Mart 29, 2024, 14:17:30 ös

Gönderen Konu: Electronic Arts,İki Oyunu Da Almanızı Umuyor  (Okunma sayısı 7962 defa)

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Electronic Arts,İki Oyunu Da Almanızı Umuyor
« : Ağustos 23, 2011, 20:55:42 ös »

FIFA Street ile Football Club'da ilerleme kaydettiğinizde FIFA 12'de yeni mücadeleler açılabilecek.

FIFA Street, önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülecek yani Eylül'de çıkacak FIFA 12'den bir kaç ay sonra. FIFA 13 ise yine büyük ihtimalle 2012 Eylül'de çıkacak ve Kinect ile Move desteğine sahip olacak.

FIFA Street'i EA Canada hazırlıyor ve orijinal FIFA'nın oyun motorunu kullanıyorlar. Bu da daha gerçekçi bir oyun ortaya koyarken aynı zamanda da sokak tarzını yansıtıyor.

EA Sports'un başkanı Andrew Wilson, FIFA'nın çekirdek oyuncularının ana oyunu istediklerini ve FIFA Street'le ilgilenmediklerini biliyor fakat biraz değişiklik arayanların bu oyuna yöneleceğini düşünüyor. Yine de FIFA Street'in getirecekleri ile FIFA 12'de daha iyi bir oyuncu olabileceklerine değinmeden geçmiyor.

İki oyunu da oynamak Football Club'da seviye yükseltmeye yardımcı olacak. Diyelim ki FIFA 12'de level'ınız 7 iken FIFA Street oynayarak 8'e yükseldiğinizde FIFA'da sizi bekleyen yeni şeyler olacakmış.

Kaynak: BSC
« Son Düzenleme: Ağustos 23, 2011, 20:57:21 ös Gönderen: Böcük! »

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Electronic Arts,İki Oyunu Da Almanızı Umuyor
« Yanıtla #1 : Ağustos 23, 2011, 21:12:27 ös »
Sonunda ea adam oldu unuttuğu platforma döndü bizede oyunu almak düşer aranızdan çoğu köşedeki amcadan oyun alıyor yapmayın lütfen yazık bildiğin ayıp lan orjinal alın gerçekten değlyor paranıza geçte olsa alın 1-2 ay sonra alın ama alın lütfen

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ağustos 23, 2011, 22:01:23 ös »
Sonunda ea adam oldu unuttuğu platforma döndü bizede oyunu almak düşer aranızdan çoğu köşedeki amcadan oyun alıyor yapmayın lütfen yazık bildiğin ayıp lan orjinal alın gerçekten değlyor paranıza geçte olsa alın 1-2 ay sonra alın ama alın lütfen

Para senin cebine iniyormuş gibi konuşuyorsun,EA'in para kazanmasının bize hiçbir faydası yok arkadaşlar yapmayın lütfen.Duygusal davranmayın bu şekilde.Türk Firması olsa yerli ekonomiye katkısı olur da,dolar havuzunda yüzen milyonerlere katkıda bulunmak için niye gidip 50-60 lira verelim ki?
Ben şahsen torrent varken gidip bir oyuna 50-60 lira vermem.Öğrenciyim,durumum belli.Zengini daha da zengin etmek için özel bir uğraşım da yok,yaptığımın ayıp olmadığı da aşikar.60 lira verip bu adamlara para kazandıracağıma köşedeki amcadan 10 tane korsan alırım en azından hayır işlemiş olurum,adam zevkine korsan oyun satmıyor,tek şanssızlığı sınıflar arasındaki farkın bu şekilde olduğu bir ülkede doğması..

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 23, 2011, 22:18:25 ös »
Para senin cebine iniyormuş gibi konuşuyorsun,EA'in para kazanmasının bize hiçbir faydası yok arkadaşlar yapmayın lütfen.Duygusal davranmayın bu şekilde.Türk Firması olsa yerli ekonomiye katkısı olur da,dolar havuzunda yüzen milyonerlere katkıda bulunmak için niye gidip 50-60 lira verelim ki?
Ben şahsen torrent varken gidip bir oyuna 50-60 lira vermem.Öğrenciyim,durumum belli.Zengini daha da zengin etmek için özel bir uğraşım da yok,yaptığımın ayıp olmadığı da aşikar.60 lira verip bu adamlara para kazandıracağıma köşedeki amcadan 10 tane korsan alırım en azından hayır işlemiş olurum,adam zevkine korsan oyun satmıyor,tek şanssızlığı sınıflar arasındaki farkın bu şekilde olduğu bir ülkede doğması..
+1 Tamamen doğru bir yaklaşım

