Mayıs 18, 2024, 06:40:00 öö

Gönderen Konu: fifa12 deki anlam veremediğim olay  (Okunma sayısı 10396 defa)

Çevrimdışı gapo93

• Daimi Üye
  • standart insan
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
fifa12 deki anlam veremediğim olay
« : Eylül 20, 2011, 14:15:33 ös »
herkese selamlar
arkadaşlar biliyorsunuz rna dosyasını atınca zorluk seviyesini falan ayarlayabiliyoruz.
amatörde oynarken fifa12 den gayet güzel keyif alıyordum. neyse dedim bide pro oynayayım arkadaş
ne pro ne semipro top alamıyorum adamlardan. hayatımda ilk defa orjinal oyun alayım dedim. fifa12 çıkınca yani.
bu nedir ya. hangi tuşla alıyoruz arkadaş ne pires ne koşma işe yaramıyor. klasik tuş ayarlarında s işe yaramıyor. a yı her zaman kullanamıyorum. oyundan soğudum topu bi aldılar mı geri alamıyorum. böyle iş olmaz. sinirlendim.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: fifa12 deki anlam veremediğim olay
« Yanıtla #1 : Eylül 20, 2011, 16:09:58 ös »
Fifa 12 de bu sene tactical defending diye bi özellik var. Zamanla alışırsın canını sıkma. Ben oyunu oynayamadığım için ayrıntılı bişey söyleyemiyorum ama ayarlardan bu tactical defending kapatılıp eski haliyle oynanabiliyormuş bildiğim kadarıyla.

Bence çok güzel oldu bu özellik. 2 tuşa bas adam hayvan gibi pres yapıp gidip topu alsın, hiç zevkli değildi.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 20, 2011, 16:35:30 ös »
Fifa 12 de bu sene tactical defending diye bi özellik var. Zamanla alışırsın canını sıkma. Ben oyunu oynayamadığım için ayrıntılı bişey söyleyemiyorum ama ayarlardan bu tactical defending kapatılıp eski haliyle oynanabiliyormuş bildiğim kadarıyla.

Bence çok güzel oldu bu özellik. 2 tuşa bas adam hayvan gibi pres yapıp gidip topu alsın, hiç zevkli değildi.
Aslında alan savunması denilebilir bence. Kapatılıyorsa iyi olur. Alışkanlıkdan vazgeçmek zor. :D

Çevrimdışı fthdgrl

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 20, 2011, 18:50:33 ös »
bence süper 07 neydi ya adam kannattan topu alıp geliyo bizim adamlar ceza yayında bekliyo adam ceza sahasına girince pres yapıyo multiplayerde bunun yüzünden çok gol yiyodum fifa 9 da da giriliyodu ama o kadar deil ama 12 de asla 1 adam profesyonelde paslaşmadan gol atılmıyo maçlar hep 1  yada en fazla 2 bitiyo bende bazen yeniyom bazen yeniliyom ama çok zevkli :-X
bi şey ne kadar kıymetli ise , düşmanı o kadar çoktur.İman çok kıymetlidir.bu yüzden düşmanı çoktur.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 21, 2011, 00:02:00 öö »
bence süper 07 neydi ya adam kannattan topu alıp geliyo bizim adamlar ceza yayında bekliyo adam ceza sahasına girince pres yapıyo multiplayerde bunun yüzünden çok gol yiyodum fifa 9 da da giriliyodu ama o kadar deil ama 12 de asla 1 adam profesyonelde paslaşmadan gol atılmıyo maçlar hep 1  yada en fazla 2 bitiyo bende bazen yeniyom bazen yeniliyom ama çok zevkli :-X
Ona şüphe yok bende pas alanlarını keserek rakibi top kaptırmaya sokuyorum sonra seri paslarla ileri gidip golü buluyorum c_heesy

Çevrimdışı gapo93

• Daimi Üye
  • standart insan
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 21, 2011, 16:38:45 ös »

sen beni anlamadın ama. ben diyorumki ben oynamıyorum adamlar oynuyor. böyle iş mi olur.
ben oynayamadığım oyunu niye alayım. top ayağıma bi geliyor. ben paslı oynarım zaten. adamlar eski sistemde ben bilgisayardan nasıl top alıyorsam benden öyle topu alıyorlar. ben niye alamıyorum. s ye basıyorum olmuyor. d ye basıyor saçma sapan ayağını uzatıyor. s+e pres yapıyor ama topu almıyor. neyse koşup a ile alayım diyorum. adam topu bi kırıyor benim adamında beli kırılıyor. benim adamlar uyuz uyuz hareketler yapıyor. rakip öyle değil. hareketliler. sağ bek sol bek forvette rakibin. böyle iş olmaz. aklıma konaminin ceosunun dedikleri geliyor. fifa nın pesten daha gerçekçi olduğu hakkında soru soruyorlar. adam cevap veriyor "doğrudur fifa bizden daha gerçekçi ama bizim oyunumuz daha zevkli" sonuç: fifa12 yi hiç ama hiç sevmedim
« Son Düzenleme: Eylül 21, 2011, 16:43:47 ös Gönderen: gapo93 »

