Mayıs 10, 2024, 13:47:30 ös

Gönderen Konu: site durumu  (Okunma sayısı 9990 defa)

Çevrimdışı berbat97

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
site durumu
« : Ağustos 16, 2009, 00:22:47 öö »
ben yaklaşık 1.5 2 sene once diyordum sie istatistikleri yavaş yavaş azalıyor üyeler azalıyor mesajlar azalıyor diyodum vede bu günburası aklıma geldi giriyim dedim ama buda ne en fazla 3 kişi online nolcak bu sitenin hali? bence bir yerlere reklam falan yapmamız lasım siteyi geliştirmek lazım örneğin tema gibi site açıldından beri aynı ? yada iyi tecrübeli bir iki moderatör? fena olmasmı
"Kurt inine çekilince çakallar kendini kral sanar ama bilmezler ki kurt sessizliği bozarsa kıyamet kopar."

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: site durumu
« Yanıtla #1 : Ağustos 16, 2009, 12:43:59 ös »
Reklam fena olmayabilir. Ama sitenin maddi durumu hakkında bilgim yok
-yokum.

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 16, 2009, 13:17:51 ös »
Site açıldığından beri tema aynı ha? Komik şey senii :-*

Çevrimdışı berbat97

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ağustos 17, 2009, 20:48:11 ös »
açıldı derken o bargutinin falan geldiği o fifadelisi nin en iyi dönemi sanırım ozamandan beri aynı
"Kurt inine çekilince çakallar kendini kral sanar ama bilmezler ki kurt sessizliği bozarsa kıyamet kopar."

Çevrimdışı titi_mcmv

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 27, 2009, 15:21:46 ös »
evt watcher a sesleniorum burdan siteyi yyenileyelm baştan aşağı biz üyelerde herşeyi yapmaya hazırız yeterki sitemiz canlansın birz ;) ;)

Çevrimdışı fifa_delisiyiz

• Daimi Üye
  • I'm RocK
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 19, 2009, 21:25:54 ös »
reklam yaparız tema güsell

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Kasım 13, 2009, 12:27:31 ös »
Temayı geçen yıl yapmıştık sanırım. Anasayfa güzel ama eksiklikler var yinede , sitenin durumu düzelecektir inanıyorum.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Kasım 13, 2009, 16:26:23 ös »
Sanmıyorum düzeleceğini.

Fifa oynayan kaldı mı ki ? Herkes Pes oynuyor , Pes 2010 yine süper olmuş.Fifa battı artık.Site kapansın ya da GeyikDelisi olsun bence.Hiç bir amaca hizmet etmeyen nostalji sitesi oldu artık.

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Kasım 13, 2009, 16:54:15 ös »
Saçma. Fifa küçük bir oyun değilki oyuncu kitlesi sıfırlansın. Hala Fifa'yı savunan binlerce insan varken batması çok saçma. Pes'in gerisinde kalması atak yapamaması anlamına gelmez. Kaldıki fifa dükkanı kapatmadan Türkiye'nin en iyi Fifa hayran sitesi neden kapansın ki?.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Kasım 13, 2009, 20:19:38 ös »
Sanmıyorum düzeleceğini.

Fifa oynayan kaldı mı ki ? Herkes Pes oynuyor , Pes 2010 yine süper olmuş.Fifa battı artık.Site kapansın ya da GeyikDelisi olsun bence.Hiç bir amaca hizmet etmeyen nostalji sitesi oldu artık.

Sen pes oynuyorsun diye siteyi kapatalımmı. En azından ben oynamıyorum pesi hala :)
Bigün pes ci olursam söz veriyorum kapatcam siteyi :P

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Kasım 13, 2009, 21:40:49 ös »
Kapatma ya Pes ci Olsan da Kapatma Muhabbet Güzel Burda ;)

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Kasım 13, 2009, 22:44:53 ös »
Fifa 10 oynayan kaç kişi var ki şu an sitede ? Pes oynayanı geçtik Fifa'nın güncel serilerini takip eden adam kalmadı.1-2 kişi anca.Ayrıca en iyi hayran sitesi olup olmadığı belli oluyor , Fifa 10 Turnuvası açtığımda bir kişi yorum dahi yazmadı.Fifadevil vardı bi , kapandı sanırım ulaşılmıyor oraya da.

