Mart 28, 2024, 18:11:17 ös

Gönderen Konu: Ben a pro'da kalecilik yapılıyor mu?  (Okunma sayısı 4327 defa)

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
  • Skor Tahmin: Nick; Mrtayn Sıra; 9
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ben a pro'da kalecilik yapılıyor mu?
« : Temmuz 28, 2007, 22:18:10 ös »
arkadaşlar ben a pro'da kalcilik yapılıyor mu? bilen varsa lütfen söylesin

Çevrimdışı ati_gs_ceza_ati

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Ben a pro'da kalecilik yapılıyor mu?
« Yanıtla #1 : Ağustos 12, 2007, 20:49:52 ös »
İGN: İnsanların merakla beklediği 'Be a Pro' Modundan bahseder misiniz?

Hossack: 'Be a Pro' modu Fifa'nın sadece bir oyuncuyla oynanan yeni bir oyun modudur. Eskiden 11 oyuncunun kontrolü bizdeydi. Şimdi ise tek bir futbolcunun kontrolünü alacak ve onu yöneteceksiniz. Kendiniz bir futbolcuymuşsunuz gibi hissedeceksiniz. Bu modda yapabileceğiniz birçok yeni şey var,takımın geri kalanından pas istemek,takımı motive edici şutlar atmak gibi. Her maç sırasında farklı bir göreviniz olacak, bu görevleri yerine getirdiğiniz takdirde maçtan alacağınız puan dışında tecrübe kazanacaksınız. Kazanacağınız tecrübe puanları,özelliklerinizi geliştirecek.Bu modu arkadaşlarınızla oynama fırsatınız da olacağından,daha da çok eğleneceksiniz. Arkadaşlarınızla oynarken herkes bir oyuncu kontrol edebilecek ve sezon sonunda en çok puanı alan kazanmış olacak.Rakip her zaman bilgisayar olacak. 4 arkadaşınızla birlikte oynayabileceksiniz.

İGN: Peki bu modda kaleciyi de kontrol edebiliyor muyuz?

Hossack: Be a Pro modunda kaleciyi kontrol edemiyorsunuz. Ancak diğer tüm modlarda kalecinin kontrolü için oyuncuya büyük bir yetki verdik. Bu yetkiyi kontrol edebilmek için sadece R3'e basmanız yeterli,ve tamam artık kaleciyi kontrol ediyorsunuz.Bu,sizin kalecinizi kornerlerde,frikiklerde ve maç içinde avantajlı duruma getirir çünkü istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Kaleci modundan çıkmak içinde yine R3'e basmanız yeterli.Oyunu tamamen gerçekciliğe bağlamak için çok çalıştık. Örneğin son dakikalarda gole ihtiyacınız var ve korner kullanıyorsunuz,kalecinizi ileri çıkartıp gol attırabilirsiniz. Bu tamamen müthiş bir deneyim olacak ve çok seveceksiniz.

MAALESEF YOKMUŞ KARDEŞ :'(
« Son Düzenleme: Ağustos 29, 2007, 11:44:57 öö Gönderen: WatCheR »

Çevrimdışı salih32

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ağustos 25, 2007, 18:00:42 ös »
bu mod pc de olmucak!!!!

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 26, 2007, 00:14:14 öö »
ne pc'de olmuycak mı? nerden biliyon

Çevrimdışı ati_gs_ceza_ati

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 26, 2007, 14:38:44 ös »
kafadan bilio :S asıl pc de olcak hurafelere inanmaın

Çevrimdışı salih32

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 27, 2007, 15:22:51 ös »
pardon olmucak değilde olmayabilir aldığım bi dergide adamlar röportaj yapmışlar oyunu yapanlarla bu modu yapmalarındaki amaç birden fazla kişinin eğlenmesi yani şöyle oluyor 4,5 kişilik bir arkadaş grubu toplanıp bir takım alacaklar her arkadaş bi adam alıp oynayacak en fazla puanı alan 1. olacak gibi. pc dede 4,5 kişi bi arada oynayamıyacağına göre olmayabilir   Saygılar..........

