Mart 29, 2024, 10:18:12 öö

Gönderen Konu: api_duman Röportajı  (Okunma sayısı 4653 defa)

Çevrimdışı BerkLy

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
api_duman Röportajı
« : Eylül 06, 2009, 13:39:41 ös »
İsim?
Alper

Yaş kaç?
13 şubat doğumluyum hesap edersek 15,5 tan 16

Kardeş sayınız?
orjinalim bizimkiler özenle hazırlamışlar ve bu mükemmel oldu diye başka yapmamışlar

Başka yapsınlar ister miydin?
son günlerde bi isteğim oldu benden önce bi tane yapsaydılar diye

Eğitim durumu?
lise 2

Dokuz yılını bi cümleyle özetlersen?
yer yer güzel fakat karışık bi eğitim sistemi var bu ülkenin. - ülkenin eğitimini değil kendi eğitimini bi cümleyle özetle dedim - tmm bana olanda bu zaten kendi eğitimim de yer yer güzel fakat karışık :D

Manita durumu?
3 senedir boşum hiç uğraşmadım ama bu sene bişiyler yapıcam yeter lan sap sap

Hobin vardır herhalde?
bilgisayar evde futbol oynamak ama tabi küçük topla ve gerçeğinden futbol

Fobin olmamasını umut ediyoruz ama?
Yanımda biri varken böcekten tiksinirim derim ama aslında korkuyorum :D

Feysbukun var mı? Dur bekle telefonunu da istiycez.Akşama sendeyim bebeğim
:D evet var hatta feysbukumda hayallerimin tarlasını yapıyorum çokta güzel oluyo

Hayallerinin tarlası mı? Bahseder misin biraz :)
Farmville diye bir oyun.ev falan alıyosun.çiftlik kuruyosun.güzel bişiy.sana da davet göndermiştim ama kabul etmemişsin:D - şşt karıştırma beni :D -

Ne tarz müzikler dinlersin? Ya da müzik dinler misin?
rock dinlerim diyecem ama yalan olacak sadece LORDİ dinlerim

Bir Lordi fanısın öyleyse. Foça Rock Tatili'ne sırf Lordi için gittiğini biliyoruz. Konserden bahsetsene biraz:
Gerçekten güzeldi hatta harikaydı ama tek şey üzdü beni fişek şovları yoktu. yani youtube den izlediğimde harika sahne şovları vardı. konserdekiler kötümüydü tabiyki değil fakat daha güzel olabilirdi. ama gecenin engüzel anı bütün grubun önümüzden geçip tekneyle ayrılmasıydı hepsine 1 metreden bakmak ufakta olsa bi iletişim kurmak süperdi. her insan dinlediği müzisyenleri bu kadar yakından görme şansına erişebilirmi bilmem. bence çoooook şanslıyım.

Ben de o konserdeydim biliyosun. "Tiyatrocu bu adamlar" gibi bi yorum yapsam tepkin nolurdu?
bak adamlar farklı herkes gibi şarkı söyleyip gidemezlerdi.sonçta piyasada rock yapan tek canavar grup yapıcaklar tabikide.ve bence onlara çok yakışıyor

Bence bu sahne şovunun müziğin önüne geçmesi. Kimilerince "ayin" denebilecek hareketleri vardı üstelik. Bi canavarı kurban ettiklerinde bütün seyircilerin desteklemesi buna en canlı kanıt. Yorumun?
evet bazı hareketler çok fazla gelebilir ama buna bir ayin denemez.seyirciler tabiyki destekliyecek asıl desteklemezse sorun başlar. ve bence ilk defa gören birinin bu şovlar karşısında beğenmemesi zor. - Hayır.Benim hoşuma gitti şovları.Ama müziğin önüne de geçti ;) - sanmıyorum sen müziği dinlemek istememişsin diyebilirim sonuçta 6- şov vardı ve adamlar 20 ye yakın şarkı söyledi - neyse yeter bu kadar Lordi :D -

Kitaplarla aran?
şu sıralar pek yoktu ama okullarda açılıyo okumaya başlamalıyım diye düşünüyorum eskiden çok okurdum ama şu sıralar hiç. ama başlayacağım. Böyle olmaz. - Bence de :D Oku adam ol-

Ne sıklıkla televizyon izlersin?
televizyon benim için ayrı birşey çok hastasıyım diyemem ama genelde izlerim (ama güzel şeyleri). mesela eski dizileri izlemek hoşuma gider.veya dizileri eski bölümlerden takip etmek.arka sokakları kanal d haber öncesi izlerim mesela..

Eve gelen son elektrik faturasının borç miktarı? Zevkten sormuyoruz hee..
bilmiyorum.

