Mayıs 05, 2024, 03:41:33 öö

Gönderen Konu: Pes 2012 Gameplay Trailer  (Okunma sayısı 10447 defa)

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Pes 2012 Gameplay Trailer
« Yanıtla #15 : Haziran 21, 2011, 02:47:49 öö »
Gittiğim tek yunanistan var oda sınırına girdik tekne turunda çünkü 500 metre vardı sınır olarak bilmiyordum yani ilginç sadece Türkiye değilmiş demek ki
ben gitmedim hiç ama çok arkadaşım var başka ülkelerde ve fifa mı pes mi sorusunun cevabı için baya uğraştım yaklaşık 20 ülkeden arkadaşlara sordum sonuçta da pes dedim. Ama renkler ve zevkler tartışılmaz tabi :) iyi geceler herkese..
-yokum.

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Haziran 21, 2011, 02:50:05 öö »
Sanada iyi geceler Öyle tabiki
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Haziran 21, 2011, 02:59:25 öö »
Satışlarda Fifa daha üstün diye biliyorum ama

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Haziran 21, 2011, 03:01:15 öö »
Satışlarda üstünde

Playstation salonları için bu :)

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : Haziran 21, 2011, 03:24:18 öö »
satışlarda fifa üstün ama satışa bakmamak gerekir bence sonuçta en çok satan gazete Zaman, anlayın artık gerisini iyi geceler tekrar :D
-yokum.

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Haziran 21, 2011, 03:27:35 öö »
Örnek oturmuş Bizde Zaman abonesiyiz :D :D

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Haziran 21, 2011, 13:16:54 ös »
PES bi türk ligi yapsa daha iyi olur aslında :( 3 türk takımıyla oynaması zevkli olmuyor.
21.10.2013

Çevrimdışı berbat88

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #22 : Haziran 21, 2011, 14:35:49 ös »
onu yapmak için lisans lazım onun içinde bir ton para ödiyecekler vede türkiyedeki korsan çok fazla çok az orjinal oyun satılıyor o yüzden pese konamiye bir faydası olmaz .

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Haziran 21, 2011, 14:47:02 ös »
onu yapmak için lisans lazım onun içinde bir ton para ödiyecekler vede türkiyedeki korsan çok fazla çok az orjinal oyun satılıyor o yüzden pese konamiye bir faydası olmaz .
:( fifa nasıl yapıyor o zaman...
21.10.2013

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #24 : Haziran 21, 2011, 15:05:51 ös »
:( fifa nasıl yapıyor o zaman...
EA ile Konami'yi karşılaştırmak saçma olur :)
-yokum.

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Haziran 21, 2011, 15:08:30 ös »
EA ile Konami'yi karşılaştırmak saçma olur :)
Anladım.. :)
21.10.2013

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : Haziran 22, 2011, 18:53:11 ös »
Ama olmamış ki yeni birşey yok aynı köşeli hareket sistemi duruyor.Bence bunu konami de biliyor ki trailer boyunca çok az top sürme sahnesi var.Ayrıca yapamıyorsanız koymayın arkadaşım şu özel hareketleri!Fifa kadar mükemmel yapamayacaksanız ne anlamı var. Oyundan çok başka şeyler gibi duruyolar sanki oyuna zorla konulmuş gibiler. Oyuncu yüzleri iyi fakat ağızlarını açana kadar. Ağzını açınca içine sinek kaçıveriyor. Öyle boyun damarı olur mu lan(bkz:Pique)İbra ile ingiliz oyuncunun durumu da pek iç açıcı değil...

son olarak İngiltere'nin attığı gol ofsayt hacı 30 santim önde 20 numara :D bide Ribery'nin vuruş tekniğini sadece 4-5 yaş çocuk kitlesi kullanıyor.
kısaca pes hala pasa zorlayan, akış hızının 0 olduğu garip bir oyun gibi gözüküyor.Umarım birazda olsa 2011 in üstüne birşeyler koyarlar.
O kesin.Şimdiye kadar gittiğim bütün internet kafelerde,ps3 kafelerinde hep Pes 2011 gördüm.Bir tane bile Fifa 11 görmedim.Fifa Pes'in yanında üvey evlat muamelesi görüyor Türkiye'de.Neden böyle anlamakta güçlük çekiyorum..
ben son zamanlarda görüyorum fifacıları zamanla anlayacak herkes kimin üstün olduğunu :D

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : Haziran 22, 2011, 20:01:09 ös »
Ama olmamış ki yeni birşey yok aynı köşeli hareket sistemi duruyor.Bence bunu konami de biliyor ki trailer boyunca çok az top sürme sahnesi var.Ayrıca yapamıyorsanız koymayın arkadaşım şu özel hareketleri!Fifa kadar mükemmel yapamayacaksanız ne anlamı var. Oyundan çok başka şeyler gibi duruyolar sanki oyuna zorla konulmuş gibiler. Oyuncu yüzleri iyi fakat ağızlarını açana kadar. Ağzını açınca içine sinek kaçıveriyor. Öyle boyun damarı olur mu lan(bkz:Pique)İbra ile ingiliz oyuncunun durumu da pek iç açıcı değil...

