Mart 29, 2024, 16:47:46 ös

Gönderen Konu: Fifa 07 de özel hareketler nasıl yapılır ? ( Klavye+Gamepad de )  (Okunma sayısı 8218 defa)

Çevrimdışı PREDATOR

• Profili Görüntüle
Selamlar...Benim merak ettiğim konu şu, fifa 07 de özel harketler nasıl yapılıyor??
Fifa 07 için sitede verilen tuş kombinasyonlarını uyguladım.Shift+z tuşu ile bazı bilindik varyasyonlar yapılıyor ( topu sağa-sola kaydırma vs gibi).Ancak benim istediğim daha ilginç varyasyonlar yapmak bunuda bi türlü çözemedim.
Bu tür göze hoş gelen hareketleri yapabilen arkadaşlar varsa lütfen paylaşsın.Fifa 07 giriş fragmanında inanılmaz hareketler var fakat yapabilene aşkolsun ;)

Aynı şekilde gamepaddede bu hareketleri yapmak imkansız gibi sözgelimi shift tuşunun karşılığı gamepadde yok ! ( söylediğim gamepad standart usb PS gamepad tarzıdır).Acaba gamepad konusunda EA ın fifa için bir yamasımı var yada daha değişik bir tarzda gamepadi konfügre eden bir arkadaş varmı?

Fifa 98 den beri oynadığım bu seride bu sıkıntıları çözebilirsem klasik gollerden daha ziyede zevkli bir futbol oynayarak güzel goller atmak ve yarışmayada katılmak istiyorum.

Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlardan paylaşım yardımı istiyorum...Saygılar..

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fifa 07 de özel hareketler nasıl yapılır ? ( Klavye+Gamepad de )
« Yanıtla #1 : Ekim 18, 2006, 03:22:30 öö »
Shift e elin basılıyken yön tuşlarını kullanarak özel hareketleri yapabiliyorsun.
Açıkçası ben de yön tuşlarını nasıl kullanırsan hangi hareketi yapar çözemedim henüz ama antrenman modda uzun denemeler yaparak çözülebilir

Ayrıca shift in gamepaddeki karşılığı sağ analog

Çevrimdışı cellat038838

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Fifa 07 de özel hareketler nasıl yapılır ? ( Klavye+Gamepad de )
« Yanıtla #2 : Şubat 09, 2014, 23:43:51 ös »
bu hareket sadece ronaldinho da oluyor
Hareketi bilmeyen yoktur heralde.Neyse Practice Mode’da Barca’yı aldık mı hepimiz.Şimdi yine bir kanattan bir diğerine doğru sürüyoruz topu.Elimiz yine shifte yapışık vaziyette.Aynı zamanda aşağı ok tuşuna da…Şimdi bu iki tuştan elimizi kaldırmadan seri bir şekilde sol-sağ-sol-sağ yapıyoruz ve hareketimiz hayırlı olsun