Hani içerik açısından boş diyorum , kimse aksini iddia etmesin.
« Son Düzenleme: Kasım 14, 2009, 01:01:37 öö Gönderen: Böcük ! »

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Kasım 14, 2009, 08:13:54 öö »
Sadece reklama ihtiyacımız var bu sitenin tek eksiği bu birazda düzene dizayna.. Ufuk abi çalışkan bir smf ustasını bulup forumu genişletmen lazım sen evlendin artık hem siteye hem eve bakmak zor geliyordur. Tanıdığın varsa koy admin olarak şu işlerden anlayan biri olsa hiçte fena olmaz . Sitenin baştan aşağıya düzene ihtiyacı var.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Kasım 14, 2009, 11:23:46 öö »
Yağız var işte SMF ustası.SMF Türkiye Sitesinde Moderatör , ona danışılabilir dizayn için.Bi de Berk gibi biri Genel Moderator olsa fena olmaz açıkçası.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Kasım 14, 2009, 12:55:54 ös »
Yaklaşık 1,5 sene ilgilenemedim siteyle bu süre de site alexa da 500 bin sıra birden düştü.Forumdaki yoğunluk da çok azaldı. Diğer fifa veya futbol oyunları siteleri işi futbol haberleri ekleyerek yürütüyor yama yapan çok az kişi var. Yok demiyorum ama çok az. Soccercenter dışındaki bu sitelerin de forumlarına girin bir bakın kalabalık ama düzey en alt seviyelerde.Modların adminlerin yazdıklarını okuyun o sitelerdeki.Ziyaretçilere davranışlarına bir bakın hoşunuza gidecek mi.
Foruma moderatör veya admin atamak çok basit iş. Herkes ister bir forumda modluk ama kimse bu güne kadar bana başvurup da ben siteye yama yapmak istiyorum,turnuva düzenlemek istiyorum veya haber eklemek istiyorum demedi. Diyenler de hepsi işini yarım bırakıp gitti. Kimse elini taşın altına sokmuyor yani .Forum modluğu en havalı ve en basit olanı herkes onu istiyor.

Biri gelsin desin bakalım ben yama yapcam şunu yapcam bunu yapcam ben geri çeviriyormuyum onu.Son 1 aydır sitenin durumunu düzeltmek için çalışıyorum.Başkaları gibi her yeri futbol haberleriyle ve ordan burdan zırt diye çıkan reklamlarla yapmıyorum bunu. Yaptıklarımında meyvesini yavaş yavaş almaya başladım ve bir süre sonra bunların etkilerini daha çok göreceğime inanıyorum. Diğer sitelere girerseniz tek amaçlarının para kazanmak olduğunu görürsünüz. Her yer reklam dolu ve insanları sitelerine çekmek için her türlü hileye başvuruyorlar. İçinizde oraların ortamını seven oralarda rahat eden varsa gidebilir. Ben prensiplerimden ödün vermeyi düşünmüyorum.
İstesem mesaj sayısını açıp bi kaç kişiye modluk verip, rep rüp gibi saçmalıkları getirip 1 ayda bir sürü insan toplarım. Ama eksik olsun istemiyorum. Burda da eleştiri yapmışsınız ama 1 tane yol gösterir yorum göremedim. Herkes forumdan dem vurmuş. Şunu yanlış yapıyorsun böyle yapmalısın diyen yok. Çıkıp biri düzgün bir eleştiri yapıp yol göstersin dinlemeyen PES ci olsun.