Nisan 16, 2024, 20:39:07 ös

Gönderen Konu: FİFA 10 Menajerlik Hakkında  (Okunma sayısı 2635 defa)

Çevrimdışı Ahmet Babayarahmet

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
FİFA 10 Menajerlik Hakkında
« : Haziran 01, 2012, 13:44:47 ös »
Merhaba öncelikle siteye üye olabilmek için face açmak zorunda kaldım (sallama isimle) siteye üye olurken hiçbir yaş vs. belirtmediğim halde beni 10 yaşında küçüksünüz diyor  >:(

Neyse benim bir sorum olacak ;

Fifa 10 da Menajerlik modunu oynamak istiyorum fakat ing. bilgim sıfır yani tamamen ing. orası bende en azından orasını türkçe yapan bir yama varmı  ? en azından orayı böyle geniş bir inceleme yazısı (neyin nasıl yapılacağı falan) açıklamalarıyla birlikte varmı ?

Lütfen yardım edin artık turnuva modunda vs. oyun sıkmaya başladı .(2 yıldı 2010 oynuyorum fifa 2004 serisinden beri fifayı oynarım)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: FİFA 10 Menajerlik Hakkında
« Yanıtla #1 : Haziran 02, 2012, 01:30:51 öö »
Merhaba öncelikle siteye üye olabilmek için face açmak zorunda kaldım (sallama isimle) siteye üye olurken hiçbir yaş vs. belirtmediğim halde beni 10 yaşında küçüksünüz diyor  >:(

Neyse benim bir sorum olacak ;

Fifa 10 da Menajerlik modunu oynamak istiyorum fakat ing. bilgim sıfır yani tamamen ing. orası bende en azından orasını türkçe yapan bir yama varmı  ? en azından orayı böyle geniş bir inceleme yazısı (neyin nasıl yapılacağı falan) açıklamalarıyla birlikte varmı ?

Lütfen yardım edin artık turnuva modunda vs. oyun sıkmaya başladı .(2 yıldı 2010 oynuyorum fifa 2004 serisinden beri fifayı oynarım)

bir sürü türkçe yama var ama hepsi google translate ile çevirme, ingilizce oynasan daha çok anlarsın yani.

Takıldığın neresi var mesela, burdan sorarsan yardımcı olmaya çalışırız
Ayrıca şu linke de bak belki yardımı olur : http://fifadelisi.net/yz-32-fifa_2010_menajerlik_incelikleri

bir de siteye üye olmak için feysbuk hesabının olma gerekliliği orospu çocuğu botlar için alınmış bir önlem maalesef

Çevrimdışı Ahmet Babayarahmet

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: FİFA 10 Menajerlik Hakkında
« Yanıtla #2 : Haziran 02, 2012, 11:22:23 öö »
Çok teşekkür ederim cevabınız için.