Nisan 27, 2024, 14:29:04 ös

Gönderen Konu: Maça girince klavyem çalışmıyor lütfen yardım!!!  (Okunma sayısı 4564 defa)

Çevrimdışı tankas

• Profili Görüntüle
Maça girince klavyem çalışmıyor lütfen yardım!!!
« : Ekim 12, 2008, 04:25:44 öö »
Arkadaşlar ben vista kullanıyorum (ne yazkıkki) Aynı sorunu Fifa 08'de de yaşıyordum. Oyunun menüsünde iken hiç bir problem olmadan çalışan klavyem, yükleme ekranından sonra maça girer girmez devre dışı kalıyor! Hiç bir tuşa, esc dahil, basamıyorum!!! hiç bir şeyi algılamıyor! Tek yapabildiğim ctrl+alt+del yapıp oyundan çıkmak oluyor! Lütfen birisi bana yardım etsin ben bilgisayarımı kırmadan!!!
« Son Düzenleme: Ekim 12, 2008, 04:33:22 öö Gönderen: tankas »

Çevrimdışı solebize

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Maça girince klavyem çalışmıyor lütfen yardım!!!
« Yanıtla #1 : Ekim 12, 2008, 09:05:43 öö »
arkadaşlar bi el atın şu arkadaşa ya bende anlayamadım sorunu kardeş klavyen usb ise farklı usb yerlerine takarak gir bak olacakmı??

Çevrimdışı tankas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ekim 12, 2008, 21:37:39 ös »
yok yaw kardeş... ben laptopta oynuyorum... acaba bi usb klavye yada joystick alsam düzelirmi? bilmeden boşa para harcamak istemiyorum? yokmu bu sorunu yaşayan kimse?

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ekim 13, 2008, 14:35:59 ös »
daha önce karşılaşmadım ama başka oyunlarda başıma gelmişti ben oyunu açıp kapatarak kurtulmuştum ama ;)

almana gerek yok usb klavye kullanan arkadaşlarından birinden ödünç al iki dakka baktın çalışıyor gider alırsın bir tane klavye olur biter . casper'ın güzel  klavyeleri var tavsiyemdir 6 aydır kullanıyorum ve memnunum

Çevrimdışı tankas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ekim 13, 2008, 14:51:33 ös »
Yok yaw oyunu açıp kapatarak düzelmiyor... ctrl+alt+del yapıp görev yöneticisine girdiğimde fifa 09 yanıt vermiyor diyor... Bazen sanki ben hayal görmüşüm gibi bi şey olmadan çalışıyor... Anlamadım gitti... Yok mu düzgün bi şekilde yardım edebilecek birisi arkadaşlar? O kadar uğraşıp indirdim oyunu ama oynayamıyorum, deli olacam!

Çevrimdışı solebize

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ekim 13, 2008, 16:51:36 ös »
kardeş arkadaşın dediği gibi usb klavyede dene bak olacakmı??

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ağustos 06, 2009, 00:05:50 öö »
birinin joystik çalışmıoyr birinin klavye nolcak sizin haliniz ya :D indirmeyin şu oyunu satın alın. Ekran klavyesini dene o çalışıyorsa sorun klavyededir bir tane usb klavye al ama onda da çalışmıyorsa birşey diyemem
-yokum.