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Eylül 21, 2011, 16:40:16 ös »
sen beni anlamadın ama. ben diyorumki ben oynamıyorum adamlar oynuyor. böyle iş mi olur.
ben oynayamadığım oyunu niye alayım. top ayağıma bi geliyor. ben paslı oynarım zaten. adamlar eski sistemde ben bilgisayardan nasıl top alıyorsam benden öyle topu alıyorlar. ben niye alamıyorum. s ye basıyorum olmuyor. d ye basıyor saçma sapan ayağını uzatıyor. s+e pres yapıyor ama topu almıyor. neyse koşup a ile alayım diyorum. adam topu bi kırıyor benim adamında beli kırılıyor. benim adamlar uyuz uyuz hareketler rakip öyle değil. hareketliler. sağ bek sol bek forvette böyle iş olmaz. aklıma konaminin ceosunun dedikleri geliyor. fifa nın pesten daha iyi olduğu hakkında soru soruyorlar. adam cevap veriyor "doğrudur fifa bizden daha gerçekçi ama bizim oyunumuz daha zevkli" sonuç: fifa12 yi hiç ama hiç sevmedim
Haklısın ama başka kimseye söyleme.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Eylül 21, 2011, 16:55:12 ös »
Oynayamadığn oyuna bok atıyorsun gerçekten çok haklısın. Açıkçası hayvan gibi pres yapmak hiçte gerçekçi değil biliyor musun?
Sen o oyunu oynamayı bilmiyorsan oyuna laf edemezsin arkadaşım.
Sen git pes oyna defansı bilgisayara yaptır ama sonra buraya gelip pes daha gerçekçi muhabbeti yapma.
Eğlence olayına gelirsek iki oyununda son demosunu oynayabilmiş biri olarak Fifa 12 beni çılgınlar gibi eğlendiriyor.
Sonuç olarak oynayamadığınız oyunlara bok atmayın gidin oynamayı öğrenin

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Eylül 21, 2011, 17:25:24 ös »
Oynayamadığn oyuna bok atıyorsun gerçekten çok haklısın. Açıkçası hayvan gibi pres yapmak hiçte gerçekçi değil biliyor musun?
Sen git pes oyna defansı bilgisayara yaptır ama sonra buraya gelip pes daha gerçekçi muhabbeti yapma.
Eğlence olayına gelirsek iki oyununda son demosunu oynayabilmiş biri olarak Fifa 12 beni çılgınlar gibi eğlendiriyor.
Çoooook aynı fikirdeyim oynamadığınız oyuna bok atmayın c_heesy

Çevrimdışı NoMerCyOsKAR

• Daimi Üye
  • Fifa In HD
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Eylül 21, 2011, 17:44:22 ös »
herkese selamlar
arkadaşlar biliyorsunuz rna dosyasını atınca zorluk seviyesini falan ayarlayabiliyoruz.
amatörde oynarken fifa12 den gayet güzel keyif alıyordum. neyse dedim bide pro oynayayım arkadaş
ne pro ne semipro top alamıyorum adamlardan. hayatımda ilk defa orjinal oyun alayım dedim. fifa12 çıkınca yani.
bu nedir ya. hangi tuşla alıyoruz arkadaş ne pires ne koşma işe yaramıyor. klasik tuş ayarlarında s işe yaramıyor. a yı her zaman kullanamıyorum. oyundan soğudum topu bi aldılar mı geri alamıyorum. böyle iş olmaz. sinirlendim.
controls den "legacy defending" yap :) ve gamepad ile oyna.

NoMerCy | FIFA 12 | Goals Compilation | #2      
NoMerCy | Fifa 12 DERSLERİM
                                                                     NoMerCy | Fifa 11 DERSLERİM

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Eylül 21, 2011, 18:18:43 ös »
controls den "legacy defending" yap :) ve gamepad ile oyna.
Çok teşekkürler hemen yapıyorum c_heesy

Çevrimdışı fthdgrl

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Eylül 21, 2011, 22:51:37 ös »

aynı fikirdeyim hiç bi fifa serisinden bu kadar zevk almamıştım pesde oynadım ama pes bu oyunun yanında halt etmiş anlalıldıki bu sene fifa pesi yine ezecek ve geçen senenin şatış rakamlarını kesin geçeceğini düşünüyorum yani fifa kendiyle yarışıyo :D
bi şey ne kadar kıymetli ise , düşmanı o kadar çoktur.İman çok kıymetlidir.bu yüzden düşmanı çoktur.

Çevrimdışı NoMerCyOsKAR

• Daimi Üye
  • Fifa In HD
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Eylül 22, 2011, 18:07:46 ös »
PES açıklamış zaten.Fifa daha iyi diye ;)

NoMerCy | FIFA 12 | Goals Compilation | #2      
NoMerCy | Fifa 12 DERSLERİM
                                                                     NoMerCy | Fifa 11 DERSLERİM

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Eylül 23, 2011, 01:51:49 öö »
PES açıklamış zaten.Fifa daha iyi diye ;)
Fifa candır yaw c_heesy

Çevrimdışı gapo93

• Daimi Üye
  • standart insan
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Eylül 23, 2011, 17:28:02 ös »
fifayı savunanlara sadece gülüyorum. legendary de oynarken. parmaklarınız o kadar çok iş yapacakki. bi maçta parmaklarınız uyuşacak. sonra dicenki kendi kendine "ulan hakkenten gerçekçi yapmışlar ben burda yoruldum". içindeki hafif sinirinde zevk olduğunu sanacan. sen orda stres yaparken ben peste eğleniyor olacam. api_duman koçum git bi playstation a saplanma bilgisayara. oyna bi pes i. hangisi daha eğlenceli kendin karar ver. aş kendini.