Mayıs 20, 2024, 13:41:10 ös

Gönderen Konu: Şampiyonlar Ligi ve Puanlama hakkında sorular  (Okunma sayısı 2052 defa)

Çevrimdışı fifatuzla

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Şampiyonlar Ligi ve Puanlama hakkında sorular
« : Aralık 26, 2006, 14:58:44 ös »
Selam Fifacılar

Ben Fifayı en son 2001 de bırakmıştım ta ki yeni bilgisayar alana kadar. Lig maçları sırasında hem ülke kupası hemde UEFA veya Şampiyonlar Ligi maçları devam ederdi 2007 de böyle bir şey yok ya da ben bulamadım. Yani bu adamlar neden böyle bir saçmalık yapmış anlamadım ya da ben görmediğim için şu an ben saçmalıyorumdur.

Bir de kariyer modunda veya normal lig açtığımızda puan kazanıyoruz ya bazı kilitli bölümlerin yanında yıldız çıkıyo. O bölümü seçip geri döndüğümde tekrar kilitli gözüküyo. Bu puan durumlarını ve neler yapıldığını bir kısaca anlatırsanız sevinirim.

Çevrimdışı nightwalker

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Şampiyonlar Ligi ve Puanlama hakkında sorular
« Yanıtla #1 : Aralık 27, 2006, 02:44:30 öö »
ilk olarak kariyer modda 1 sezon bitirmen gerekli ki kupa maçlarını oynayabilesin. ayrıca oyundan çıkarken mutlaka profilini kaydet. o yıldızlar o yüzden kayboluyor. fifa 2007 de hata çok ama bi o kadar da zevkli fifa 2008 e kadar tadını çıkarmayı dene ;D

Çevrimdışı burhan_altıntop

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Şampiyonlar Ligi ve Puanlama hakkında sorular
« Yanıtla #2 : Aralık 27, 2006, 13:44:45 ös »
ben bi saçmalığı sölicem size:

Beşiktaşla menejerim vardı....sezon bitsinde transfer yapıyım dedim..maçları bilgisayara oynattım...ligi 5. bitirdim(liderken 5. olduk) ama ben yinede şampiyonlar ligine gittim......
Forumum Açıldı!!