Mayıs 12, 2024, 08:45:49 öö

Son İletiler

Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
61
Fifa 14 / arkadaşlar fifa 14 hakkında yardıma ihtiyacım var
« Son İleti Gönderen: Mehmeeeet Ocak 02, 2016, 14:41:47 ös »
ne kadar crack update ayar varsa hepsini yaptım olmuyo oyun için sistem gereksinimlerim karşılıyo bu oyunu önceden de oynamıştım tw yardımıyla yaparsanız çok iyi olur :/
62
Fifa Editing Forumu / Fifa 15 Yeni Sezon Güncellemesi 2015-2016
« Son İleti Gönderen: ahmettbilal Aralık 31, 2015, 14:26:49 ös »

EK PAKET HAKKINDA

FIFA 15, FIFA 16’nın çıkmasına rağmen hala en çok oynanan FIFA oyunu. Bunun sebebi ise henüz FIFA 16’nın crack dosyasının yayınlanmış olmaması. Fifa 15 transfer güncellemesi paketleri ile oyunu daha güncel ve daha heyecanlı hale getiriyor. En son çıkan yama olan FIFA Motion 15 Ultimate Patch ile birlikte oyunu daha gerçekçi bir hale getirebileceksiniz. Bu sezon ligimize katılan Podolski, Robin Van Persie, Quaresme, Marko Marin, Eto’o ve diğer liglerdeki transferler ile birlikte güncel oyun oynamanın tadına varın.

FIFA Motion 15 Ultimate Patch YAMASI İÇİNDE NELER VAR?

– Bu sezon içerisinde yapılan bütün transferler

– STSL ve PTT 1.Lig yeni sezon formaları

– STSL ve PTT 1.Lig pankart ve bayraklar

– STSL ve PTT 1.Lig güncel kadrolar, yeni takım dizilişleri

– STSL ve PTT 1.Lig yeni teknik direktörler ve stadyum isimleri

– STSL ve PTT 1.Lig oyuncu yüzleri

– Spor Toto Süper Lig yeni sezonun topu Nike Ordem 3

NASIL KURULUR?

İlk olarak indirdiğiniz RAR dosyası içerisinde bulunan dosyayı arşivden çıkarın.

Dosyadaki bütün dosyaları, Fifa 15 ‘in kurulu olduğu dosyanın içine atın.

Ek paket başarıyla kurulmuştur, iyi oyunlar.

FIFA 15 – Transfer Güncellemesi ve Yeni Sezon Formaları İndir

https://p-par7.pcloud.com/cBZ7vXm1Z30vieZZZmzg6d7Z2ZZhB0ZkZuci2O7ZL7ZE7ZEXZ5kZW7ZJZfkZAZ1XZlkZmXZz7Zr7Zy7ZwhdHZf0sseMXvBhjs7nYqEgk3b4mQsidX/FIFAMotionV1-Oyun%C4%B0ndirClub.rar

KAYNAK: http://torrentoyun.co/fifa-15-transfer-guncellemesi-ve-yeni-sezon-formalari.html
63
TOTAL WAR / Ynt: Fifadelisi Hotseat
« Son İleti Gönderen: By VeNoM Aralık 27, 2015, 23:31:22 ös »
Burada bi konuya yazmayalı o kadar uzun zaman oldu ki :) sanırım yeniden birleşme vakti hadi hayırlısı :)
64
PES-WE Serileri / exTReme'16
« Son İleti Gönderen: Insect Aralık 27, 2015, 23:22:40 ös »

