Mayıs 08, 2024, 12:55:27 ös

Gönderen Konu: fifa 08 ps3!  (Okunma sayısı 2213 defa)

Çevrimdışı kareteci

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
fifa 08 ps3!
« : Ekim 28, 2007, 21:18:35 ös »
arkadaşlar fifa 08 ps3te oynadım ve bilgisayarda oynadığımla alakası yok oyunun ps3 diemi öle acaba farklı bi cvp alırsam sevinrm !
örneğin aka tema beyaz deil daha renkli maç başlarken ronladhino la şut çekebilosun harekt yapabiliosun menüsü çok gelişmiş neden farklıydı anlamadım !

Çevrimdışı AperfectCircle

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: fifa 08 ps3!
« Yanıtla #1 : Ekim 28, 2007, 21:54:36 ös »
Fark şu arkadaşım, "NEXT GEN" oyun sektöründeki yeni teknoloji. Akıllı fifa bu teknolojiyi sadece PS3 VE XBOX için uygun gördüğünden ötürü. Biz pclerimizde Fifa 07'nin tüm açık ve hatalarının giderilmiş haliyle orta yollu bir fifayla senemizi geçireceğiz. Senin yaptığına ben cesaret edip elime o joystiği alıp PS3'te fifa 08 oynamdım çünkü biliyorumki oyunun son halini gördükten sonra pcmde gelip hamachi üzerinden bile online oynama hevesim kalmayacaktı. Bende pc'me PES 2008 indirdim ve next genin nelere kadir olabildiğini orda gördüm. Fifadan bu sene için fazla bişey beklemiyorum zaten, ilk başta o kadar heveslenmemize rağmen bundan fazlasına kavuşamayacağımız bu sene için açıkça ortada. Ne diyelim her zaman için belli olan kural gene değişmedi. Kendi başınıza bir futbol ouyunu oynayıp keyif almak için Fifa serisi, arkadaşlarla hep kişi toplanıp çoklu oyuncu seçeneğiyle sabahlara dek kapışmak içinde PES'ten vazgeçemeyeceğiz..

Çevrimdışı ays

• Daimi Üye
  • Sorry For Party Fucking
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: fifa 08 ps3!
« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2007, 21:59:24 ös »
Tabiiki de PS3 Diye Öyle.
-yokum.