Nisan 20, 2024, 11:16:21 öö

Gönderen Konu: Forum çökmüş durumda  (Okunma sayısı 40493 defa)

Çevrimdışı fıfat2

• Daimi Üye
  • Yok ben almıyım
    • Profili Görüntüle
Forum çökmüş durumda
« : Ocak 08, 2011, 13:11:18 ös »
Uzun bir aradan sonra girdiğim forumda 3 gündür kendimle birlikde sadece bartney stinson u arada sırada da watcher i görüyorum forum çökmüş durumda ziyaretci sayıs 30 lardan düşmezken üye sayısı 3 ü 5 i geçmiyor(5 i ben görmedim)buna acilen çözüm bulmamız lazım forum a giren insanların yaş ortalaması ayrıca incelenmesi gereken bir durum neredeyse tüm üyelerimiz çocuk(12 bile var)veya erken gençlik döneminde buda sitenin 30 a doğru olan yaşlardaki insanlara hizmet sunamadığını göstertmekte internetteki ünlü uploaderlerin yaşlar ise 30 lara doğru olan gruba girmekte(en azndan ben öyle düşünmekteyim yanlışda olabilir)

Yani anlayacağınız radikal nlemler alınmalı çünkü forum hepten gitti artık full oyunlara dahi giren yok

Benim önerim fifa alanna çok daha fazla yönelmemiz eğer Türkiyede bu alandaki en önemli site olabilirsek belki yırtarız mesela ingilizcxesi iyi olan bir yönetici yabancı fifa forumlarındaki gelişmeleri,dosyalar,carck ve patch gibi şeyleri Türkiyeye ilk biz yaynlayabilirsek ziyaretci sayımız 200 lere üye sayımızda 150 lere çıkabilir tahminimce saygılar.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Forum çökmüş durumda
« Yanıtla #1 : Ocak 09, 2011, 01:52:19 öö »
Forum değil de bence forum kavramı çökmüş durumda.
Artık forumlara eskisi kadar ilgi yok. Onun için uğraşmaya da gerek yok.
Yaş ortalamasının da düşük olması normal. Sonuçta oyun sitesiyiz.
Tek başıma elimden anca bu kadar geliyor.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ocak 09, 2011, 15:38:06 ös »
abi tek başıma dedin de aklıma geldi Barguti niye bıraktı?

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 09, 2011, 17:02:09 ös »
abi tek başıma dedin de aklıma geldi Barguti niye bıraktı?
Okula başladı, sonra kayboldu ortalıktan.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ocak 09, 2011, 20:14:37 ös »
Büyük ihtimal okullarla alakalıdır.Yarı tatilde düzelir :D

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ocak 09, 2011, 20:17:10 ös »
Radikal önlemlerden kastın nedir ?

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ocak 11, 2011, 12:10:38 ös »
Radikal önlemlerden kastın nedir ?

Bu aralar benim de aklımda forumdaki bir çok bölümü kaldırmak gibi bir düşünce var ama henüz uygulamaya geçemedim

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ocak 14, 2011, 23:16:34 ös »
Benim hiç zamanım yok olsa elimden geleni yapıcam ama yok işte ne yazık ki.Haftada bir girebiliyorum anca..

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ocak 14, 2011, 23:45:07 ös »
Valla uzun zamandır buraya uğramayan biri olarak tek nedenim internete girince beni buraya çeken bir şey bulamamam.
Bir şey eksik ama bilemiycem, göt oldum.
Eğer site yine eskisi gbi olacaksa gelirim, ama kesinlikle bunun için çaba sarfetmem. Haydiyin kolay gelsin.
« Son Düzenleme: Ocak 14, 2011, 23:53:40 ös Gönderen: jesterone »

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Ocak 15, 2011, 00:49:10 öö »
Şahsen birşey gerekirse elimden geleni yapabilirim.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ocak 15, 2011, 09:36:22 öö »
Kimsenin bişey yapmasına gerek yok. Öyle gelip de forumda o mu bu mu vs gibi oyunlara cevap yazarak bu forum kurtulmaz. Daha önce de dediğim gibi fifadelisinin forumu değil, forum müessesi çöktü, sadece bu forumla alakalı değil. 30-40 tane çalışanı olan koskoca scn de bile foruma doğru dürüst mesaj atılmıyor.

