Mayıs 10, 2024, 08:05:41 öö

Gönderen Konu: Fifa 12 Kasma Sorunu  (Okunma sayısı 16903 defa)

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 12 Kasma Sorunu
« Yanıtla #15 : Ekim 09, 2011, 20:30:50 ös »
Pes 12yi oynayıp Fifa12'yi silenin fanboy olduğunu bilememde malboy olduğu kesin

Çevrimdışı dx5

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Ekim 09, 2011, 20:37:51 ös »
Tamam tamam sinirlenme hemen :D

Ama cidden tam bir çocuk oyunu ya.Birde gidip orjinaline para veriyorlar şu oyunun gerçekten yazık.

Gidin bari ne bilim total war serisi olmadı BF 3 felan alın.Ama bu oyuna para verilir mi abi ya.

7-12 yaş kesimine hitap ediyorum diye bağırıyor resmen oyun oynarken :D

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Ekim 09, 2011, 20:48:28 ös »
Bende tam tersini düşünüyorum.Pes oynayınca harcadığım elektriğe yazık diyorum.

Çevrimdışı orhanncan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Ekim 09, 2011, 21:01:59 ös »
Merak etme bende oynadım oyunu 2 gün.Sadece fps düşüklüğü oluyordu arada.Her ne hikmetse çok uğraşmış olmalılar bu ayarları yapmak için :D

Ama pes oynadıktan sonra bu oyunu silmeyen cidden ağır bir fanboydur.Bu kadar açık ve net.

Pes 11 den sonra çok bozdu hele 12 çok çok çok kötü

Çevrimdışı orhanncan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Ekim 09, 2011, 21:04:16 ös »
Tamam tamam sinirlenme hemen :D

Ama cidden tam bir çocuk oyunu ya.Birde gidip orjinaline para veriyorlar şu oyunun gerçekten yazık.

Gidin bari ne bilim total war serisi olmadı BF 3 felan alın.Ama bu oyuna para verilir mi abi ya.

7-12 yaş kesimine hitap ediyorum diye bağırıyor resmen oyun oynarken :D
Tavırlarına ve konuşma tarzına bakıldığında 7-12 yaş grubunda olduğun aşikar :D eee mario ile ilgili yorumlarını alalım öldürebiliyo musun canavarı ? :D :D

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Ekim 09, 2011, 21:34:31 ös »
Öncelikle Flood yapma sonuçta burası Fifa sitesi PES değil kendine dikkat et!  İlk günden kavga çıkarma.Ziya haklı.Bu arada Fifa ile Total war ne iş Onu aklım hayalim almadı.
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı orhanncan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Ekim 09, 2011, 22:02:40 ös »
Öncelikle Flood yapma sonuçta burası Fifa sitesi PES değil kendine dikkat et!  İlk günden kavga çıkarma.Ziya haklı.Bu arada Fifa ile Total war ne iş Onu aklım hayalim almadı.
haha haklısın :)  kişilik karmaşası var arkadaşta.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Ekim 09, 2011, 22:15:23 ös »
Lütfen sizden şunu istiyorum oyunla ilgili yaşadığınız problemlerin hiçbiri nedense orjinalde yok. Yapılamayan crackler yüzünden yaşadığınız sorunlar üzerinden oyuna bok atmayınız.
ne düşünüyorum biliyor musun dx5 oyunu oynadın ve defans yapamadığın için oyuna bok atıyorsun şuan git oynama sen cidden oynama ben mutlu olurum hatta bütün fifacılar mutlu olur ea bile sevinir. bi laf var hani "Bilmeyen oynamasın arkadaşım"

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : Ekim 09, 2011, 22:30:23 ös »
Birkaç Büyük oyun sitesinden yorum paylaşıcam rekabet konusunda
Shiftdelete.net
FIFA 12, şu anda taçlandırılmamış bir kral olarak karşımızda duruyor.

Satın aldığınızda asla pişman olmayacağınızın ve bir senenizi bu oyunu sürekli olarak oynarak geçireceğinizin garantisini verebilirim. Tabii karşısında PES 2012 gibi bir rakibi var ama şöyle söyleyebilirim ki, ikisi çok farklı kulvarlarda yer alan futbol oyunları. FIFA 12 için ciddi anlamda bir futbol simülasyonu yakıştırmasını yapabilirken, PES 2012 için bir futbol oyunu demek daha doğru olacaktır.
Sonuçta amaç eğlenmek ve hangi birini beğenirseniz onu oynayacaksınız, zevklerinize kimse karışamaz. Sadece ikisini de mutlaka yeterli sürede denemeniz, yeterli şansı vererek karar vermeniz gerek diyebilirim. Sonucunda, doğru olan yolu seçeceğinize eminim. Hepinize iyi günler, iyi oyunlar dilerim.
Merlinin kazanı
FIFA 12 hakkında sayfalarca yazsam da oyunun sizlere neler sunacağını anlatmayı bitiremem. Bu oyunu oynamanız, tüm ayrıntılarını canlı canlı tecrübe etmeniz gerekiyor.

