Mayıs 18, 2024, 00:45:32 öö

Gönderen Konu: Spiker Sorunu  (Okunma sayısı 2622 defa)

Çevrimdışı `Shadow

• Profili Görüntüle
Spiker Sorunu
« : Ocak 19, 2012, 19:11:29 ös »
Arkadaşlar Sa.

Fifa 07 yi ben internetten yükledim ve rar içindeydi yükledim açtım oynuyorum ama spiker yok.Açıkcası sadece taraftar ve top sesi insanı sıkıyor.Bir kaç yerde araştırdım  hdr_eng.big dosyasının eksikliğinden kaynaklanabileceği söyleniyor bende audio ya baktım gerçektende öyle bir dosya yok.Yapmam gerekeni söyleyebilecek yada bir dosya linki verebilecek varsa çok makbule geçer :) İyi Forumlar..

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Spiker Sorunu
« Yanıtla #1 : Ocak 21, 2012, 02:42:58 öö »
Sen ripli bi sürümünü indirmişsindir. Ripli sürümlerde boyutu küçültmek için ses video vs dosyaları atarlar. Başka bi sürüm indirip yükle.

Çevrimdışı `Shadow

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ocak 21, 2012, 14:08:39 ös »
Sen ripli bi sürümünü indirmişsindir. Ripli sürümlerde boyutu küçültmek için ses video vs dosyaları atarlar. Başka bi sürüm indirip yükle.

başka yolu yokmudur ? En azından türkçe spiker yamasını indirip kursam o çalışır mı ? Orjinal spiker dosyasını bulmaya çalıştım ama bulamadım

Çevrimdışı AlexleSonsuza

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Temmuz 25, 2012, 15:42:55 ös »

başka yolu yokmudur ? En azından türkçe spiker yamasını indirip kursam o çalışır mı ? Orjinal spiker dosyasını bulmaya çalıştım ama bulamadım

Aynısı sorun bendede var :D Belki türkçe spiker indirirsen çalısır neden olmasın bir dene
FENERBAHÇE SEN HAYATTA ASLA YALNIZ KALMAYACAKSIN ! <3