Mart 29, 2024, 08:36:08 öö

Gönderen Konu: Satılık Ps2(Bol ss)  (Okunma sayısı 9115 defa)

Çevrimdışı fıfat2

• Daimi Üye
  • Yok ben almıyım
    • Profili Görüntüle
Ynt: Satılık Ps2(Bol ss)
« Yanıtla #30 : Eylül 20, 2011, 14:17:56 ös »

1-Sanırsam yanlış konuya yazdın :D
2-İngilizce çok kolay bir dil can sıkıntısına temel atabilirsin. Ben o temelin üstüne pekiştirerek, konuşarak,izleyerek geliştirdim ve şuan ingilizce bilen yabancı birisiyle çok rahat iletişim kuracak durumdayım.
3-İngilizce olayımı 3 senede tamamladım. Örneğin bu sene ingilizce derslerinde tamamen konuştum ödev yapmadım tabi doğru birşey değil yani övünmüyorum ama sözlü notum 90 ortalamam 96 c_heesy
Nasıl becerdim bilmiyorum ama evet yanlış konuya yazdım :D

En iyisi mesajı değiştiriyimde millete rezil olmayayım.

Peki ingilizce kompozisyon yazmak için nasıl bir çalışma gerektirir.
« Son Düzenleme: Eylül 20, 2011, 14:45:07 ös Gönderen: fıfat2 »

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : Eylül 20, 2011, 17:02:13 ös »
Yani nasıl desem bir ingiliz gibi kelime oyunları ironi falan türkçede yaptığımız gibi yapmak için çok ileri bir ingilzcemi gerekir yoksa gramer bilgisi ve kelime ezberlemek yeterlimidir.
Hepsini yapamazsın ingilizcenin kendine göre kelime oyunları vardır. Yabancı dilde atasözleri araştırmalısın çevirme programı kullanma kesinlikle.

Çevrimdışı fıfat2

• Daimi Üye
  • Yok ben almıyım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : Eylül 20, 2011, 17:30:02 ös »
Hepsini yapamazsın ingilizcenin kendine göre kelime oyunları vardır. Yabancı dilde atasözleri araştırmalısın çevirme programı kullanma kesinlikle.
İşim baya zor anlaşılan

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : Eylül 20, 2011, 20:28:42 ös »
Venom sen meslek lisesinde bilişim bölümünde okumuyo muydun?Bilişim bölümünde ingilizce derste veriliyomuş beyler c_heesy

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : Eylül 20, 2011, 23:50:30 ös »
Venom sen meslek lisesinde bilişim bölümünde okumuyo muydun?Bilişim bölümünde ingilizce derste veriliyomuş beyler c_heesy
Okulla alakası yok pek dilimin ama lise 2 de gördük. Ama lise 3 te olacağını sanmıyorum. Meslek liselerinde 1. sınıf hazırlık ve bölüm seçimi yani notuna göre bölüm seçiyorsun. 2. sınıfda meslek dersleri görmeye başlıyorsun ama öss sınavına girme ihtimalin için sınavda çıkabilecek dersleri görüyorsun. 3. Sınıfta nerdeyse tamamen meslek olacak diye biliyorum. 4. Sınıf 3 gün okul 2 gün staj şeklinde.

Çevrimdışı fıfat2

• Daimi Üye
  • Yok ben almıyım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : Eylül 21, 2011, 10:19:24 öö »
Okulla alakası yok pek dilimin ama lise 2 de gördük. Ama lise 3 te olacağını sanmıyorum. Meslek liselerinde 1. sınıf hazırlık ve bölüm seçimi yani notuna göre bölüm seçiyorsun. 2. sınıfda meslek dersleri görmeye başlıyorsun ama öss sınavına girme ihtimalin için sınavda çıkabilecek dersleri görüyorsun. 3. Sınıfta nerdeyse tamamen meslek olacak diye biliyorum. 4. Sınıf 3 gün okul 2 gün staj şeklinde.
Bilişim bölümü güzelmi bende gitmeyi çok istiyordum ancak baya uzakta bir şehirde kazanmıştım ve yükseltmede kendi şehrimde bir okul çıktı ama aklımda hep bilişime gitsem nasıl olurdu sorusu kaldı.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #36 : Eylül 21, 2011, 11:57:41 öö »
Bilişim bölümü güzelmi bende gitmeyi çok istiyordum ancak baya uzakta bir şehirde kazanmıştım ve yükseltmede kendi şehrimde bir okul çıktı ama aklımda hep bilişime gitsem nasıl olurdu sorusu kaldı.
Zor çok zor bizim sınıf dağıldı geçen sene.

Çevrimdışı fıfat2

• Daimi Üye
  • Yok ben almıyım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : Eylül 21, 2011, 15:01:22 ös »
Zor çok zor bizim sınıf dağıldı geçen sene.
Niye dağıldı alan seçimi mi disiplin kurallarımı yoksa okuldan ayrılmamı yaşandı

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : Eylül 21, 2011, 15:51:26 ös »
Niye dağıldı alan seçimi mi disiplin kurallarımı yoksa okuldan ayrılmamı yaşandı
Dersler sürünüyor programlama falan.

Çevrimdışı fıfat2

• Daimi Üye
  • Yok ben almıyım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : Eylül 21, 2011, 16:45:37 ös »
Dersler sürünüyor programlama falan.
Yani hocalar dersi iğrenç mi anlatıyor.