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 23, 2011, 22:19:39 ös »
bende korsandan yanayım zaten korsan daha çok tutuluyor...ben her 2 oyunuda almayı düşünüyorum bilgilendirdiğin için sağol alp..
21.10.2013

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 23, 2011, 22:39:48 ös »
Yapmayın abi ya ne korsanı alın orjinal oyununuzu oynayın rahat rahat takılın multiplayer keyfini çıkarın.Sırf türkiyede korsan oyun alındığı için oyunlarda türkçe dil desteği olmuyor.Sonra köpek gibi googleda ararsınız Fifa 2013 Türkçe Yama/Türkçe spiker diye.

Alp bu arada o köşeden aldığın adam kul hakkı yemiş olmuyor mu?Ea o oyunu hazırlayıp piyasaya sürmek için 1 yıl çabalıyıp çalışıyor ve siz bunu hiç umursamadan köşedeki korsancı abiden alırım diyosunuz.Korsancı abide bu sınıflar arası farktan gayet memnun.Adam bilgisayar başında çekiyo cdlere oyunları satıyo 5 liradan ve alıcısıda baya bi çoktur heralde Türkiye gibi bi yerde.Bu arada o dolar havuzunda yüzen milyonerler sizin babanızın hayrına oyun çıkartmıyor.O adamında ekmek teknesi oyun yapıp piyasaya sürmek.Bunuda unutmayın.

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ağustos 23, 2011, 22:49:55 ös »
Yoksulluk oranının %18 olduğu bir ülkede yaşıyorken gidin sizi sömüren kapitalistlerin ekmek teknesini düşünün o zaman.
Bu ülkedeki çoğu kişi bırak o oyunu almayı sistemini bile güncelleyemiyor.
Korsancı abi çocuğunu okutabilse o işe girişmez.Bırakın Electronic Arts'ı düşünmeyi,onların milyonlarca destekçileri var.Başlarına birşey gelse yer yerinden oynar merak etmeyin.
Ama kendi devletinin bile sahip çıkmadığı masum vatandaşların bu haksızlıklara sesini çıkarmaya kalktığında bile coplandığını unutmayın.Sonra gelin,sırf yoksul diye korsancılık işine girişenleri eleştirin.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ağustos 23, 2011, 23:06:20 ös »
Dediklerin doğru olabilirde abi korsan oyun alanda korsan oyun aldığı için kendini yere göğe sığdıramıyo.Ben korsan aldım diye geziniyo ortalıkta.Üstelik orjinal oyun alanada enayi gözüyle bakıp 1 ton laf söylüyo 1 oyuna 80 lira verilir mi enayinin önde gidenisin onun yerine tişört alırdın diye demediğini bırakmıyolar.Benim sözüm durumu olmayanların korsan oyun almalarına değil,aldığı korsan oyunla övünüp orjinal oyun alanlara enayi gözüyle bakmalarına.Zaten Türkiye'nin insanı anca bu kadar olabilir.Oyun oynayanları hep büyümemiş,zeka yaşı -14 olan kişiler olarak görürler.Ben sokakta orjinal oyun aldım 80 Liraya desem bana gülerler ve enayi gözüyle bakarlar.Arkadaşlarımla konuşurken orjinal oyun aldım diyemiyorum anasını satıyım.

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ağustos 23, 2011, 23:13:40 ös »
Dediklerin doğru olabilirde abi korsan oyun alanda korsan oyun aldığı için kendini yere göğe sığdıramıyo.Ben korsan aldım diye geziniyo ortalıkta.Üstelik orjinal oyun alanada enayi gözüyle bakıp 1 ton laf söylüyo 1 oyuna 80 lira verilir mi enayinin önde gidenisin onun yerine tişört alırdın diye demediğini bırakmıyolar.Benim sözüm durumu olmayanların korsan oyun almalarına değil,aldığı korsan oyunla övünüp orjinal oyun alanlara enayi gözüyle bakmalarına.Zaten Türkiye'nin insanı anca bu kadar olabilir.Oyun oynayanları hep büyümemiş,zeka yaşı -14 olan kişiler olarak görürler.Ben sokakta orjinal oyun aldım 80 Liraya desem bana gülerler ve enayi gözüyle bakarlar.Arkadaşlarımla konuşurken orjinal oyun aldım diyemiyorum anasını satıyım.

