Mart 29, 2024, 15:37:37 ös

Gönderen Konu: Electronic Arts,İki Oyunu Da Almanızı Umuyor  (Okunma sayısı 7963 defa)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Electronic Arts,İki Oyunu Da Almanızı Umuyor
« Yanıtla #15 : Ağustos 24, 2011, 00:18:04 öö »
Valla eğer orjinal oyun almamın bana getirisi varsa paraya kıyıp alırım. Mesela Fifa bu sene korsanlarda online oyuna izin vermiyordu, gidip aldım orjinalini. Onun dışında köşedeki amca dediğiniz adamların çoğu örgütlü mafya. Ne onlara para kazandırırım ne de orjinalde bana korsandan farklılık vermeyen kapitalistlere. En iyisi netten indirmek.

Şuan çoğu oyun orjinal olmadan online oynatmıyor, oyunların da en keyifli yanı online oynamak. PC ye karşı nereye kadar. Bi yerden sonra bayıyor. Bi kaç kez fifa 11 turnuvası düzenleyelim dedik, orjinal oyun sahibi adam bulamadığımız için bi bok yiyemedik. O yüzden api nin dediği gibi bu sene biraz paraya kıyın da alın orjinal. Ama ziyacım senin önce yeni bi PC alman lazım, 5 yıldır fifa 07 oynamaktan bıkmışsındır :)

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Ağustos 24, 2011, 00:23:26 öö »
Ben daha online'ı bol daha multiplayer kademesi olan oyunları satın almayı tercih ediyorum. Mesela M&B türk oyunu ayrıca çok kişi oynanabilirliği var 15TL verip alıyorsunuz ve hem paranız türke gidiyor hem de arkadaşlarınızı kılıçtan geçirme zevkine erişiyorsunuz. :D
Left 4 dead 2 steam paket ile 20 Dolar. Bu oyun multisiz oynanamaz çünkü oyunu bitirmek kısa zaman sürüyor ve hep aynı şeyleri yapmaktan sıkılıyor insan. Bu 2 oyununda korsan ile multiplayer oynama çözümü var. Ben bunu yapmaktansa satın almayı seçtim.

Çevrimdışı By.GereDeLy

• Daimi Üye
  • fDnet
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : Ağustos 24, 2011, 00:24:53 öö »
Fifa Street torrent indirmeyi düşünüyorum ama Fifa 2011 i orjinal alma durumu olabilir ..
21.10.2013

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Ağustos 24, 2011, 00:32:57 öö »
Electronic Arts'ı besleyerek kendi oyunlarımızı yapamayız.
Tabi onlar da az şerefsiz değil,türk filmleri de oluyor çoğunda.O yüzden torrentçiyim zaten :P
Ama abi mesela ben Veda filmi çıktığında sırf yapıma destek olmak için gidip D&R'dan 5 tane alıp akrabalara dağıtmıştım izlememe rağmen.Ama aynı hassasiyeti Kuzey Amerika endeksli kapitalist şirketlere göstermiyorum şahsen.Herkesin kendi tercihi..
Alp ea sports'un oyunlarını alarak kapitalistlere destek verdiğini söylüyosun.Tamam doğrudur buna karşı çıkamam ama D&R'den aldığın kitapların paralarıda Fethullah'a gidiyor.Bilmiyorsan söyliyeyim dedim.O yüzden babam bana asla D&R'den kitap aldırmaz.Karşıyaka'da bir tane D&R kitap dükkanına girdim.Sağıma bakıyorum Hz Muhammed'in Hayatı,soluma bakıyorum Fatih Sultan Mehmet Han.Sonra ilerde bi kitap gördüm Atatürk'lü bi başlığı vardı sevindim yani açıkçası almayı düşündüm hatta başlığıda ilgi çekiciydi.Neyse işte bi açtım içini kitabın en başında konuların ve sayfaların yazdığı bi sayfa vardır ya.Aynen şu şekildeydi:
Atatürk ve Hz. Muhammed
Atatürk ve İslam   ve bunun gibi bir sürü başlık.Aldığım gibi tekrar koydum rafına ve hızla uzaklaştım oradan.

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Ağustos 24, 2011, 00:35:53 öö »
Atatürk ve İslam,Atatürk ve Hz.Muhammed bunlar kötü şeyler değil ki ?
D&R'ın Fethullah'ın olduğunu bilmiyordum.Ama "Takunyalı Führer" ve "Haliç'te Yaşayan Simonlar" kitaplarını oradan aldım.İkisi de Fethullah Gülen karşıtı yayınlardı.İlginç..

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #20 : Ağustos 24, 2011, 00:39:25 öö »
Fatih üniv. Eyüpoğlu koleji ve bir sürü yer duydum ama D&R'ı ilk kez duydum. Ki bu konuda çok bilgisi olan tanıdıklarım var.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Ağustos 24, 2011, 00:45:39 öö »
Atatürk ve İslam,Atatürk ve Hz.Muhammed bunlar kötü şeyler değil ki ?
Ben onların kötü şeyler olduğunu söylemedim zaten.Atatürk'ü bu gibi meselelerle çürütmeye çalışıyor bu adamlar.Yok dinsizdi inancı yoktu vb.Neyse tartışmayalım bu konuyu.

Ama benim bildiğim kadarıyla D&R'nin Fethullah ile bi bağı vardı.