Mart 28, 2024, 16:07:41 ös

Gönderen Konu: BRONZ TAKIM PROBLEMİ  (Okunma sayısı 3057 defa)

Çevrimdışı koray_a

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
BRONZ TAKIM PROBLEMİ
« : Nisan 01, 2014, 21:02:12 ös »
Cümleten selamun aleykum . Ultimate team hakkında araştırma yaparken bu siteyi buldum gayet güzel bilgiler paylaşılmış hepinizi tebrik ederim. Benim problemim 2 gündür karşıma bronz ve gümüş takımlar geliyor ya maç başlar başlamaz hata verip oyundan çıkıyor yada ilk golü atar atmaz anında kapanıyor bu ne illet birşeydir skorum mahvoldu sürekli kontratlarım bitiyor maçta atamıyorum para kazanıp kontrat vs alayım. Bu sorunun çözümünü bilen varmı aradım ama bulamadım.
« Son Düzenleme: Nisan 01, 2014, 21:09:33 ös Gönderen: koray_a »

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: BRONZ TAKIM PROBLEMİ
« Yanıtla #1 : Nisan 03, 2014, 18:44:23 ös »
Fifa 2013 de bi hile var onla yapıyorlar bu işi. 2014de varmı bilmiyorum aynı hile. Bence bırak oynanmaz ultimate. Sinirlerin bozulur boşa.

Çevrimdışı koray_a

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Nisan 03, 2014, 23:51:45 ös »
Ultimate oynanmazsa sezon hiç oynanmaz ultimatede en azından lag yok sezonda oyun 3 katı yavaş benim pcde. Bu bronz takım olayı hilemi oluyor dünde takıldı ama bu sefer şanslı olan bendim. 1.ligde abdalle_93 nikinde bir eleman geldi kendi kalesine gol atıp oyunu kapadı sonraki 3 sezon boyunca her aradığımda bu adama denk geldim ve her seferinde aynısını yaptı. Bu şekilde 3 kez kupa alarak 60 000 e yakın coins kazandım .Tamamen saçmalık report ettim s.takan yok ea gamesden oyun falan alınmaz 13 oynarken birdaha almam diyordum yine düştüm hataya . En güzeli korsan yükleyip arkadaşlarla takılmak.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Nisan 04, 2014, 00:02:12 öö »
fifa 14 pc mi oynuyorsun?

Çevrimdışı koray_a

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Nisan 11, 2014, 03:34:53 öö »
Evet pc. Allah belalarını versin ezik piçler. Bu gün 2 kez kupa aldım ikisindede maç sonucu bişey yaptılar serverla bağlantım kesildi taa analarını avratlarını öpeyim. Hele son kupa maçında 4 4 berabere kaldık dak 120 de gol attım yine aynı hata bütün emeklerim gitti.