Mart 29, 2024, 16:34:17 ös

Gönderen Konu: FİFA 12 AÇILMIYOR.  (Okunma sayısı 39741 defa)

Çevrimdışı laroz

• Profili Görüntüle
FİFA 12 AÇILMIYOR.
« : Eylül 29, 2011, 11:33:39 öö »
BEYLER OYUNUN SİMGESINE BASIYORUM FIFA 12 YAZISI GELIYOR ONDAN SONRA KAPANIYOR OYUN BI BENDEMI BOYLE YOKSA HERKESTE VARMI HERKES AYRI BİŞE DIYO OLDU DIYO AMA BENDE HİÇBİRİ İŞE YARAMADI.SİSTEM YETMIYOR DEMEYIN YETİYOR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM  :(

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: FİFA 12 AÇILMIYOR.
« Yanıtla #1 : Eylül 29, 2011, 11:35:44 öö »
Sen sistem özelliklerini yaz gene de bir. Bi de ilk çıkan sürümler sorunluydu.
Hangi versiyonu indirdin, hangi cracki yaptın onlar da önemli tabi.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 29, 2011, 12:03:05 ös »
En mantıklısı yarın akşamı beklemek bence yarın oyun çıktıktan sonra daha sağlam linkler çıkacaktır

Çevrimdışı laroz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 29, 2011, 12:50:31 ös »
FİFA 12 (ROLEADED )
 SİSTEM ÖZELLİKLERİM
 G FORCE GT 240 DDR3 1 GB EKRAN KARTI
 2 DUO CPU T9600 2.80 GHZ İŞLEMCİ
4GB DDR3 800MHZ RAM                 YETER SANIRIM FİFA 11 FUL KALITE OYNUYODUM BUNUDA EN AZINDAN EN DUŞUK KALITEDE AÇARDI AÇICAK OLSA.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Eylül 29, 2011, 13:06:18 ös »
Reloaded sürümünü ben de indirdim ve herhangi bi sorun yaşamadım. Crack olarak kendi içindeki crackimi kullandın ne yaptın. Fifa ilk çıktığı gün çakma bi reloaded sürümü yayınlanmıştı eğer onu yüklediysen ondan da olabilir.

Çevrimdışı laroz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Eylül 29, 2011, 15:12:13 ös »
EVET KENDİ CRACINI KULLANDIM SANIRIM BI IKI GUNDAHA BEKLIYICEM BAŞKA TORRENTLERIN GELMESINI BEKLIYICEM

Çevrimdışı DeviLNoble

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ekim 03, 2011, 21:19:32 ös »
Bendede aynı sorun oluyor. Fifa 12 yi internetten indirdim.Daemon tools programıyla kurdum. oyun kurulumu bitti. sonra oyuna girmek için fifa 12 simgesine çift tıkladım. oyun açılır gibi oldu fifa12 yazısı çıktı ve windowsa geri döndü. çözümü bir türlü bulamadım. sistem özelliklerim yeterli. yardım edin. fifa 12 oynamak istiyorum artık. :(

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ekim 03, 2011, 21:53:18 ös »
Arkadaşlar sorunlarınızı yazarken hangi sürümü indirdiğinizi ve sistem özelliklerinizi de yazın.

Çevrimdışı laroz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ekim 06, 2011, 20:07:14 ös »
Bendede aynı sorun oluyor. Fifa 12 yi internetten indirdim.Daemon tools programıyla kurdum. oyun kurulumu bitti. sonra oyuna girmek için fifa 12 simgesine çift tıkladım. oyun açılır gibi oldu fifa12 yazısı çıktı ve windowsa geri döndü. çözümü bir türlü bulamadım. sistem özelliklerim yeterli. yardım edin. fifa 12 oynamak istiyorum artık. :(
   C YE GİR  Belgelerim DİYE KLASOR AÇ. YANI C:\Belgelerim ŞEKLİNDE.BUNU YAPTIKTAN SONRA KULLANICI ADININ İÇİNDE OLAN ASIL BELGELERIM KLASORUNE SAĞ TIKLA  ÖZELLİKLER DE UST BUTONLARDAN KONUMU SEÇ HEDEF BUL DE VE C YE AÇTIĞIN BELGELERIM KLASORUNU GOSTER VE TAŞI DE BENDE OLDU. BU SORUN SAVE YAPACAK YERI GORMEDİĞİNDNE OLUYOR EKRAN AYARLARINI YUKSELTİP AÇTĞM HALDE BILE UFAK EKRANDA AÇIYODU BUNU YAPTIKTAN SONRA SORUN KALAMDI UMARIM OLUR SENINDE.

