Nisan 28, 2024, 10:41:45 öö

Gönderen Konu: Uefa Cl 06/07 de tüm türk takımları var!Röpörtaj ve eklenen yeni video için mutl  (Okunma sayısı 5938 defa)

Çevrimdışı ilhanaydin88

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
İgn.com un ea sports la yaptığı röpörtaj üzerine bu yoruma varabildim.Adam 17 ligden 268 takım var,bunun yanında 49 tane stadyum var demiş.Bunun yanında;unutulmayan şampiyonlar ligi maçları olacakmış.örneğin 98-99 finalindeki münih-man utd maçı gibi.Pesteki gibi hızlı kontroller olacakmış.Hızlı kornerler,hızlı kale vuruşları gibi.Bunun yanında kar efeklerini daha önce size duyurmuştum,bunun hakkında'karla başlayan bir maç yağmurla devam edebilecek,kar kesilip birden bire bastıracak,ya da hep kar yağacak'diyor ea yöneticisi.İngizlicem kötü olduğundan bazılarını anlamadım,kimbilir daha neler yazıyor arkadaşlar.Lütfen ingilizcesi olan yardım etsin.Röpörtajın tamamı için:http://pc.ign.com/articles/764/764415p1.html
Ea sports un pc ve ps2 için yayınladığı yeni video:bu videoda sivasspor'un ismini,galatasaray'ı ve turkish super league yazısını görebilirsiniz.Menajer yaratma modu,tıpkı uefa cl 04/05 deki gibi.Geliştirilmiş üstelik.Normal sezonu oynarken bir yandan şampiyonlar liginde mücadele ediyoruz.Yine transfer yapıyoruz,lig maçı yapıyoruz.Menülerdeki serilik yüreğimize su serpiyor.Videoyu indirmek için:http://rapidshare.com/files/16400450/uefa_021307_wmvlow.wmv.html

Çevrimdışı merto

• fifa delisi, delisi
    • Profili Görüntüle
yav sen bunu başka bir yere daha yazmamışmıydın

Çevrimdışı DJK#LL#Ci95

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
aynı yazı soccercenter.net dede vardı

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Videolarla filan ne uğraşıyorsunuzki oyunun kendisi çıktı kaç gündür çatır çatır oynuyoruz :)

Çevrimdışı sergioramos

• Profili Görüntüle
Videolarla filan ne uğraşıyorsunuzki oyunun kendisi çıktı kaç gündür çatır çatır oynuyoruz :)
vallahi doğru söylüyorsun WatCheR kardeş......
Benim Milan la çok golüm vardır:D