Nisan 27, 2024, 10:27:39 öö

Gönderen Konu: Boyun Eğmeyen Aslanlar turnuvaya hazır!!!  (Okunma sayısı 1780 defa)

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Boyun Eğmeyen Aslanlar turnuvaya hazır!!!
« : Haziran 28, 2010, 21:40:05 ös »

8-0 lık müthiş İngiltere galibiyeti öncesinde Boyun Eğmez Aslanlar

Malum turnuva yaklaşıyor bizde turnuvanın güçlü ekiplerinden Kamerun'un antrenmanına gidelim dedik bizim kameraman Kamil Şengöz ile.Ama gitmez olaydık.Adamlar çok gizli çalışıyorlardı.Önce insan gibi kapıdan girmek istedik ama yaklaşık 2.20 boyundaki iki güvenlik görevlisi(zenciydiler) bizi engelledi.Sonra gizli yoldan antrenman sahasına girdik.Girmez olaydık.Önce kaptan Eto'o bizi gördü.Daha doğrusu Kamil'i gördü.Topa bir gömçürdü aman aman.Sanıyorum ki Kamil'in çenesini kırıp kafatasını çatlatmış.

Bu fotoğrafta Eto'o topu göndermiş ve sonrasında beni işaret ediyor takım arkadaşı Nkong'a.Nkong bana doğru bir şut çıkardı ama kolumla engelledim kafama gelen topu.Sonuç mu?Kolum 3 yerinden kırılmış.Zavallı Kamil ise top ona geldikten sonra bayılmış ben kaçarken kamerayı aldım ama Kamil çok ağırdı kurtaramadım zavallıyı.Ama Allah'tan bu Kamerunlular insaflı insanlarmış.Kamili sonra hastahaneyer kaldırmışlar.Kendisinin durumu iyiymiş.En yakın zamanda kendisine ulaşacağız.
Tanrı Kamerun ile karşılaşacak takımlara güç ve şans versin çünkü çok ihtiyaçları olacak.Bu arada aman diyim siz siz olun gitmeyin antrenmanlara yazık edersiniz gençliğinize!

Mustafa Cabbar Zıbartan

Johannesburg Academic Hospital /Güney Afrika