Odanın duvarlarına yazı yazamıyosun dimi?
hayır annem izin vermiyor gerçi versede yapmam ama :D

Peki poster?
duvarlara poster asmam yasak sora boyalar kalkıyomuş ama kapımda tüm penguen çizerlerinin imzaladığı bi posterim var. bu seneki kitap fuarında bi tane daha olacak inşallah.

Okul hayatın boyunca hiç bi test kitabını tamamen bitirdin mi? Arka sayfaya bakmadan ama?
hayır :D

Ne zamandır delisin?
resmi olarak 1,5 yıl ama siteyi üyeolmadan da baya takip etmiştim

Üye adının nasıl oluştuğunu anlatmak ister misin?
aslında 5 yaşımdan beri top oynarken kendime İngiliz Api derdim neden ingiliz bilmiyorum. ama api hep vardı yani. sonra fifa 2005 veya 06 da oyuncu yaratırken ingiliz apinin sığmadığını gördüm ve süper api yaptım. ama onu beğenmeyip api dumana çevirdim. O zamandan beri kullanırım ve değişmesini de istemiyorum.

Peki neden burası?
farklı bi yer moderatör artist değil herkes bizden biri ve eşit olduğu için

Babasayfayla ilgili bi görüş alalım:
iskele babası daha çok iş görüyor

Forumun geleceği hakkında medyumluk da yaparsan süper bi röportaj olucak:
siteyi kalkındırma çalışmalarına Fifa 10 da yardımcı olunca biraz daha düzelicektir ayrıca şu full oyunlar bölümü moderatör açığını kapatabileceğimi düşünüyorum ama bunu okuyanlar atlamasın üstüme hadi moderatör ol diye daha cesaretimi toplayamadım

Madem sitemiz fifadelisi. Fifayla aran nası?
bilgisayarım fifa 09 u kaldırmadığı için oynayamadım tam anlamıyla ama fifa 08 de iyi oynardım ve bi süre sonra ne kadar kötü olursa olsun eğlendiğimi fark ettim ama bir gün yama yapayım dedim bozuldu yeniden yükliyeyim dedim cd de bozuk çıktı o yüzden şimdi lerde pes 6 takılıyorum bilgisayarı yükseltirsem(ki çok olası görünmüyor)fifa 10 u oynayacağım

Fifa10'dan beklentilerin?
çok büyük değil ama yinede bir umut var içimde,

Tartışma çıkaran aha böyle olsun; Fifa mı Pes mi?
şu anda son çıkan oyunlara bakacak olursak tartışmasız pes fakat gönlüm hala fifa da :D

E peki röportajımızı nasıl buldun?
güzeldi istediğim gibi orjinal bi röportaj olduğunu düşünüyorum beğendim yani saol valla :D - Sen sağol dostum :) -

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: api_duman Röportajı
« Yanıtla #1 : Eylül 06, 2009, 13:51:43 ös »
ben küçükken teşekkürler diyemezmişim tekeştim dermişim bu yüzden bu röportaji yapan Berkly ye çooooooookkkk tekeştim.

hadi yorumları görelim merak ettiğiniz birşey varsa cevaba hazırım

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 06, 2009, 14:16:05 ös »
Orijinal olmuş :D Diğerlerinden farklı. Elinize Sağlık
« Son Düzenleme: Eylül 06, 2009, 17:57:04 ös Gönderen: ice_men »
-yokum.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 06, 2009, 17:56:25 ös »
Süper  :D

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Eylül 06, 2009, 21:04:39 ös »
ee hiç soru yok mu merak edilen birşey

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 06, 2009, 21:07:34 ös »
Ne sıklıkla televizyon izlersin?
televizyon benim için ayrı birşey çok hastasıyım diyemem ama genelde izlerim (ama güzel şeyleri). mesela eski dizileri izlemek hoşuma gider.veya dizileri eski bölümlerden takip etmek.arka sokakları kanal d haber öncesi izlerim mesela..
Acemi Cadıyıda İzler misin ?
-yokum.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Eylül 06, 2009, 21:13:17 ös »
Acemi Cadıyıda İzler misin ?
tabiki hyr şu anda sadece cennet mahallesi ve arka sokaklar :D cennet mahallesi nedense çok komik geliyor :D

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Eylül 06, 2009, 21:18:05 ös »
:D Ben sadece Arka Sokaklar İzliyorum
-yokum.

Çevrimdışı MaliKara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Şubat 13, 2011, 16:09:36 ös »
api hatırlıyosun mu bilmiyorum ama Awa'ya touch me diye bağırmıştım.dönüp el sallamıştı.bu da benim şansımdı. :)))

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Şubat 13, 2011, 17:09:40 ös »
api hatırlıyosun mu bilmiyorum ama Awa'ya touch me diye bağırmıştım.dönüp el sallamıştı.bu da benim şansımdı. :)))
banaydı o el :D