Mart 28, 2024, 14:48:50 ös

Gönderen Konu: Bi salak var sormayın  (Okunma sayısı 3621 defa)

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Bi salak var sormayın
« : Eylül 06, 2012, 21:08:19 ös »
Ut de bi maçtayım şuan dk 60. Siktir lan nasl yazıyosun diyenler olabilir Origin de shift+f1 yaparsan oyunu aşağı almadan internete girebiliyosun. Dk 63 oldu bu arada. Bu salak devre olduktan sonra ben sadece 2-0 öndeyken gdip kendi kalesine atmaya başladı. Hala atıyor 15 oldu. Aha 16 :D . Sanırım çıkmam için yapıyor. Çünkü santrada uzun süre bekleyip başlayınca hemen atıyor. 17 oldu dk 67. Anlamadığım olay herifin TOTS Kompany +TOTS HART ı var. Yani kadrosu baya iyi 2-0 da devam etse belki çevirecek. Salaklar çok fazla bu dünya da. Bu arada dk 72 ve 21-0 oldu.
Maç bitince ss atarım.
Yemeğe gitmiştim 26-0 da bitmiş maç işte ssler

Düşündüm de buraya fifada yaşadığımız enteresan olayarı yazalım güleriz falan :D bu arada 24 oldu dk 76
« Son Düzenleme: Eylül 06, 2012, 21:41:17 ös Gönderen: api_duman »

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bi salak var sormayın
« Yanıtla #1 : Eylül 06, 2012, 22:53:23 ös »
daha ne istiyorsun. iyisin işte ;)
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 06, 2012, 23:03:54 ös »
bazı attığı gollerin tekrarını izleyen yavşaklar var. Hatta ofsayt, faul ve autların bile tekrarını izleyek kadar yavşaklığı meslek edinmiş piçler var. Onlardan bi tanesine kızıp ben de böyle bişi yapmıştım. Kendi kaleme atıp atıp tekrar izlemiştim.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 06, 2012, 23:09:46 ös »
daha ne istiyorsun. iyisin işte ;)
maçlar ortalama 15 dk sürüyor bu maç 45 dk falan sürdü

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Eylül 07, 2012, 12:58:28 ös »
bazı attığı gollerin tekrarını izleyen yavşaklar var. Hatta ofsayt, faul ve autların bile tekrarını izleyek kadar yavşaklığı meslek edinmiş piçler var. Onlardan bi tanesine kızıp ben de böyle bişi yapmıştım. Kendi kaleme atıp atıp tekrar izlemiştim.
onları tek tek bulup öldürüceksin ya adamlar futbolcuların falan sahaya çıkışını bile izliyor.Ayrıca maçta ilk golü karşıdaki adam atıp izlettiyse bana ondan sonra attığım tüm golleri izletirim bende.dişe diş kana kan c_heesy Bi keresinde adamın teki 30. dakikada falan gol attı 1-0 öne geçti ondan sonra maç bitene kadar kendi sahasında full top çevirdi.topuda alamıyorum amk evladı ne kadar kastı kim bilir öyle top çevirmek için

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Eylül 07, 2012, 13:24:06 ös »
onları tek tek bulup öldürüceksin ya adamlar futbolcuların falan sahaya çıkışını bile izliyor.Ayrıca maçta ilk golü karşıdaki adam atıp izlettiyse bana ondan sonra attığım tüm golleri izletirim bende.dişe diş kana kan c_heesy Bi keresinde adamın teki 30. dakikada falan gol attı 1-0 öne geçti ondan sonra maç bitene kadar kendi sahasında full top çevirdi.topuda alamıyorum amk evladı ne kadar kastı kim bilir öyle top çevirmek için

İlk golü ben atıyorum mesela, izlemiyorum tekrarı. Sonra adam atıyor izliyor amk evladı. Ben ondan sonra acaip hırs yapıyorum gol atıp da şerefsize izletmek için ama bu hırs bazen ters tepiyor. Hızlı top kullanayım derken gol yiyorum iyce kötü oluyor.

Bi keresinde böyle bi şerefsize 2-0 yenilirken maçı çevirdim, golleri tek tek izlettim tabi. Maçın sonuna doğru 4. golü yiyince dayanamadı maçtan çıktı. İnanılmaz bi doyum oluyor bu tür olaylar tabi :)

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Eylül 07, 2012, 14:53:33 ös »
Ben çok zor kazandığım maçlarda ya da geriden gelip aldığım(3-0,4-0 falan) maçlarda maç sonu bütün videoları izletiyorum. yok tekrarlar sonra oyuncuların el sıkışmaları falan büyük bir rahatlama oluyor :D