Mayıs 07, 2024, 18:20:03 ös

Gönderen Konu: flaş flaş flaş fifa08 türkçe yama %100 - denendi-fifa08 %100 türkçe olsun tıkla!  (Okunma sayısı 17836 defa)

Çevrimdışı joker045

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
paylsm icn tşk ler

Çevrimdışı gapo93

• Daimi Üye
  • standart insan
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
paylsm icn tşk ler
Profil Haric KayıtLı oYunLara Zarar Vermiyor emegine SagLık..:)
ne demek :) iyi oyunlar

Çevrimdışı The MasteR

• Profili Görüntüle
yaw arkadaşım ben dediklerini aynen yaptım ama olmadı %100 hatta ana menüde windowsa çık demiyoda exit to windows diyo kayıtlara load/export diyo bölemi tr yama ??

Çevrimdışı gapo93

• Daimi Üye
  • standart insan
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
yaw arkadaşım ben dediklerini aynen yaptım ama olmadı %100 hatta ana menüde windowsa çık demiyoda exit to windows diyo kayıtlara load/export diyo bölemi tr yama ??
ne biliim ya bende herşey %100 oldu . insan önce teşekkür eder. sorun ney bilmiyorum bende herşey türkçe!!!

Çevrimdışı psikopat

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
arkadaslar manager oyununuzun gitmesini istemiyorsanız soyle yapmanızı tavsiye ederim

belgelerim içindeki fifa08 klasorunuze girin.ornegin manager isminiz 'ahmet' olsun.orda B.Manager ahmet seklinde benzer bir dosya gorursunuz.onun içine girin ve dosyayı masaüstünüze kopyalayın.sonra tr yamayı kurup oyuna girin.manager bolumune girin ve yeni manager olusturun.ama onceki manager iniz ile aynı isimde olsun.sonra bir mac yapın ve kaydedin.oyundan cıkın.masaustune kopyaladıgınız dosyayı alın;belgelerim/fifa08 in içindeki B.Managers ahmet in içine kopyalayın.evet/hayır sorusuna evet deyin.artık eski oyununuza devam edebilirsiniz.alıntı degildir.yardımcı olduysam ne mutlu

paylasım için tesekkurler

Çevrimdışı psikopat

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
bu arada yama cok hosuma gitti.kesinlikle sorunsuz calısıyor

Çevrimdışı gapo93

• Daimi Üye
  • standart insan
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
bu arada yama cok hosuma gitti.kesinlikle sorunsuz calısıyor
ewet ya yok açılmıyor yok %100 olmadı diyenler buraya baksın!!!ve teşekkür etsin bide beğendine sewindim 'psikopat'...

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
yama çalışıyor  ama  10 üzerinden   -5  veririm ancak

acayip berbat bi çeviri , oyunu türkçe yaptıktan sonra daha az şey anlıyom valla haaa

ha gapo93  lafım sana deil , saol paylaşımın için ... ama çeviri berbat olmuş

Çevrimdışı gapo93

• Daimi Üye
  • standart insan
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
yama çalışıyor  ama  10 üzerinden   -5  veririm ancak

acayip berbat bi çeviri , oyunu türkçe yaptıktan sonra daha az şey anlıyom valla haaa

ha gapo93  lafım sana deil , saol paylaşımın için ... ama çeviri berbat olmuş
lafın bana diil ama bi teşekkür et ondan sonra çeviri berbat de.bide bunu söylicem:
--çok biliyorsan kendin yap allam ya.ben diyorum ki bi teşşkür edin ondan sonra isterseniz küfredin bu arada benim lafımda sana diil :-\
« Son Düzenleme: Şubat 01, 2008, 00:31:13 öö Gönderen: gapo93 »

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
ben çeviri yaparım GÜLÜM  ama gerekli programı bilmiyom

ha bide  saol demek türkçede teşekkür etmek bi nevi. tabi siz kendinizi çoktan kaptırmışsınız anlamazsınız saol kelimesini falan

HA BİDE , YAMAYI SİLMEK İSTEYENLER VAR , ONLARADA ORJİNAL DOSYALARI GÖNDERİVER Bİ ZAHMET

ben gönderiyodum şimdi vazgeçtim ...