Alıntı
-DLC [(DownLoadable Content) İndirilebilir içerik anlamına gelir.] 1.00 oyuna eklendi
-DLC 2.00 oyuna eklendi.
-Milli takımlardaki sahte oyuncular düzenlendi.
-Spor Toto Süper Lig, gerçek kadrolarıyla oyuna eklendi.
-PTT 1. Lig, gerçek kadrolarıyla oyuna eklendi.
-Bundesliga, gerçek kadrolarıyla oyuna eklendi.
-Neftçi PFK, Qabala, Shakhtar, Astana, Molde, Skenderbeu, Lokomotiv, CSKA Moskova ve BATE oyuna eklendi.
-Bazı oyuncu & takım güçlerinde düzenlemeler yapıldı.
-Bütün 1. liglerdeki teknik direktörlerin isimleri ve resimleri ayarlandı.
-Tüm takımların gerçek formaları eklendi.
-Türk takımlarının 250'den fazla oyuncu yüzü yapıldı ve oyuna eklendi.
-Toplamda 1.300 küsur oyuncu yüzü oyuna eklendi.
-Bilindik oyuncuların dövmeleri eklendi.
-HD çimler oyuna eklendi.
-Lisanssız ligler takımlar lisanslandı.
-Lisanssız takımların formaları oyuna eklendi.
-Avrupa'dan onlarca stad eklendi.
-TT Arena, Kadir Has ve Konya Arena stadları oyuna eklendi.
-Transferler yapıldı.
-En güncel kaleci eldivenleri oyuna eklendi.
-En güncel toplar oyuna eklendi.
-Tüm liglerin reklam panoları ekledi.
-Millilerimizin de içinde bulunduğu birçok milli takımın ulusal marşları eklendi.
-5 büyüklerin tezahüratları oyuna eklendi.
-GALATASARAY, FENERBAHÇE ve BEŞİKTAŞ için maça giriş ve gol sonrası müzikler eklendi
-Türkiye için İSTİKLAL marşımız eklendi.
-exTReme 16 Arayüzü yapıldı.
-Online - Offline mod arayüze eklendi.
-Seyirci kaldırma modu arayüze eklendi.
-HD grafik modu arayüze eklendi.
-Playstation - Xbox butonları arayüze eklendi.
-Göz yormayan çimler arayüze eklendi.
-Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi için Tivibuspor ve TRT 1 logoları arayüze eklendi.
-Fantezi forma paketi arayüze eklendi.
-Kar modu tüm stadlara uygulandı ve arayüze eklendi.
-Bol alternatifli skorbord modları arayüze eklendi.
-Bol alternatifli müzik paketleri arayüze eklendi.
-Bol alternatifli logo modları arayüze eklendi.
-Bol alternatifli hakem formaları arayüze eklendi.
-Bol alternatifli menü modları arayüze eklendi.

İndirmek için tıklayın.
65
Fifa Editing Forumu / Fifa 11 için 2015-2016 Yaması
« Son İleti Gönderen: Insect Aralık 27, 2015, 23:18:39 ös »

Fifa 11, gerek oynanışı gerekse gameranger destekleyen son oyun olması sebebiyle, kendinden sonra gelen oyunların aksine hala bir multiplayer oyuncu topluluğuna sahip. Soccergaming forumlarından tokke001, her yıl çıkardığı patchlerle oyunu güncel tutuyor. 2015-2016 sezonu için çıkardığı yamada da oldukça fazla içerik Fifa 16 ve Fifa Online 3 oyunlarından Fifa 11'e aktarılmış, Türkiye Ligi de bulunuyor. Oynamak için oyun versiyonunuz 1.01 olmalıdır.

İndirme Linkleri

Not: Sırayla kurmanız gerekmektedir. Yükledikten sonra selector'u kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Kariyer ve gameranger için selectordan offline/online ayarlarını değiştirebiliyorsunuz.

Fifa 11 klasik tuş ayarları: http://fifadelisi.net/hbr-540-fifa_11_klasik_tus_ayarlari
NoMerCy'nin hazırladığı Fifa 11 dersleri: http://www.fifadelisi.net/forum/index.php?topic=16945.0
Equando'nun hazırladığı Gameranger tutoriali: http://www.fifadelisi.net/forum/index.php?topic=15155.0
Gameranger turnuvaları düzenleyen topluluk: http://fifa11.fra.co/

Soccergaming konusu: http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=193316
2014-2015 Yaması: http://www.fifadelisi.net/forum/index.php?topic=17880.0
Eski bilgisayarlarda güncel kadrolu fifa oynamak isteyenler için, Fifa 11 sistem gereksinimleri: http://fifadelisi.net/hbr-504-fifa_11_fifa_2011_minimum_sistem_gereksinimleri
66
TOTAL WAR / iptal
« Son İleti Gönderen: Insect Aralık 27, 2015, 18:58:56 ös »
-iptal-
67
Edebiyat / Keloğlan İle Deniz Kızı
« Son İleti Gönderen: Hüseyin102 Kasım 27, 2015, 17:04:41 ös »

Uzak diyarlardan bir kasabada Keloğlan ile annesi yaşarmış. Bu Keloğlan tembel mi tembel, çalışmayı sevmez, aylak aylak dolaşırmış. Bu duruma annesi de çok kızarmış. Yine bir gün aylak aylak dolaşırken, aklına denizler padişahının güzeller güzeli kızı ile evlenmek gelmiş. Koşa koşa eve gidip olan biteni annesine anlatmış. Keloğlan'ı dinleyen annesi  çok  kızmış:

" A benim kel oğlum, keltoş oğlum. Aklın bir karış havada, oğlum hiç denizler padişahı kızını sana verir mi? " demiş demesine ama Keloğlan bu hiç laf- söz dinlermiymiş? Bohçasını sopasının ucuna takmış, düşmüş yola. Az gitmiş, uz gitmiş, bir dünya yol gitmiş. Bir de bakmış ki, karşısında koskoca bir deniz. Keloğlan ne yapacağını, bu derya, denizi nasıl aşacağını düşünmeye başlamış:

