Mayıs 13, 2024, 04:54:38 öö

Gönderen Konu: Türkiye-2 İsviçre-1  (Okunma sayısı 3047 defa)

Çevrimdışı R.carlos

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Türkiye-2 İsviçre-1
« : Haziran 11, 2008, 20:47:09 ös »
Portekiz yenilgisiyle oluşan kara bulutlara, Euro 2008'deki kader sınavımız olan İsviçre maçında yağan yağmura, Hakan Yakın'ın golü de eklenince 'Eyvah' dedik. Ancak Çılgın Türkler asla pes etmedi ve önce Kral Semih ardından 90+2'de hepimizi çığlıklara boğan Arda'nın golleriyle 'yola devam' dedi.

Çevrimdışı cartcurt

• Daimi Üye
  • Acces denied
    • Profili Görüntüle
Ynt: Türkiye-2 İsviçre-1
« Yanıtla #1 : Haziran 11, 2008, 20:51:55 ös »
Of o nasıl maçtı, nasıll maçtıı... İlk yarı yağış başladı, top Hakan Yakın'ın önündeki su birikintisinde Hakan Yakın'a "Gel de vur bana" der gibi durdu.
1-0...
Golden biraz sonra şaka gibi yağış durdu !

57. dakika: Bilgisayarın başından "Bi 10 dakikalığına gideyim bari" deyip kalktığım o 10 dakikanın ilk dakikası. Geldim bizimkiler tepiniyor "Vay" dedim. Oturup izlemeye devam ettim.

*İki sene önce eleme maçlarında İsviçreye yeniliyorduk, can sıkıntısından o maçta son 5 dakikayı bırbır konuşarak geçirdim, gol attık 2-2 bitti, işimize yaramadı ya...*

Bu maçta dakika 90, "Hadi bakalım" deyip başladım konuşmaya ( :D ) Gerisi malum...

Yenilecez gibi geldi, ama Tuncay'ın Arda'ya pası çok güzeldi. Maçta direkten dönen bir pozisyonumuz, verilmemesi gereken fakat verilen aleyhimize bir ofsayt, verilmemesi gereken fakat verilen lehimize bir ofsayt vardı...

Özetle, Çek Cumhuriyeti'ne karşı işimiz çok zor...

Çevrimdışı aLtuηbas!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Haziran 12, 2008, 07:58:16 öö »
Bu oyunla Çekler bize fark atar bence neden derseniz çok pısırık oynuyoruz ayrıca çalım atbilen oyuncumuz yok defalarca söyledim ama İsviçre maçını biz kazanmadık!İsviçre kötü oynadı, İsviçre yenildi... Ayrıca HAKAN YAKIN'ın goldensonra hiç sevinmemesi çok dikkat çekiciydi!
]

Çevrimdışı cartcurt

• Daimi Üye
  • Acces denied
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 12, 2008, 08:40:34 öö »
... Ayrıca HAKAN YAKIN'ın goldensonra hiç sevinmemesi çok dikkat çekiciydi!

Derdiyok: Hakan'la ben içimizden sevindik

İsviçre Milli Takımı'nın Türk asıllı forvet oyuncusu Eren Derdiyok, attıkları golden sonra Hakan Yakın'la birlikte içlerinden sevindiklerini, Türkiye'ye karşı oynamaktan mutlu olmadığını ancak Türkiye'den kendisine hiçbir teklifin gelmediğini söyledi.

Çevrimdışı utku-ht

• Daimi Üye
  • ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 12, 2008, 09:37:44 öö »
ilk yarı yağmur yağdığı için doğru düzgün 2 pas yapamamıştık, top gitmiyordu ama ikinci yarı saha biraz düzelince gerçek gücümüzü az da olsa ortaya koyduk tabi bunda semih'in oyuna girmesinin büyük önemi var. Kendim de çok eleştiğim volkan kalede devleşti, adeta.
artık tek düşünmemiz gereken çek maçı, ne yapıp ne edip en azınddan berabere kalmamız gerekiyor ki penaltılarda şansımızı deneyelim
Sarıyla Kırmızıyla/ Alnımızın Akıyla
Ahmet çakar'la şansa bak !, a.çakar gibisi var mı ?
Favori sporum yüzme ve basketbol Ne mutlu Türküm diyene!!!

Çevrimdışı landy_land

• Daimi Üye
  • Landy Land en force !! 93300
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Haziran 12, 2008, 10:58:53 öö »
edit ...
« Son Düzenleme: Haziran 12, 2008, 11:01:59 öö Gönderen: landy_land »
"Dostunuda düşmanınıda kendin seçtigin sürece güçlüsün..."