MİLLETİN BATIRDIĞINI BEN Mİ TEMİZLİCEM ?

ha lafım sana değil  ;) .... 

Çevrimdışı gapo93

• Daimi Üye
  • standart insan
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ben çeviri yaparım GÜLÜM  ama gerekli programı bilmiyom

ha bide  saol demek türkçede teşekkür etmek bi nevi. tabi siz kendinizi çoktan kaptırmışsınız anlamazsınız saol kelimesini falan

HA BİDE , YAMAYI SİLMEK İSTEYENLER VAR , ONLARADA ORJİNAL DOSYALARI GÖNDERİVER Bİ ZAHMET

ben gönderiyodum şimdi vazgeçtim ...

MİLLETİN BATIRDIĞINI BEN Mİ TEMİZLİCEM ?

ha lafım sana değil  ;) .... 
bilader benim sinirimi bozma . forum  kurlallarını oku.ha bide yamayı geri silmek isteyenlere ben orda yedeklemelerini söyledim ve senin gibi insanlar onu görmüyor.onlara bir şey diyemem burada.madem tr yama programlarırnı bilmion o zaman yamayıda eleştirme.tekrar söylüyorum fazla ileri gitme forum kurallarını oku!!!!!!bide sınırları zorlama ben orda ilk tşkkr edin ondan sonra isterseniz küfrdin dedim ama sen biraz kıtsın heralde orayı ben bilemem saol kelimesini son cümleye yazmışın.ben sna son olarak bi şey söyliiim:terbiyeli ve saygılı ol.ben anlamıyorum.10 kişi yama süper diyor araya bi parazit giriyor yama berbat diyor.ben buna tek kelime söylerim:çekememezlik.nere biş şey arasamda kötülesem hesabı.şimdi....... benim lafım sana . konuyu uzatma!!!!!
« Son Düzenleme: Şubat 02, 2008, 12:06:49 ös Gönderen: gapo93 »

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
öncelikle şunu bil : yaşıtın değilim benle öyle biraderli miraderli konuşmayacaksın

sonrada şunları oku :

1) yamayı yapan sen değilsin , bulup yayınlamışsın . ben bunun neyini çekemiyim ?

2) birçok oyunda (mafia,gta gibi) türkçe yama yaptım eksiksiz hatasız hiç bir eleştiri almıyan. ki almam neredeyse imkansız çünkü ben anadolu lisesi dil bölümü öğrencisiyim. okulum türkiye çapında dereceler yaptı dil alanında.

3) ortalama yaparsak 15.000 kelime bilirim ingilizce. yani sen sözlükte bi kelime bakana kadar ben çoktan ingilizce eş anlamlarını söylemiş olurum. zaten ingilizce varken daha kolay anlıyodum türkçe yamayı yükledim abuk subuk cümleler olmuş özellikle menajer modda.

4) ailemin işi gereği bir çok müdür ve şefle görüştüm. ben 72 milletten insanın ziyaret ettiği bi coğrafyada yaşıyorum. daha bugüne kadar konuşmam terbiyem ve saygım konusunda benden yaş yaş büyük olanlar bile bana dil uzatmadı. sen benden küçüksün HADDİNİ BİL. evladım

5) kötülemek istersemde yamayı yapanı kötülerim , bi forumdan bulup buraya kopyalayanı değil. henüz bi çalışman yok , ordan burdan link kopyalayıp yapıştırıp , sonrada teşekkür için dosyayı indirin diyen birini kötüleyip yüceltmem. bu emeğe saygısızlık olur. yamayı yapanı eleştiririm tavsiyede bulunurum hatalar düzelir. ama kopyalıp koyanı ne diye kötüleyim ? kötüleyince napcan linkini mi değiştircen ? buda senin kıtlığın olsa gerek.

bak abim pek uyarmayı sevmem , dikkatli ol.
denizin dibinde incilerle kumlar karışık dururlar.
yaptığın işi tam yap , yapamadıysan kum olma. dağılıp gidersin.