Bu site zaten forumu sayesinde bi yerlere gelmedi. Forum bile yoktu önceden. Gerekirse gene kapatırım.

Çevrimdışı okanbjk74

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Ocak 15, 2011, 11:38:43 öö »
Bu forum önceden bende bağımlılık yapmıştı. Girmeden duramıyodum ama şimdi . . . ? Şimdi ne kimsenin adam gibi konu açtığı var ne bişey. Çok iyi hatırlarım burda arkadaşlık ortamı vardı bi kere çoğu kişi birbirini tanırdı konularda geyik filan yapılırdı. Şuanda tek eksiğimiz o geyik ortamının azalmasına bağlıyorum ben.

Çevrimdışı Insect

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ocak 16, 2011, 17:59:02 ös »
Bu yaz forum gayet iyiydi bence.Şu bizim Fifa07 turnuvaları,özellikle ilki bayağı rağbet görmüştü hergün hamachide maç yapardık,turnuvadan önceki 3-4 ayda da hergün hamachide toplanıp hazırlık maçları yapıyoduk.Ama bi süre sonra 07 sıktı tabi.Okulların da başlamasına az bi süre olduğu için yeni bir turnuva başlatmayı düşünmemiştim ben.Ama gerçekten o süre içerisinde çok keyif almıştım,herkes almıştı.Forum da gayet aktifti,forum olmasa bile hamachide dönüyodu muhabbet.
Zaten insanların forumda vakit geçirmesi için bir sebep olmalı.Turnuva da üyelerin forumda geçirdiği zamanı belli bir ölçüde arttıran bişey.Forumu geçtim hamachide akşam başlayıp sabah saatlerine kadar maç yaptığımızı hatırlıyorum ben.Muhabbet falan da dönüyodu gayet güzeldi.Yani nasıl katkı yapabileceğimi düşünüyorum da en mantıklısı turnuva organizasyonu gibi geliyor.
Sorun şu ki Fifa 11'e sistemi yeten az kişi var.Sistemi yeten olsa bile zamanı olan az kişi var.Benim yaza doğru bol bol boş vaktim olacak yazın Fifa 11'de bişeyler yapmayı planlıyorum ilgilenen arkadaşlar http://www.fifadelisi.net/forum/fifa-11/fifa-11-takip-konusu/ bu konuya bakabilir.Ama dediğim gibi ancak yaza doğru ilgilenebilirim çünkü vaktim yok hiç. c_onfused

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Ocak 17, 2011, 16:38:54 ös »
Açıkça yazmam gerekirse eskiden deseler seen bu siteye günde 10 saatini ayır sana maaş sigorta karı kız olur derdim yani hatta 12 olsun mu abey falan da derdim. Fekat şimdi hiç ama hiç aklımdan geçmiyor bu site. Niye bilmem belki şu eksik bu eksik sıralnır. Ama sitede samimiyet azaldı, eskiden birine "ay salağa bak ya haha" diyince "sensin o haha" diyip geçerdik. Sonradan "haha mal lan bu" "lan ben senin ananı bacını" gibi oldu. Kimsenin kimseyi hoş karşılamadığı, en ufak hatada götüne soktuğu bi yer haline getirmeye çalıştılar (kim derseniz söylemem, adı bende hehe). Sonra konu açmaya korktum ben. A konusu açsam "sen ananı diye konu açtın piç" diye cevap alırım falan diye açaaz hale geldim. E girmeye girmeye de yolunu unuttum. Sonra bi giriyosun bi bakmışsın aralık ayında en yeni gösterien konu ağustos. Götünle glsen gülemiyosun çünkü sen girmedin suçlusun. Eee neyse.
Sonuç olarak anlayışlı üyeler ve disipli moderatörler alınırsa olur sanki.

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Şubat 07, 2011, 18:48:52 ös »
Şu anki duruma bakarsak forum gayette aktif.Hergün birçok yeni mesaj oluyor.Haftada 1 mesaj atıldığı zamanları düşünürsek gayet güzel gidiyor.