Nisan 27, 2024, 23:51:23 ös

Gönderen Konu: Online oyunda hile var mı  (Okunma sayısı 5072 defa)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Online oyunda hile var mı
« : Ekim 05, 2012, 18:06:40 ös »
bu koduumun oyununda gene hile mi var. Bugün 2 maçımda galip durumdaydım bağlantı kopma hatası geldi ekrana ve maç oynanmamış sayıldı. Tesadüf olamaz çünkü bi tanesinde adam golü yer yemez bağlantıyı kesti. Eğer varsa böyle bi hile verdiğim para zehir zıkkım olsun EA sports. Ulan senelerdir şu online oyundaki hilelere önlem alamadılar. Bi tek 2012 de yoktu.

Yarrak gibi hatalar var oyunda bunun dışında. Çoğu maçta rakip bulundu deniliyor maç başlangıç ekranında kalıyor oyun ve oyunu kapatana kadar o ekrandan çıkamıyorsun. Bugün de bi maçta girdim maça, maçın başlangıcında en altta takım isimleri ve skorun yazdığı büyük tabela geldi ve maç başlayınca kaybolması gerekirken, maçı bitirip çıktığım halde o tabela hala alttaydı.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Online oyunda hile var mı
« Yanıtla #1 : Ekim 05, 2012, 18:08:19 ös »
ha bi de en önemlisini yazmayı unutmuşum, online oyunda oynadığım tüm maçlar 2 maç sayıldı. Galip gelince 6 puan aldım, berabere kalınca 2 puan. Yenilince babayı aldım. Tabi maçlarda 2 şer 2 şer atladı.

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ekim 05, 2012, 19:51:29 ös »
PS3'te bağlantı kopması yok.
Arena'da kalma sorunu aptallık.Koskoca Ea bir güncelle halleder.
2 maç sayılma olayının amına koyayım.Çok mal bir hata.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ekim 05, 2012, 21:43:06 ös »
PS3'te hile de yok.12de 2-3 kere felan o maçlardan önceki 1vs1'de takılı kalmıştım ama

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2012, 19:07:22 ös »
Orjinal oyun almayı düşünen varsa almasın arkadaş. Ben böyle sik bi oyun görmedim. Maçlarım hala 2 şer 2 şer ilerliyor. Bağlantı kesilmeleri ve oyunun arenada takılı kalması devam ediyor. Kesinlikle 2 maç üst üste sorunsuz oynayamadım. Kodumun oyununda momentum denen şey de tüm hızıyla devam ediyor. Üst lige çıkmam için 1 puana ihtiyacım var ve 2 maçtır 90. dakkada yediğim golle yeniliyorum. Üstelik de iki maçta da 1-0 öndeyken %100 gol kaçırdım. Sonrasında yediğim gollerin hepsi orta kafa gol. Maçlarımda 2 sayıldığı için 4 maçtır yenik sayıldım.

Çevrimdışı Boykanu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ekim 09, 2012, 17:46:38 ös »
Orjinal oyun almayı düşünen varsa almasın arkadaş. Ben böyle sik bi oyun görmedim. Maçlarım hala 2 şer 2 şer ilerliyor. Bağlantı kesilmeleri ve oyunun arenada takılı kalması devam ediyor. Kesinlikle 2 maç üst üste sorunsuz oynayamadım. Kodumun oyununda momentum denen şey de tüm hızıyla devam ediyor. Üst lige çıkmam için 1 puana ihtiyacım var ve 2 maçtır 90. dakkada yediğim golle yeniliyorum. Üstelik de iki maçta da 1-0 öndeyken %100 gol kaçırdım. Sonrasında yediğim gollerin hepsi orta kafa gol. Maçlarımda 2 sayıldığı için 4 maçtır yenik sayıldım.
Maçların 2 maç sayılma olayı bende olmadı fakat benim de karşılaştığım şöyle bi şey var (bug mu bilmiyorum doğrusu) anlatayım:

UTda girdim taze taze bi maç yapayım dedim haliyle starter packle başladığım için oyuncularımın hepsi bronze o yüzden online bronze tournamente girdim. 1-0 öne geçtikten sonra 8 tane orta sahadan gol yedim fakat goller öyle böyle değil adam 57 overalli olan adamlarla bir vuruyor toplara adam sevincini bitirdiğinde benim kaleci yeni farkediyor topun kaleye girdiğini... Acaba böyle bi bug falan mı var oyunda karşılaşan oldu mu ben hariç?

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ekim 09, 2012, 18:29:29 ös »
Maçların 2 maç sayılma olayı bende olmadı fakat benim de karşılaştığım şöyle bi şey var (bug mu bilmiyorum doğrusu) anlatayım:

UTda girdim taze taze bi maç yapayım dedim haliyle starter packle başladığım için oyuncularımın hepsi bronze o yüzden online bronze tournamente girdim. 1-0 öne geçtikten sonra 8 tane orta sahadan gol yedim fakat goller öyle böyle değil adam 57 overalli olan adamlarla bir vuruyor toplara adam sevincini bitirdiğinde benim kaleci yeni farkediyor topun kaleye girdiğini... Acaba böyle bi bug falan mı var oyunda karşılaşan oldu mu ben hariç?
UT'ta yok o bug.Seasons oynarsan görürsün.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ekim 09, 2012, 19:40:27 ös »
UT'ta yok o bug.Seasons oynarsan görürsün.
Seoson oynayabilmek için bayağı bi zorlanman lazım. Dediğim gibi sürekli bağlantı kesikliği ve acaip acaip sorunlar çıkıyor. UT kastırıyorum ben de o yüzden

Çevrimdışı Boykanu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ekim 09, 2012, 19:47:59 ös »
Bütün modları deniyorum Pro Club Online olayını falan bile denedim. Seasonda da 6. Division'dayım. Hiç bi problemle karşılaşmadım işte bi tek o dediğim 8 gol yeme olayıydı o da belki de adam bi taktiğini falan bulmuştur yani, onun dışında bir de bazen seasonda rakip ararken çok nadiren rakip buluyorum ama maça girmiyor rakibinle bağlantı sağlanamadı gibi bir şey söylüyor o kadar.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Ekim 12, 2012, 04:52:47 öö »
Ne zaman çıkarttılar bilmiyorum ama 2-3 gündür oynamadığım için daha yeni fark ettim, Fifa 13 güncellemeyi. Bilen arkadaşlara sormak istiyorum ne bok yemeye çıktı bu patch. Season bölümünde bir sürü sorun yaşıyordum düzelmiştir umuduyla girdim, kökten çözüm yapmışlar, artık seoson a hiç giremiyorum, kadroya girdikten sonra oyundan atıyor.

Ultimate kısmında bazı bölümlerde maçtan sonra oyundan atıyordu, hala atıyor. Neyi düzelttiler acaba bunlar.

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ekim 12, 2012, 11:50:02 öö »
PS3'te dün sıfır hatayla oynadım.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ekim 13, 2012, 16:40:59 ös »
neden bilmiyorum ama 3 gün önce aktifleştirdiğim oyunda(keyle alakalı bir sorun oldu o yüzden gecikti) hiç bir hata yok. Seasons tek maç yapıyor bu çift gitme olayı yok hiç arenada kalmadım.

son gelen update sadece napolinin lisans olayını halletti başka bir yenilik yok