[ bu arada benim gibi düşünen arkadaşlara haberim , türkçeleştirmeye başladım. umarım en kısa zamanda burdan size duyurmuş olurum. KENDİ ÇALIŞMAMI ! ]
« Son Düzenleme: Şubat 02, 2008, 17:18:45 ös Gönderen: barguti »

Çevrimdışı gapo93

• Daimi Üye
  • standart insan
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
öncelikle şunu bil : yaşıtın değilim benle öyle biraderli miraderli konuşmayacaksın

sonrada şunları oku :

1) yamayı yapan sen değilsin , bulup yayınlamışsın . ben bunun neyini çekemiyim ?

2) birçok oyunda (mafia,gta gibi) türkçe yama yaptım eksiksiz hatasız hiç bir eleştiri almıyan. ki almam neredeyse imkansız çünkü ben anadolu lisesi dil bölümü öğrencisiyim. okulum türkiye çapında dereceler yaptı dil alanında.

3) ortalama yaparsak 15.000 kelime bilirim ingilizce. yani sen sözlükte bi kelime bakana kadar ben çoktan ingilizce eş anlamlarını söylemiş olurum. zaten ingilizce varken daha kolay anlıyodum türkçe yamayı yükledim abuk subuk cümleler olmuş özellikle menajer modda.

4) ailemin işi gereği bir çok müdür ve şefle görüştüm. ben 72 milletten insanın ziyaret ettiği bi coğrafyada yaşıyorum. daha bugüne kadar konuşmam terbiyem ve saygım konusunda benden yaş yaş büyük olanlar bile bana dil uzatmadı. sen benden küçüksün HADDİNİ BİL. evladım

5) kötülemek istersemde yamayı yapanı kötülerim , bi forumdan bulup buraya kopyalayanı değil. henüz bi çalışman yok , ordan burdan link kopyalayıp yapıştırıp , sonrada teşekkür için dosyayı indirin diyen birini kötüleyip yüceltmem. bu emeğe saygısızlık olur. yamayı yapanı eleştiririm tavsiyede bulunurum hatalar düzelir. ama kopyalıp koyanı ne diye kötüleyim ? kötüleyince napcan linkini mi değiştircen ? buda senin kıtlığın olsa gerek.

bak abim pek uyarmayı sevmem , dikkatli ol.
denizin dibinde incilerle kumlar karışık dururlar.
yaptığın işi tam yap , yapamadıysan kum olma. dağılıp gidersin.

[ bu arada benim gibi düşünen arkadaşlara haberim , türkçeleştirmeye başladım. umarım en kısa zamanda burdan size duyurmuş olurum. KENDİ ÇALIŞMAMI ! ]
he amin :):):)

Çevrimdışı darkblu

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Herşey için teşekkürler paylaşımın güzel olmuş.
ya arkadaşlar maksat ne burada birbirnizle kavga etmek tartışmak mı ? yama üzerine mi konusmak iyi veya kotu adam paylaşmış yane teşekkür edilmeli ondan sonra sorun solenmeli, diğer yandan arkadaşım sende yamayı paylaşmıssın saol tekrar teşekkür ederim ama yama hakkına yaptıkların sınırlı yani adamlara bilgi veremıyorsun konu üzerinde hakimiyetin yok ? bende indirip denicem bakalım naıslmış ? ama sakin olun yaaa bune hırs bu ne kavga yaa :D

Çevrimdışı gapo93

• Daimi Üye
  • standart insan
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Herşey için teşekkürler paylaşımın güzel olmuş.
ya arkadaşlar maksat ne burada birbirnizle kavga etmek tartışmak mı ? yama üzerine mi konusmak iyi veya kotu adam paylaşmış yane teşekkür edilmeli ondan sonra sorun solenmeli, diğer yandan arkadaşım sende yamayı paylaşmıssın saol tekrar teşekkür ederim ama yama hakkına yaptıkların sınırlı yani adamlara bilgi veremıyorsun konu üzerinde hakimiyetin yok ? bende indirip denicem bakalım naıslmış ? ama sakin olun yaaa bune hırs bu ne kavga yaa :D
doru söylüon aslında...uzatmamak gerek