FIFA 12'yi, futbolu ve oyunları seven herkese şiddetle tavsiye ediyorum. FIFA 11'i tutkuyla oynamış bir oyuncu olarak FIFA 12'yi serisinin en zengin versiyonu olarak nitelendiriyorum. EA Sports bu yıl bir futbol şaheseri yaratmış. Bu oyuna verdiğiniz her kuruş size eğlence olarak geri dönecek, bundan eminim.
PSTürkiye
http://www.psturkiye.com/2011/10/07/fifa-12-incelemesi/3/
kopyalama yapılmıyor. sonuç bölümünü okuyun

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Ekim 10, 2011, 00:21:18 öö »
Liseye giderken(16 sene önce) atari salonlarına giderdik, bazen o nostalji günleri hatırlamak için PES oynamak lazım yahu. Bu kadar da haksızlık etmeyin PES e. Adamlar Lens Flare efektini de süper yapıyor, bi de oyuncular kalp krizi filan geçiriyor arada, çok gerçekçi yani. Her sene 10-15 futbolcu kalp krizi geçirip ölüyor biliyorsunuz.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Ekim 10, 2011, 00:38:04 öö »
Ben fifa 12 de bütün modları oynadım gk mk cart curt çok zevkli çok şekşi ve çok eğlenceli ve çok sorunsuz ve çok (no) orjinal. PES mi FIFA mı mevzusu yapmaya gerek yok bence bırakın isteyen pes isteyen fifa isteyen nba isteyen hiç bişi oynamasın.

Çevrimdışı dx5

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : Ekim 10, 2011, 19:43:04 ös »
Lütfen sizden şunu istiyorum oyunla ilgili yaşadığınız problemlerin hiçbiri nedense orjinalde yok. Yapılamayan crackler yüzünden yaşadığınız sorunlar üzerinden oyuna bok atmayınız.
ne düşünüyorum biliyor musun dx5 oyunu oynadın ve defans yapamadığın için oyuna bok atıyorsun şuan git oynama sen cidden oynama ben mutlu olurum hatta bütün fifacılar mutlu olur ea bile sevinir. bi laf var hani "Bilmeyen oynamasın arkadaşım"

Senin ne kadar önyargılı olduğunu ve sadece Fifa 12 yi oynadığını düşünüyorum.Ama ben senelerdir her 2 oyunuda oynarım.

Artık EA'nin bu işi iyice abarttığını düşünüyorum.Her ne kadar oyuncu hareketlerinde büyük gelişmeler olsada şu ilk oyunlardan beri devam eden saçma oyun anlayışı hiç değişmedi.

Pes'i de fazla sevmedim bu sene zaten yamasız fazla sarmıyor oyun.Ama yamalarla daha da güzel oluyor.Pes te bu potansiyelin olduğuna inanıyorum gelecek yıllarda bu problemleri de aşacaklardır.

Birde fifaya şu futbol simülasyonu konusuna geleyim.Şahsen 2 oyunda daha o dereceye layık değiller.Herhalde o saçma yakıştırmayı yapan adamlar FM diye bir oyundan haberdar değiller.Gitsin onlar BF 3 ü The Witcher 2 yi şişirsinler.Hiç beceremiyorlar futbol incelemelerini her 2 oyun içinde.Tabi adamlarda PES çıktıktan sonra senelerce fifa oynamadıkları için değişmiş geldi gözlerine :D:D

Son olarakta TW ile Fifa ne alaka diyenler olmuş.Sadece bu oyunların 2sinin de orjinal almaya gerek olmadığını söyledim.Gidin daha güzel oyunlar var onları alın online oynayın.Ama para çok bende karışma derseniz o ayrı :D
« Son Düzenleme: Ekim 10, 2011, 19:48:46 ös Gönderen: dx5 »

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : Ekim 10, 2011, 20:06:00 ös »
Oha len bu adam bile ziya diyor bana c_heesy hangi ara öğrendin anasını satiym

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : Ekim 10, 2011, 20:38:35 ös »
Beni tanımadığın için böyle konuşuyorsun istediğine sor bu sitede iki oyunu en objektif yargılayan insanlardan biriyim. HER SENE olduğu gibi bu senede oyunları oynadım ve hala fifa açık ara önde.
Simülasyon olayına gelirsek FM bir futbol simülatörü değildir olsa olsa bir MENAJERLİK simülatörü olur. Oysa bu seneki Fifa tam anlamıyla bir futbol simülasyonu hattta bence yapılmışların arasında en iyisi.
Ayrıca hala nasıl düşündüğünü anlayamadım fifa-pes tartışmasında bf3 e laf atabilecek tek insansın tebriks.

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : Ekim 10, 2011, 20:52:59 ös »
Oha len bu adam bile ziya diyor bana c_heesy hangi ara öğrendin anasını satiym

''Ziya''retci olduğundan bildiğimden değil ama artık biliyorum ;)
"Only a human mind could invent something insipid as love"