son olarak İngiltere'nin attığı gol ofsayt hacı 30 santim önde 20 numara :D bide Ribery'nin vuruş tekniğini sadece 4-5 yaş çocuk kitlesi kullanıyor.
kısaca pes hala pasa zorlayan, akış hızının 0 olduğu garip bir oyun gibi gözüküyor.Umarım birazda olsa 2011 in üstüne birşeyler koyarlar.ben son zamanlarda görüyorum fifacıları zamanla anlayacak herkes kimin üstün olduğunu :D

Acil çıkmam lazım ama yorumunu görünce cevap vermeden çıksam aklım burda kalırdı :D
1.si köşeli hareket sistemini oynamadan göremezsin trailer ile anlaşılcak bir şey değil ve oyunda rahatsız edici boyutta köeşi hareket sistemi yok joystick kullanıyorsan ve 2012de daha da azalacağını düşünüyorum ama bakalım.
2.si Fifa'nın trailerinde hiç top sürme yok bunda az da olsa var :)
3.sü Özel hareketlerin az olduğu da yok Pes2011 bağlı çalımlar bölümünde istemediğin kadar var ve oyundan bağımsız gibi durmuyor bence (bkz: 1:27'deki Ronaldo'nun çalımı)
4.sü Oyuncu yüzleri güzel ve bağırırken ağızlarını fazla açmaları da normal ayrıca ağızlarının fazla açık kaldığından bahsediyosan o da videonun ağır çekimde olmasından.
5.si İngilterenin attığı gol ofsayt değil top ayaktan çıktığında 20numara Puyol'un gerisinde az farkla da olsa ve sonuçta ofsayt otomatik belirleniyor hata ihtimali yok oyunlarda.
6.sı Ribery'nin şutu 4-5 yaş çocuk kitlesi kullanıyor ama sonuçta öyle bir vuruş da var futbolda ve roberto carlos, drogba gibi oyuncular 4-5 yaşında olmamalarına rağmen hala öyle vuruyolar :)
7.si Pes gayet akıcı ama youn hızı -2de oynuyorsan bir şey diyemem. Pasa zorlayan bir oyun da değil paslar daha mantıklı ve trailerde topu messiye verip 90metre koşu yaptırcak değillerdi herhalde tabiki paslaşıcaklar :)
8.si 2011in üstüne bir şey koyulmasa bile gayet iyi ki koyacaklardır da :)
9.su kimin üstün olduğu zaten anlaşılıyor :D
10.su fifadelisi'nde olduğumu unutmuşum :D
-yokum.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Haziran 22, 2011, 20:45:02 ös »
fazlasıyla yanlış anlamışsın dediklerimi :D

özel hareketler az demedim oyuna uymuyorlar o kadar ronaldonun yaptığı bir istisna genel olarak oyunla çok alakasız ve oyunu yavaşlatan şeyler gibi görünüyor bence koymasalar daha iyi olur zaten kimsenin yaptığıda yok
ingilterenin golünde hafif şaka yapmıştım hala ofsayt olduğunu düşünüyorum orda oyuna bir laf söylemedim bu kadar ciddi bir tepki beklemiyordum :D
sadece yeni fizik motoru trailer ını izlediğin çok belli e3 trailerını izlemeni tavsiye ederim http://www.youtube.com/watch?v=Eh5S_E_ysig sanırım biraz daha fazla top sürme var sanki
ben bilgisayar oyunlarında futbolu ikiye ayırıyorum pas futbolu ve daha bireysel oynanan futbol olarak peste 2. si imkansız gibi birşey sadece senin dediğin gibi messi yada ronaldoyu alıp 90 metre koşabilirsin diğer oyuncular 5 metre bile gidemez çünkü dribling hızı 0 oyun akıcı değil derkende onu kastetmiştim
oyuncuların boyunlarında oluşan damarlardan ve ağızlarından bahsetmiştim sen ağır çekim demişsin o damarlar aynı fifa 09 pc de kollardaki damarlar gibi gereksiz derecede büyük
üstünlüğün hala anlaşılır derecede Fifa da olduğunu düşünüyorum
köşeli oynanış dediğim olay fifa 07 de bariz olan bir olaydı onda da kolla oynanınca bu etki biraz örtülebiliyordu aynı şey pes 2011 de de var
ayrıca ben kimseye yok fifadelisindesin salak mısın pesçiysen defol git demedim tabiki pesi savunabilirsin anlayışla karşılarım

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : Haziran 23, 2011, 02:44:58 öö »
anlaşamadık :D neyse abi kafam güzel yine sabah cevaplayım :D
-yokum.