Nisan 28, 2024, 11:23:24 öö

Gönderen Konu: Atak pres ve savunma..  (Okunma sayısı 2149 defa)

Çevrimdışı Emirhan34

• Profili Görüntüle
Atak pres ve savunma..
« : Haziran 13, 2012, 04:12:19 öö »
Arkadaşlar legendary de lig yaparken özellikle derbi maçlarında oluyor bu son dakikalar öndeysem pc nerdeyse 11 kişi  savunmama press yapıyor yada önemli bi maçsa yeniksem tamamen kendi ceza sahası içinde savunma yapıyorlar fakat ben aynı durumdayken ultra atack veya ultra defans seçeneklerini kullandığımda oyunda savunma veya atağa dair hiç bi fark göremiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz

Çevrimdışı kero45

• Profili Görüntüle
Ynt: Atak pres ve savunma..
« Yanıtla #1 : Temmuz 24, 2012, 18:13:21 ös »
o tamamen otomatik oyunun zorluk derecesine bakıyor

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Atak pres ve savunma..
« Yanıtla #2 : Temmuz 24, 2012, 23:22:57 ös »
Biraz da senin oyununla ilgili. Dediğin gibi rakip senin sahandayken ultra attack yapsan da sadece gol yersin. Topu ayağında tuttuğun zaman ayarın da hücumsa farklı koşular görürsün veya oyuncuların rakip sahaya daha istekli gider. Bir defansif bir de attacking yaparsan farkı anlarsın aslında. Defansifteyken (2 forvetli oynadığını varsayıyorum) 8 oyuncun senin yarı sahanda durur genel anlamda. Forvetlerin orta sahada veya biraz daha ilerisindedir. Paslı giderek rakip alana geçersin. Savunmadaki adamların yerini korur.
Ultra atakta örneğin, savunman dahi ileri çıkar daha geniş bir alana yayılır takım.