Nisan 27, 2024, 10:20:43 öö

Gönderen Konu: Metalci Selamı  (Okunma sayısı 2901 defa)

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Metalci Selamı
« : Ağustos 12, 2009, 23:33:06 ös »
Apiyle beraber foçaya gitmeden önce bi paylaşıyım dedim. Apicim, beraber kafa sallıycaaaz 8) 8)

Ha Api, başbakan yarın izmirde olucakmış.Biz de verelim mi şu selamı ;D ;D

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Metalci Selamı
« Yanıtla #1 : Ağustos 14, 2009, 04:25:36 öö »
:D fotoyu yakında koyarım siteye gerçi çok yakın değildik ama ben sahneye gayet yakındım :D güzeldi yaw valla ben sevdim :)

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 14, 2009, 13:34:43 ös »
Lordi'yi ellerim cebimde izledim. Epice ve Pentagram hariç gerisi boştu bence. Hele Çilekeş'in ne kadar basit bi grup olduğunu anladım.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ağustos 14, 2009, 18:30:10 ös »
bende pentagramdan bi keyif alamadım ama son söledikleri şarkılar güzeldi çilekeşe neden basit dediğini anlayamadım bence güzel söylediler.Bana göre epica ve lordi güzeldi lordi fişakleri getirmemişti değilse daha hareketli bir şey yapabilirlerdi.Yinede verdiğim paraya değerdi.

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 14, 2009, 20:02:37 ös »
Pentagram uzun süredir konser vermiyodu zaten.Özlemişler. Hallerinden belliydi. Bir Bir Bir! diye bağıran seyirciyi hissettiklerinde gözleri bi başka parlıyodu. Gaza getirişler yine aynı. Sahneye kesinlikle duruşlarıyla hakimler. Lordi gibi tiyatroya ihtiyaçları yok. O uzun saçlarının rüzgarda dalgalanışı bile beni gaza getirdi Pentagram'da. Uzun olsun diye uzatılan saçlar da değil. Bizimkinden güzel adamların saçları bu yaşta ya :) Dark is the Sunlight'ı bu konserde daha bi sevdim. Alp'in ibo söylesin ısrarlarına rağmen o parçayı seviyorum! ;)

Lordi'yi konsere gitmeden önce ayak üstü dinlemişliğim vardı zaten. Bi tanışıklık olsun diye yani. Öyle ezbere falan söyleyemem asla. Meşhur şarkılarını bile bilmem. Böyle sahne şovları beklemiyodum onlardan. Tiyatroya da dayalı şovlar yapmaları hoşuma gitse de işi iyice tiyatroya vurdu onlar. Şov dediğin parçanın içinde olmalı parça aralarında değil!
Bi ara solist gül yaprağı gibi bişey saçtı hani :D Onu gitarcı yapsa çok hoşuma gidicekti. Tek elle gitar çalarken gül saçmak düşünsene :)

Yanımda metal düşmanı bi herifle gittim konsere.Dalga geçiyodu anıranlarla hep. Ama ciddi konuştuğunda mantıklı şeyler söylüyodu parçalar hakkında.Çilekeş hakkındaki yorumu da çok hoşuma girdi. Bi gece stüdyoya girsem, yarın sabaha bu albümün aynısını bende yaparım dedi.Bi düşündüm.Gerçekten de öyle müthiş parçaları yokmuş bunların. Hayranları değildim zaten.Ama Foça'dan sonra tiksindim onlardan.İki parçaları var benim için. Yetmiyor ve Kendimden Geriye. Gerisi kuru gürültü.

Fişak ne lan :D :D

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 14, 2009, 21:09:39 ös »
İbo söylesin lan tabi. '' Dark iz dı sanlaaaaaaaaaaaaaaaaayt or aym bılind foreeeeeeeevıııııııııııııııııııır ''  :o

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ağustos 14, 2009, 21:45:10 ös »
Fişak ne lan :D :D
fişek olcak o yutuba lordi girl go chopping concert yaz herhangi birine gir sadece sahneye girişleri bile başka güzel diğer şarkılardaki şovları saymıyorum bile tiyatrolara gelirsek onlar parça içinde yapmaları gerçekten zor hatta olmaz lordiyle alakalı bir kaç sevindirici yan Awa(klavye) nın istediğim kostümü giymesiydi,Amen in (mumya gitarist) tekneye binerken çakması , yine tekneye binerken hayvan gibi pleeeeaaaaseee diye bağırınca elime dokunamayan Awa nın göz kırpıp el sallamasıydı bunun dışında grup üyelerini yakından(50 cm) görmek bile bana yetti açıkçası ayrıca yakından bakıldığında Mr. Lordinin gözler kırmızıydı yaw çok süperdi ve Ox amma da uzunmuş be abi :D
bu olanlardan sora jestercim bi daha büyük konuşmaz sanırsam bu grup 5 şu grup 10 sene gelmez diye

Çevrimdışı berbat97

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ağustos 16, 2009, 00:15:27 öö »
zaten başıma ne geldiyse bu metalle odun yüzünden geldi hiç sevmem ama karikatür olarak güsel :D
"Kurt inine çekilince çakallar kendini kral sanar ama bilmezler ki kurt sessizliği bozarsa kıyamet kopar."