Mayıs 13, 2024, 02:56:55 öö

Gönderen Konu: duyduğunuz komik fıkraları bu bölüme yazabilirsiniz!!  (Okunma sayısı 2827 defa)

Çevrimdışı volkan298

• Profili Görüntüle
duyduğunuz komik fıkraları bu bölüme yazabilirsiniz!!
« : Temmuz 06, 2009, 15:03:40 ös »
Evet arkadaşlar burada komik bulduğunuz fıkraları yazabilirsiniz ilk olarak ben başlayayım:

Sayın şantiye şefim; İş kazası tutanağına planlama hatası diye yazmıştım. Bunu yeterli görmeyerek ayrıntılı anlatmamı istemişsiniz. Şu anda hastanede yatmama neden olan olaylar aynen aşağıda anlattığım gibi olmuştur
•Bildiğiniz gibi ben bir duvar ustasıyım. İnşaatın altıncı katındaki işimi bitirdiğim zaman biraz tuğla artmıştı. Yaklaşık 250kg kadar olduğunu tahmin ettiğim bu tuğlaları aşağıya indirmek gerekiyordu,
•Aşağı indim, bir varil buldum, ona sağlam bir ip bağladım ve ardından altıncı kata çıktım.
•İpi bir çıkrıktan geçirip ucunu aşağıya saldım.
•Tekrar aşağıya indim ve ipi çekerek varili altıncı kata çıkardım.
•İpin ucunu sağlam bir yere bağlayıp tekrar yukarı çıktım.
•Bütün tuğlaları varile doldurdum.
•Aşağı indim, bağladığım ipin ucunu çözdüm.
•İpi çözmemle birlikte birden kendimi havalarda buldum. Nasıl bulmayayım? Ben yaklaşık 70 kiloyum. 250 kilogramlık varil süratle aşağıya düşerken beni yukarı çekti. Heyecan ve şaşkınlıktan ipi bırakmayı akıl edemedim.
•Ben yukarı çıkarken yolun yarısında, aşağı inmekte olan tuğla dolu varille çarpıştık. Sağ iki kaburgamın kırıldığını hissetim.
•Tam yukarı çıkınca, iki parmağım iple beraber çıkrığa sıkıştı; Parmaklarım da bu sırada kırıldı.
•Bu esnada yere çarpan varilin dibi çıktı ve tuğlalar etrafa saçıldı. Varil hafifleyince, bu sefer ben aşağı inmeye varil ise yukarı çıkmaya başladı ve yolun yarısında yine varille çarpıştık! Sol bacağımın kaval kemiği de bu sırada kırıldı.
•Yere inince can havli ile ipi bırakmayı akıl ettim. Bu sefer de başımı yukarı kaldırdığımda boş varilin süratle üzerime geldiğini gördüm! Kafatasımın da böyle çatladığını sanıyorum. Bayılmışım, gözümü hastanede açtım...
 ;D ;D
« Son Düzenleme: Temmuz 06, 2009, 17:02:48 ös Gönderen: volkan298 »

Çevrimdışı malikergin

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: duyduğunuz komik fıkraları bu bölüme yazabilirsiniz!!
« Yanıtla #1 : Ağustos 02, 2009, 21:37:06 ös »
:))

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 08, 2009, 00:24:36 öö »
Kaptan gemidekinlerin yanına gelir ve bir iyi birde kötü haberi olduğunu söyler. Önce hangisini söyleyeyim ?
Yolcular iyi haberi söylemelerini isterler. Kaptan:
7dalda oscar alacağız...
-yokum.

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 08, 2009, 00:31:55 öö »
birgün sınfı öğretmeni çocuklara bir soru sormuş
"çocuklar ağaçta 6 kuş var avcı ateş etti 3 ünü vurdu kaç kuş kaldı ?" demişhemen cevap vermişler 3 kuş diye hoca bildiniz afferim demiş içlerinden biri ise hocam avcı ateş edince diğer 3 kuşta kaçar hiç kuş kalmaz demiş öğretmen güzel senin stilini sevdim demiş .çocukta hocam müsade ederseniz birden ben size soru sorayımd emiş ve 3 tane kadın dondurma yiyor . biri yalayarak biri emerek biride ısırarak yiyor sizde hangisi evlidir ?
öğretmen düşünmüş ve yalayarak yiyen evlidir demiş .çocuk hayır tabiki elinde alyansı olan ama bende sizin stilinizi sevdim xd

-yokum.

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 08, 2009, 12:27:16 ös »
Bir Amerikali, bir Ingiliz ve bir Irakli kahvede oturmus cay iciyorlar.
Amerikali cayini bitirince bardagi havaya
firlatmis,silahini cikarip bardaga ates edip parcalamis:
  "Bizde bardaklar o kadar ucuzdur ki biz Amerika'da ayni
bardakla iki kere cay icmeyiz"
Ingiliz de bunun üzerine cayini bitirip
bardagi havaya firlatmis ve ates ederek bardagi parçalamiş.
   "Bizim Ingiliz kumsallarinda bardak yapacak cam icin o kadar cok
kumsal vardir ki, ayni bardakla iki kere cay içmeyiz"
Bunun üzerine Irakli da çayini bitirmis, bardagi havaya firlatmis,
silahini çekip Amerikali ve Ingilizi vurup oldürmüs:
   "Bagdat'ta bu Ingiliz ve Amerikalilardan o kadar cok var ki, biz  ayni
adamlarla oturup iki kere cay icmeyiz... :D
-yokum.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Eylül 24, 2009, 23:53:02 ös »
birgün sınfı öğretmeni çocuklara bir soru sormuş
"çocuklar ağaçta 6 kuş var avcı ateş etti 3 ünü vurdu kaç kuş kaldı ?" demişhemen cevap vermişler 3 kuş diye hoca bildiniz afferim demiş içlerinden biri ise hocam avcı ateş edince diğer 3 kuşta kaçar hiç kuş kalmaz demiş öğretmen güzel senin stilini sevdim demiş .çocukta hocam müsade ederseniz birden ben size soru sorayımd emiş ve 3 tane kadın dondurma yiyor . biri yalayarak biri emerek biride ısırarak yiyor sizde hangisi evlidir ?
öğretmen düşünmüş ve yalayarak yiyen evlidir demiş .çocuk hayır tabiki elinde alyansı olan ama bende sizin stilinizi sevdim xd

;D ;D