Nisan 26, 2024, 02:20:04 öö

Gönderen Konu: By VeNoM Röportajı  (Okunma sayısı 12608 defa)

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: By VeNoM Röportajı
« Yanıtla #30 : Kasım 07, 2009, 00:08:57 öö »
Siteyi bıraktı.

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : Kasım 07, 2009, 00:12:01 öö »
 :-\ Neden Kavga Falan Mı Oldu Yine ?

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : Kasım 07, 2009, 15:24:15 ös »
Dostum cartcurt death metalci değildi.Tam aksine bir thrash metalci ve bir Metallica hastası :) Benden iyi tanıyamazsınız adamımı . Bıraktı siteyi gitti canı sıkıldı . Belki döner , belki dönmez , belki de ikisinide yapmaz...Kim bilir ?..

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : Kasım 07, 2009, 16:26:19 ös »
Ben Death Metalci diye hatırlıyorum yav , Children of Bodom'a onun sayesinde başlamıştım hatta.  :P

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : Kasım 07, 2009, 16:27:33 ös »
Dostum cartcurt death metalci değildi.Tam aksine bir thrash metalci ve bir Metallica hastası :) Benden iyi tanıyamazsınız adamımı . Bıraktı siteyi gitti canı sıkıldı . Belki döner , belki dönmez , belki de ikisinide yapmaz...Kim bilir ?..
Ben Death Metalci diye hatırlıyorum yav , Children of Bodom'a onun sayesinde başlamıştım hatta.  :P
beyler ayrılın ayrılın ;D  tartışmaya yer aramayalım metal uyuz yada müslüm gürses değil bunu biliyoruz herkesin görüşü kendine tarzlar tartışılmaz yani burdan biri çıkıp benim için bi küçük emrah bide küçük ibo var dese ne diceniz ;D ayrıca death metalci vs... bişi dğiştirez dünya yımı kurtarıcaksanız;D

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : Kasım 08, 2009, 08:24:49 öö »
Bende onu tam anlamıyla thrash metalci biliyorum.Soralım kendisine..
beyler ayrılın ayrılın ;D  tartışmaya yer aramayalım metal uyuz yada müslüm gürses değil bunu biliyoruz herkesin görüşü kendine tarzlar tartışılmaz yani burdan biri çıkıp benim için bi küçük emrah bide küçük ibo var dese ne diceniz ;D ayrıca death metalci vs... bişi dğiştirez dünya yımı kurtarıcaksanız;D
Sen merak etme adamım biz nasıl tartışacağımızı biliyoruz ;) spider'ım :-*

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #36 : Kasım 08, 2009, 10:56:03 öö »
Bende onu tam anlamıyla thrash metalci biliyorum.Soralım kendisine..Sen merak etme adamım biz nasıl tartışacağımızı biliyoruz ;) spider'ım :-*
hocam sen macbethi okudun mu;D

Çevrimdışı BerkLy

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #37 : Kasım 08, 2009, 11:37:00 öö »
Cartcurt çok sağlam bi thrash metalci. Fakat Children Of Bodom'u dinlemeye ilk başladığında Thrash metal sanıyormuş. Sonradan öğrendi grubun Melodik Death Metal olduğunu. Siteden de bazı kendini bilmezlerden sıkıldığı için gitmişti. Döneceğini de hiç sanmıyorum. Bence doğrusunu yaptı. Onun kadar gururlu olabilseydim şimdi ben de burada değildim.

Metalin amacı zaten bişeyleri değiştirebilmektir Venom. Bu nedenle soundu bu kadar sert. Bu nedenle sözleri bu kadar iğneli. Ve ben bu yüzden metali seviyorum :) Tek bir metal tarzına bağımlı kalmadım şu ana kadar. Ha ayrıca, Heavy Metal'in babasının da Rock'n Roll olduğunu söylemek isterim :)

Astenic, Bence kulağa hoş gelen herşey dinlenir ama hastası olunmaz. Ceza'dan dinleyeceğin iki parça senin metalci karizmana leke sürmez. Ama odana ceza posterleri asarsan metal falan yalandır dostum. Ben bu nedenle Pit10 dinliyorum. Bu nedenle Türkçe Rock'ı da ilgiyle takip ediyorum.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : Kasım 08, 2009, 14:42:07 ös »
Cartcurt çok sağlam bi thrash metalci. Fakat Children Of Bodom'u dinlemeye ilk başladığında Thrash metal sanıyormuş. Sonradan öğrendi grubun Melodik Death Metal olduğunu. Siteden de bazı kendini bilmezlerden sıkıldığı için gitmişti. Döneceğini de hiç sanmıyorum. Bence doğrusunu yaptı. Onun kadar gururlu olabilseydim şimdi ben de burada değildim.

Metalin amacı zaten bişeyleri değiştirebilmektir Venom. Bu nedenle soundu bu kadar sert. Bu nedenle sözleri bu kadar iğneli. Ve ben bu yüzden metali seviyorum :) Tek bir metal tarzına bağımlı kalmadım şu ana kadar. Ha ayrıca, Heavy Metal'in babasının da Rock'n Roll olduğunu söylemek isterim :)

Astenic, Bence kulağa hoş gelen herşey dinlenir ama hastası olunmaz. Ceza'dan dinleyeceğin iki parça senin metalci karizmana leke sürmez. Ama odana ceza posterleri asarsan metal falan yalandır dostum. Ben bu nedenle Pit10 dinliyorum. Bu nedenle Türkçe Rock'ı da ilgiyle takip ediyorum.

;D ;D ;D :D :D :) ;) :D ;D :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :-* umarım anlaşılırım ;D ;D ;D ;D ;D