Çevrimdışı CALİPH

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Ekim 09, 2011, 09:44:34 öö »
larozun yöntem işe yarıyor bende yaptıydım oldu
« Son Düzenleme: Ekim 09, 2011, 12:40:37 ös Gönderen: WatCheR »

Çevrimdışı fthdgrl

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ekim 09, 2011, 11:01:31 öö »
   C YE GİR  Belgelerim DİYE KLASOR AÇ. YANI C:\Belgelerim ŞEKLİNDE.BUNU YAPTIKTAN SONRA KULLANICI ADININ İÇİNDE OLAN ASIL BELGELERIM KLASORUNE SAĞ TIKLA  ÖZELLİKLER DE UST BUTONLARDAN KONUMU SEÇ HEDEF BUL DE VE C YE AÇTIĞIN BELGELERIM KLASORUNU GOSTER VE TAŞI DE BENDE OLDU. BU SORUN SAVE YAPACAK YERI GORMEDİĞİNDNE OLUYOR EKRAN AYARLARINI YUKSELTİP AÇTĞM HALDE BILE UFAK EKRANDA AÇIYODU BUNU YAPTIKTAN SONRA SORUN KALAMDI UMARIM OLUR SENINDE.

şuan oyunu açtım ve oynuyom sorun kalmadı ekran kartı driver sorunuymuş bu sorunla karşılaşak arklar ekran kartının driverini indirsinler % 80 sorun ortadan kalkıyo ama mena ger modu oynucam 3 tane seçenek geliyo oyuncu menager ve oyuncu menager eski fifa serilerinde oynadığım gibi oynamam için hangisini seçecem ingilizcem hiç yoktur da  en ii si googlede çevirteyim
bi şey ne kadar kıymetli ise , düşmanı o kadar çoktur.İman çok kıymetlidir.bu yüzden düşmanı çoktur.

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ekim 16, 2011, 21:14:29 ös »
Bunu sabitleyin bir şey yapın. Birine 12 sattım aynı sorun oldu. Buradan çözdüm :)  teşekkürler Yardırdım
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı answer34

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Ocak 22, 2012, 03:30:56 öö »
beyler bendeki problem değsik oyun acılıyor  ılk bastakı ayarlar cıkıo karsıma yok ana takımı secın flan sonra zorluk seviyesi kayıtlar flan sonrada tamamlayınca tam oyuna gircek roney ın resmı var ses gelio ama ekrana bişeler cıkmıo acil yardım :((

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Ocak 22, 2012, 06:01:03 öö »
beyler bendeki problem değsik oyun acılıyor  ılk bastakı ayarlar cıkıo karsıma yok ana takımı secın flan sonra zorluk seviyesi kayıtlar flan sonrada tamamlayınca tam oyuna gircek roney ın resmı var ses gelio ama ekrana bişeler cıkmıo acil yardım :((

Bilgisayarının özelliklerini yazarsan iyi olur

Çevrimdışı answer34

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Ocak 22, 2012, 17:44:58 ös »
Bilgisayarının özelliklerini yazarsan iyi olur

ya pc ozelıklerı yuksek ende p4 işlemci 256 mb ekran kartı 32 bit 1 gb ram masa ustu pc vardı o çalıstırdı hatasız yenı aldım leptop calısdırmadı ozelıklerı yuksek ama leptop w7 nasıl haletcem bilginiz varmı..