Zaten orjinal oyun almayı enayilik olarak görenlerin de ne olduğu ortada.
Ben tercihimi torrentten yana kullanıyorum,sebepleri de açıkladım.Tepkim korsan almanın ayıp olarak görülmesineydi,iki tarafa da saygı göstermek lazım bence.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Ağustos 23, 2011, 23:29:53 ös »
Alp aslında böyle konu açtığın için böyle girdim ama yanılmışım tüh...
Şimdi para cebime girmiyor yada ea nın parasında değilm yada köşedeki abiye kıl değilim ama yapılan işi çalmak güzel değl abi yapmayın etmeyin addamlar aç kalıcak demiyorum zira sizin oyunu korsan almanız adamların çokta pipisine taktığını söyleyemem ama senin şu türk oyun sektörü varya alp sen korsan aldın diye 10 yıldır kaslı yeniçeri çizip sonra çöpe atıyorlar adam bakıyor köşedeki amca en güçlü oyun dağıtıcısı para kazanamayacağı işe girmiyor ayrıca bu 50-60 lira verme işi öyle çok zor değil yaptığından biliyorum günde 2-3 lira biriktirmek hiç koymuyor insana bi itiraf son 2 yıldır durumumuz orta halli bi aile için bile pek iç açıcı değl duygu sömürüsü yada acındırma yapmıyorum birgün kendi oyunlarımızı oynamak için biraz fedakarlık yapmamız lazım aman yada banane ne yaparsanız yapın sonuçta para sizin keyf sizin

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ağustos 23, 2011, 23:38:05 ös »
Electronic Arts'ı besleyerek kendi oyunlarımızı yapamayız.
Tabi onlar da az şerefsiz değil,türk filmleri de oluyor çoğunda.O yüzden torrentçiyim zaten :P
Ama abi mesela ben Veda filmi çıktığında sırf yapıma destek olmak için gidip D&R'dan 5 tane alıp akrabalara dağıtmıştım izlememe rağmen.Ama aynı hassasiyeti Kuzey Amerika endeksli kapitalist şirketlere göstermiyorum şahsen.Herkesin kendi tercihi..

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ağustos 23, 2011, 23:58:39 ös »
Sevindim en azından" ne orj. Abi bırak yeaa" kafasında değilsin ama bu tercih değil de bakış açısı desek... Şöyleki
sen orj. Oyun almayı çok zengin ali,mehmeti daha zengin yapmak olarak görüyorsun
ben parası değil fikri olan insanlara "bak abi satışlar iyi" demek olarak görüyorum
neyse çok uzadı konu umarım birileri bişiyler kapmıştır konuşmamızdan

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ağustos 24, 2011, 00:07:13 öö »
bende korsandan yanayım zaten korsan daha çok tutuluyor...ben her 2 oyunuda almayı düşünüyorum bilgilendirdiğin için sağol alp..
aferin sana, sana yaramaz zaten orjinal oyun hakketmiyosun abicim sen

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Ağustos 24, 2011, 00:09:47 öö »
aferin sana, sana yaramaz zaten orjinal oyun hakketmiyosun abicim sen
hakedene veriliyo abi zaten bizde hakediyoz demedik  :-*
21.10.2013

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Ağustos 24, 2011, 00:09:58 öö »
Sevindim en azından" ne orj. Abi bırak yeaa" kafasında değilsin ama bu tercih değil de bakış açısı desek... Şöyleki
sen orj. Oyun almayı çok zengin ali,mehmeti daha zengin yapmak olarak görüyorsun
ben parası değil fikri olan insanlara "bak abi satışlar iyi" demek olarak görüyorum
neyse çok uzadı konu umarım birileri bişiyler kapmıştır konuşmamızdan

Kimse kapmadıysa bile ben birşeyler kaptım en azından kendi adıma.
Yardırdım,faydalı bir tartışmaydı bence en azından benim açımdan :)