 yaş sınırı konulsun foruma.. %60 oranında azalma yaşarız ama değer..
+3 yaş sınırı değil , +3 akıl sınırı koyulmalı ;)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Haziran 14, 2009, 11:57:06 öö »
+3 yaş sınırı değil , +3 akıl sınırı koyulmalı ;)
O zaman %98 üye kaybı yaşanacağından tavsiye etmiyorum, ama o da olabilir.