Nisan 28, 2024, 18:02:19 ös

Gönderen Konu: Fifa hakkında ki olumlu ve olumsuz görüşleriniz  (Okunma sayısı 7004 defa)

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
Fifa hakkında ki olumlu ve olumsuz görüşleriniz
« : Eylül 03, 2008, 20:48:00 ös »
Ekim ayında elimizde olmasını beklediğimiz Fifa 09 ile ilgili olumlu ve olumsuz görüşlerinizi burada belirtebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere EA platformlar için görüntüler ve oynanış videosunu yayımladı. Bu sene nasıl bir fifa oynuyacağımız konusunda ki ilk izlenimlerinizi buradan alalım.  ;)

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifa hakkında ki olumlu ve olumsuz görüşleriniz
« Yanıtla #1 : Eylül 03, 2008, 20:52:34 ös »
Bilmemkine  :D :D :D

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 03, 2008, 22:43:41 ös »
ea bu sene verdiği ssler ve videolarda sonunda güzel bir fifa çıkaracağını gösterdi bence bu sene fifa beklediğim güzel fifayı piyasaya sürecek

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 03, 2008, 22:58:32 ös »
EA sistem gereksinimlerini bu kadar yükseltip boş duracak deil ya hangi firma müşterilerinin yarısını kaybetmeyi göze alarak bi oyun yapar?

Ama herşeye rağmen pes te çok güzel olacak söylentileri var.Eğer ea bu yıl pesle eşdeğer bir oyun yaparsa(ki öyle olacak gibi görünüyor) fifadan pese kaymaları durdurur.Fakat Konami de boş durmayacak.Fifa Pes'ten daha güzel olursa bile Pes oyuncuları fifaya akın etmez.Fifanın sistem gereksinimleri de yüksek.Pes'e kaymalar yaşanacak.Bu yıl fifa çok eleman kaybetcek.Ama herşeye rağmen Fifa oyuncularının kalbinde bir ''Ea'' aşkı doğacak.. :D

Zaten Fifa pesten çok oyun satıyor.Eşitlencek işte.Ama Fifa Güzeli 09 a değer... :)

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Eylül 03, 2008, 23:17:58 ös »
EA sistem gereksinimlerini bu kadar yükseltip boş duracak deil ya hangi firma müşterilerinin yarısını kaybetmeyi göze alarak bi oyun yapar?

Ama herşeye rağmen pes te çok güzel olacak söylentileri var.Eğer ea bu yıl pesle eşdeğer bir oyun yaparsa(ki öyle olacak gibi görünüyor) fifadan pese kaymaları durdurur.Fakat Konami de boş durmayacak.Fifa Pes'ten daha güzel olursa bile Pes oyuncuları fifaya akın etmez.Fifanın sistem gereksinimleri de yüksek.Pes'e kaymalar yaşanacak.Bu yıl fifa çok eleman kaybetcek.Ama herşeye rağmen Fifa oyuncularının kalbinde bir ''Ea'' aşkı doğacak.. :D

Zaten Fifa pesten çok oyun satıyor.Eşitlencek işte.Ama Fifa Güzeli 09 a değer... :)
çok güzel yorum yapmışsın düşüncelerime tercüman oldun inşallah fifa bu sene güzel bi oyun çıkarır da ortalık biraz daha kızışır unutmayın rekabetin olduğu yerdeki mallar kaliteli olur bu da en çok bize yarar
« Son Düzenleme: Eylül 04, 2008, 10:01:09 öö Gönderen: api_duman »

Çevrimdışı gerard1907

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 04, 2008, 03:41:37 öö »
valla bu kadar bekleyişten sonra güzel,kötü demicem durmadan oynıcam

Çevrimdışı NiGHTMaRe

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Eylül 04, 2008, 13:20:33 ös »
Ben geçen senelerdeki gibi oyunun balon misali şişirildiğini düşünüyorum.Resimler PC'ye ait olduğu ve sistem gereksinimlerinin gerçek olduğu bile belli değil(Gerçek ise FIFA 1/4 oranında bir oyuncu kitlesini kaybeder).FIFA ve PES hatalarını düzeltip güzel bir oyun yapabilirse rekabet kızışır gibi...

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Eylül 04, 2008, 13:38:41 ös »
Bence oyun sektörü xbox ps3 gibi platformlarda gelişmekte ve gelişmeyede devam ediyor.PC için bugüne kadar malesef simülasyon , aksiyon ve strateji oyunlarında büyük değişiklikler yaratıldığını düşünüyorum..Futbolda daha büyük bir değişiklik yakalayamadım :/ PES desen 4-5 yıldır aynı biraz değişim var..FIFA desen değişim yaratacak diye bekliyoruz tanıtım videolarını güzel yapıyorlar ancak oyunda göremiyoruz :(
« Son Düzenleme: Eylül 04, 2008, 13:41:49 ös Gönderen: deco91 »

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Eylül 04, 2008, 15:51:22 ös »
Bence oyun sektörü xbox ps3 gibi platformlarda gelişmekte ve gelişmeyede devam ediyor.PC için bugüne kadar malesef simülasyon , aksiyon ve strateji oyunlarında büyük değişiklikler yaratıldığını düşünüyorum..Futbolda daha büyük bir değişiklik yakalayamadım :/ PES desen 4-5 yıldır aynı biraz değişim var..FIFA desen değişim yaratacak diye bekliyoruz tanıtım videolarını güzel yapıyorlar ancak oyunda göremiyoruz :(

katılıyorum ama pesin tabanı iyi olduğu için kurtarıyo  :)

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Eylül 04, 2008, 17:12:19 ös »
peki mantık nerde ?

güzel bir oyun isteniyor , fakat önerilen yüksek sistemleri görünce oynanmaz deniliyor.

bu konuyuda tartışmak gerekiyor aslında. Sonuçta ps3 oyuncusu standart ama PC oyuncusu ne kadar yüksek sistem gerektiren oyunlara hazır bilinmiyor.

Sizce tek suç müşteri kaybetmemek için oyunu fazla kurcalamayan üreticide mi , yoksa üreticiden iyi şeyler bekleyip kendi birşey yapmayan tüketicide mi ?

Çevrimdışı gameman

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Eylül 05, 2008, 15:39:03 ös »
İyi oyun olsun ama optimizasyonuda iyi olsun...

Çevrimdışı henege

• Daimi Üye
  • uzun bir aradan sonra!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Eylül 06, 2008, 10:55:09 öö »
peki mantık nerde ?

güzel bir oyun isteniyor , fakat önerilen yüksek sistemleri görünce oynanmaz deniliyor.

bu konuyuda tartışmak gerekiyor aslında. Sonuçta ps3 oyuncusu standart ama PC oyuncusu ne kadar yüksek sistem gerektiren oyunlara hazır bilinmiyor.

Sizce tek suç müşteri kaybetmemek için oyunu fazla kurcalamayan üreticide mi , yoksa üreticiden iyi şeyler bekleyip kendi birşey yapmayan tüketicide mi ?

tüketicide
uzun bir aradan sonra!