Çevrimdışı spidergs

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ağustos 28, 2007, 13:15:52 ös »
be a pro asıl pc de var die biliorum ben  :D

Çevrimdışı safak100

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 29, 2007, 10:47:18 öö »
4-5 kişi pcde oynayabilir tabi bilgisayar kasasına göre önde 2 usb arkada 2 usb var ee 4 tane oyun kolu olursa bide klavya 5 kişi oldu işte

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ağustos 29, 2007, 13:13:01 ös »
4-5 kişi pcde oynayabilir tabi bilgisayar kasasına göre önde 2 usb arkada 2 usb var ee 4 tane oyun kolu olursa bide klavya 5 kişi oldu işte
ewt ya asıl pc'de olmalı arkadaşında dediğine göre5 kişi birden ps zevkini alabilir. Hem en büyük kitle pc kitlesi dehilmi ???  ??? (=+_+=)

Çevrimdışı zrk18

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Ağustos 29, 2007, 13:33:36 ös »
http://eastore.ea.com/shopping/product/detailmain.jsp?itemID=1508&itemType=PRODUCT&iMainCat=0&iSubCat=0&iSubSubCat=0&iProductID=1508&AS=1

burada pc platformundaki modlarlarla ilgili bilgileri vermiş be a pro modu pc de olucak arkadaşlar

Çevrimdışı DJK#LL#Ci95

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ağustos 29, 2007, 21:44:18 ös »
pc de var zaten senin o dergi sallamıış

Çevrimdışı AperfectCircle

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Ağustos 30, 2007, 01:42:54 öö »
'Be a Pro' modunda kaleci yönetimi mükemmel bir şey olabilirdi arkadaşlar. Takımınızın kaderini kalecinizin eldivenlerine verdiğiniz gibi geçin pc ya da konsol başına, gelsin son dk kafaları, dran top golleri, kader penaltıları ve eşsiz kurtarışlar.. Ama kabul de etmeliyiz ki EA henüz kaleci modellemeleri ve oyun içi hareketleri başlıca da yapay zekası konusunda gelişmiş değil. Tamam fifa 06'yla başlayan önemli gelişmeler var ama henüz o kadar olmadı. Dua edelimde seneye bu zevke erişelim ve Fifa'nın vazgeçilmez olduğuna bi kere daha inanalım..

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Ağustos 30, 2007, 11:17:38 öö »
'Be a Pro' modunda kaleci yönetimi mükemmel bir şey olabilirdi arkadaşlar. Takımınızın kaderini kalecinizin eldivenlerine verdiğiniz gibi geçin pc ya da konsol başına, gelsin son dk kafaları, dran top golleri, kader penaltıları ve eşsiz kurtarışlar.. Ama kabul de etmeliyiz ki EA henüz kaleci modellemeleri ve oyun içi hareketleri başlıca da yapay zekası konusunda gelişmiş değil. Tamam fifa 06'yla başlayan önemli gelişmeler var ama henüz o kadar olmadı. Dua edelimde seneye bu zevke erişelim ve Fifa'nın vazgeçilmez olduğuna bi kere daha inanalım..
son derecede haklısın ama daha bu teknolojilere ulaşamadık mı?

Çevrimdışı FearCaT

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Ağustos 31, 2007, 15:55:32 ös »
be a proda kalecilik yok ama son dakikada eğer korner kazanmışsan kalecini ceza sahasına çağırabiliyomuşsun

Çevrimdışı safak100

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Ağustos 31, 2007, 17:13:13 ös »
ben a pro da yok ama normal maçlarda var bu kesin bi şey tek tuşa bastığında kaleci sen oluyosun bu sitede var zaten

Bu yetkiyi kontrol edebilmek için sadece R3'e basmanız yeterli,ve tamam artık kaleciyi kontrol ediyorsunuz.Bu,sizin kalecinizi kornerlerde,frikiklerde ve maç içinde avantajlı duruma getirir çünkü istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Kaleci modundan çıkmak içinde yine R3'e basmanız yeterli.Oyunu tamamen gerçekciliğe bağlamak için çok çalıştık. Örneğin son dakikalarda gole ihtiyacınız var ve korner kullanıyorsunuz,kalecinizi ileri çıkartıp gol attırabilirsiniz. Bu tamamen müthiş bir deneyim olacak ve çok seveceksiniz.

kısa bir bölümü tamamı var sitede ALINTIDIR
« Son Düzenleme: Ağustos 31, 2007, 17:15:25 ös Gönderen: safak100 »