Mart 29, 2024, 12:26:08 ös

Gönderen Konu: forum a kayıt olurken kullanıcı adınızın başkası tarafından alınması  (Okunma sayısı 2816 defa)

Çevrimdışı onnumara

• Profili Görüntüle
Çok rahatsız edici bir durum arkadaşlar. 10numara yazdım başkasının dedi ayzı ile yazdım :D Onnumara herzaman on numara :DD 10 10

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
sözlük mü lan burası şu başlığa bak
-yokum.

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
Forum kültürü mü kaldı ya. Ays abi. Iş hayatına adım attın mı? Valla işin gücün yoksa muhabbet edelim bi ara. Burada büyüdüm ben.
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
1 sene yaptım mühendislik sonra amerikada yüksek lisansa başladım. Ayda bir türkiyeye gelip gidiyorum mecburen, uçak da pahalı onu karşılamak için burger king'de çalışıyom. Pek vakit yok anlayacağın.
-yokum.

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
Vaaay. Çok sevindim abi adına Harbiden ne güzel ya. Ama çok zorlanıyorsundur :( emeğinin karşılığını alırsın inşallah. Kolay değil. Bu kur dengesiyle aileden para beklemek zaten abes. Düzenli çalışınca böyle güzel şeyler oluyormuş demek ki. Ben de ege pdr kazanabildim abi. 2. Sınıf oldum gerçi artık. İleride ben de bizim tek is alanimizin olduğu tek ulke abd de yüksek lisans düzeyinde eğitim almak istiyorum. Çok kolay gelsin sana. O leş mekanda çalışman hariç çok sevindim senin adına. :))
"Only a human mind could invent something insipid as love"