Mayıs 12, 2024, 15:41:26 ös

Gönderen Konu: İki Önerim Var  (Okunma sayısı 5324 defa)

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
İki Önerim Var
« : Ağustos 27, 2009, 19:46:53 ös »
Site bu aralar gerçekten durgun. Bi iki önerim olcak. Gerçekleşir mi bilmem ama. ::) :-X :-*

1-) Full Oyunlar Bölümü'ndeki Oyun İstek Konusu'nu bölüm yapsak iyi olur bence. ::)
2-) Röportaj yapacak bi kaç kişi olursa üyelerin röportajı yapılabilir ve birbirimizi de tanıyabiliriz de belki. :-\

Bence olmaz bu görüşler ama biraz mantıklı geldi...

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: İki Önerim Var
« Yanıtla #1 : Ağustos 27, 2009, 20:11:49 ös »
İlkini Ben de İstemiştim Ama Cevap Gelmedi :)
İkincisi de Olabilir ama ben yapmam ;D
-yokum.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ağustos 28, 2009, 02:01:19 öö »
Birinci güzel.

İkinci için Berk uygun.  :D

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 28, 2009, 11:34:46 öö »
Kim ben mi aaa ::)
Olur yaparım.Ama bi form hazırlanıp, konu ya da bölüm olarak açmayı ve herkesin o formu kendisinin doldurmasını tavsiye ederim.

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ağustos 28, 2009, 11:39:27 öö »
Kim ben mi aaa ::)
Olur yaparım.Ama bi form hazırlanıp, konu ya da bölüm olarak açmayı ve herkesin o formu kendisinin doldurmasını tavsiye ederim.
[/quote
Bende öyle düşündüm. Ama kişiye özgü sorular da olabilir.

Çevrimdışı okanbjk74

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ağustos 28, 2009, 11:56:24 öö »
Bana 1.si mantıklı geldi aslında . İnsan oyun istekleri bölümüne bi mesaj atıyo cevap gelip gelmedigini bilmiyo . Bu konuda Jester'e katılıyorum . :)

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ağustos 29, 2009, 15:14:50 ös »
Hak edenlere bölüm moderatorlüğü verilebilir böylece belki üyelerdeki isteksizlik giderilir.Çünkü sitede aktif üye sayısı az olduğundan verilen emeğe fazla yorum gelmiyor ve üyeler artık paylaşım yapmaktan soğuyor.Paylaşım yapan veya yapabilecek üyeler yönetim tarafından tespit edilip uzman oldukları bölümde moderatörlük yapsın.Mesela ice_men Full Oyunlar ve Full Programlar bölümüne moderator olabilir.  ;)

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 29, 2009, 16:19:36 ös »
Teşekkürler..
-yokum.

Çevrimdışı okanbjk74

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ağustos 29, 2009, 17:57:36 ös »
Hak edenlere bölüm moderatorlüğü verilebilir böylece belki üyelerdeki isteksizlik giderilir.Çünkü sitede aktif üye sayısı az olduğundan verilen emeğe fazla yorum gelmiyor ve üyeler artık paylaşım yapmaktan soğuyor.Paylaşım yapan veya yapabilecek üyeler yönetim tarafından tespit edilip uzman oldukları bölümde moderatörlük yapsın.Mesela ice_men Full Oyunlar ve Full Programlar bölümüne moderator olabilir.  ;)
Bence moda gerek yok sitede. İllaki sitede durgunluk havasını atmak istiyoruz hepimiz elimizi taşın altına sokmalıyız.
« Son Düzenleme: Ağustos 29, 2009, 18:02:39 ös Gönderen: okanbjk74 »

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Ağustos 29, 2009, 18:37:53 ös »
Evet ama yanlış yere açılan konular bile silinemiyor çünkü 20 gündür watcher siteye girmiyor :( Watcher+ da bilgisayarı okula bakmak için açtığını söyledi. İllali kendim için değil çok online olan biri moderatör olmalı bence. veya watcher yeniden online olsa daha iyi olur tabi
-yokum.

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ağustos 29, 2009, 21:52:28 ös »
Bence de moderatöre falan gerek yok. Ha illa da olcaksa kategörinin moderatörü olsun. Mesela Fifa Serilerinin Moderatörü ABC olsun gibi.
« Son Düzenleme: Ağustos 29, 2009, 21:54:36 ös Gönderen: #Jester# »

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ağustos 29, 2009, 23:08:41 ös »
Ben de kategori moderatorlüğünden bahsediyorum zaten.

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ağustos 29, 2009, 23:52:14 ös »
arkadaşlar aslında eleştiriler konusunda diyebilecek hiçbirşey yok. ama site durgunluğu bize bağlı olan birşey değil yönetim olarak. sonuçta bir siteyi ayakta tutan ona vakit ayıran üyeleridir.

moderator konusunda ufuk abi fikrimi alır mı bilmiyorum ama dürüst olmak gerekirse ihtiyaç olduğuna benimde kanaatim var. bu siteyi seviyorum gerçekten düzenli olarak takıldığım tek forum sitesiydi yıllardır ama şu üni işleri başıma geleli msn bile açmıyorum doğru düzgün. 2 gündür dışardaydım yeni eve geldim yarından sonra tekrar gidicem üni kaydı için ve ne olur bilemiyorum. o yüzden bölüm moderatorluğu fena olmaz full oyunlar için.

ikinci istekte fena olmaz ama röportaj yapacak gönüllü olmalı. ve bunu  msnden yapıp buraya koymalı. istekli olan bildirir istediği kişiye özel mesaj atar ve sonra msnden görüşmeyi yapar. sonra buraya koyabiliriz.

bu tip fikirler üreterek forumu eski günlerine geri getirme isteği beni çok sevindiriyor. :) umarım ufuk abi birşeyler karalar buraya

Çevrimdışı okanbjk74

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Ağustos 30, 2009, 15:54:13 ös »
Umuyorumki Ufuk abi sitede online olur ve bişeylere el atar bizde inşallah eski günlere döneriz . :)

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Eylül 03, 2009, 19:20:10 ös »
Selam gençlik.Bu aralar hakkaten giremiyorum siteye.Evde internetim yok.İşyerinde de fırsat olmuyor.
Bu arada güzel bir haber 1 ay sonra evleniyorum :).Ayrıca okul da var.Bilmiyorum ne kadar zaman ayırabilirim siteye.
Sizin görüş ve önerileriniz benim içim çok önemli.Röpörtaj ve oyun istekleri konusu kafama yattı ve hemen yapıyorum.Röpörtaj işini yapabilecek arkadaşlar varsa bana başvursun yetki de vereyim.
Ayrıca artık sağ kolum olmaktan çıkıp böbreğim karaciğerim akciğerim olan Ali sana güveniyorum.Yeni bir yapılanma için tüm önerilerini bekliyorum
Bunun dışında futbol bölümünü de açıyorum dostça hakaret etmeden birbirinizi yiyin :).size güveniyorum birbirinizi kırmayın