" Ah benim kel başım, keltoş başım. Ben bu deryayı aşamazsam anneme ne derim? Nice olur benim halim. " diye yakınmaya başlamış. Keloğlan kara kara düşünürken, bir de ne görsün? Denizler üstünde dünyalar güzeli bir kız duruyormuş. Keloğlan önce gözlerine inanamamış. Kel kafasına bir şaplak vurmuş. Çok düşünmekten gündüz gözüyle rüya görür olmuş. Ama bu bir rüya değil, bir deniz kızıymış. Usulca Keloğlan'ın yanına yaklaşmış:

" Korkma Keloğlan, sen ne arıyorsun buralarda? " demiş. " Ben denizler padişahının kızıyım. Bir gün babamın sarayına bir büyücü geldi ve beni deniz kızına çevirdi. Ancak birine bir iyilik yaparsam büyünün bozulabileceğini anlatmış. Şimdi sen söyle Keloğlan, kuş uçmaz, kervan geçmez buralarda sen ne arıyorsun?  diye sormuş. "

Keloğlan kendisinin denizler padişahının kızıyla evlenmek için, yola koyulduğunu ancak bu engin denizi aşıp karşı tarafa nasıl geçeceğini bilemediğini anlatmış. Deniz Kızı:

" Hemen Keloğlan, kuyruğumdan tut, seni karşıya geçireyim. Hem sana iyilik yapınca büyü bozulup ben  de denizler padişahınının kızı haline gelirim. Eski halime dönerim. Ben seni beğendim, sen de beni beğenirsen evlenir, mutlu oluruz. " demiş. Denizi aşıp,  sahile çıkmışlar. Deniz Kızı eski haline dönmüş ve güzeller güzeli bir kız olmuş.  Daha sonra Keloğlan anasıyla birlikte gidip kızı babasından istemiş. Denizler padişahı kızının olurunu aldıktan sonra, evlenmelerine razı olmuş. Kırk gün, kırk gece düğün olmuş. Keloğlan denizler padişahının kızıyla evlenip mutlu olmuş.

Yazan: Ayla Yıldırım
68
Fifa Editing Forumu / Fifa 16 - Gerçekçi Transferler
« Son İleti Gönderen: Insect Kasım 23, 2015, 04:59:27 öö »

Rakip takımların daha gerçekçi transferler yapmasını sağlar ve diğer kariyer modu iyileştirmelerini içerir. Detaylar ve indirme linkleri
69
Fifa 16 / fifa 16 pro clubs (PS4) oyuncular araniyor
« Son İleti Gönderen: inancolak Kasım 20, 2015, 17:48:16 ös »
Merhaba arkadaslar fifa 16 pro Clubs ta yeni takim kurdum oyunda ciddi Rating 82 ve üzeri oyuncu arkadaslarimiz varsa kulubume bekliyorum.

Takim adi: AC LEGEND
 Takim kurucusu ve kaptani: Inan Colak
 Takim kaptani psn id: inan-colak

Arkadaslar suan takimda 3 kisiyiz ama misyonumuz Division 1 e Kadar yükselmek ilk 100 takim arasina girebilmek ve ilk 100 oyuncu siralamamizda takim arkadaslarimizi görmek.

mümkün oldugu Kadar cok mac yapmak istiyoruz hafta ici maclarimiz 18:00-20:00 arasi olucak hafta sonu maclarimiz ise 20:00-22:00 arasi olucaktir.Takima gelmek isteyen arkadaslar asagidaki forumu doldurup bana mesaj atabilirler.

Ayrica kulubte ikinci ve ücüncü kaptan aciklarimiz var 85 üzeri arkadaslar kaptan olmak icin basvurabilirler.

Oyuncu psn id:

Oyuncu Rating:

Arzu edilen mevki:

Arzu edilen numara :

Kaptan olmak istiyorum(2.Kapan veya 3.Katan): Evet ( ) Hayir ( )

Kurallarimiz:

-Mac saatlerinde her oyuncu oynamak zorundadir mac saatlerinde oyniyamiyacak olan arkadaslar 1. veya 2. kaptana gecerli mazeretlerini söylemek zorundalardir ayni kisi sürekli mazeretlerini bahane Edip arka arkaya macda oynamazsa takimdan atilacaklardir.

-Mac sirasinda pas atmayip sürekli bencil oynayan arkadaslar 3 mac yedek kalicaklardir yedek olmayi begenmeyen veya maclarda belirli kisilere pas atmiyip takim uyumunu bozan arkadaslar takimdan atilacaklardir.

-Takim arkadaslarina saygisizlik yapip bel alti laflar edenler ( mac icerisindeki sitresden dolayi bu maddeye biraz göz yumabilir ama kesinlikle küfür eden kisi küfür ettigi kisiden özür dilegip özrünün Kabul edilmesi gerekir) takimdan atilacaklardir 
« Son İleti Gönderen: ays Kasım 19, 2015, 08:26:11 öö »
Allaallah
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10