Mayıs 08, 2024, 17:10:12 ös

Gönderen Konu: fifa hakkında kötü yorum yapanlara benim cevabım  (Okunma sayısı 4040 defa)

Çevrimdışı muuuustafa

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
fifa hakkında kötü yorum yapanlara benim cevabım
« : Eylül 23, 2007, 16:57:04 ös »
Arkadaşlar kimi fifa nın yine eksikleri var vay efendim grafik olmamış saha ya sedye girmeli oyuncu değişikliklerini tabela ile gösterilmeli diye değişik değişik eleştiriler gelmiş ben bunlara katılmıyorum çünkü fifa nın bu sürümünde ağırlık oynanabilirliğe vrilmiş mesela en büyük örneğini ben yaşadım ronaldinho topu alarak benim 5 oyuncumu  çalımlayarak gidip gol atıyor ara pasları atabiliyolar  paslaşmalar çok hoş kaleciler odun değil bunlar yeter de artar bile bende katılıyorum keşke grafik olarak biraz daha ilerleseler fakat fifa bu haliyle bile bir 256 lık ekran kartında bile sorun çıkartabiliyorsa düşünün bide bü özellikler olunca kaç MB ekran kartına ihtiyacı olacak belki kiminiz pes te bu özellikler var ne den çalışıyo diyecek çünkü pes grafik bakımından fifayla kıyaslanamaz bile tamam oyuna setye girmesi ve birçok özellik pes te var ama face ler olarak karşılaştırdığımızda fifa çok önde grafik bakımından çok önde bide burdan düşünün ben bir fifa cı olarak fifanın bu eksiklerini görmez den geliyorum çünkü biz kendi oyunumuzu eleştirdikçe pes cilere koz veriyoruz tamam htaları söylemek lazım ama bu kadar da abartmayın arkadaşlar benim bu konuyu açmamın sebebi buydu eleştirilere karşı düşün cemi söylemek çünkü  fifa yavaş yavaş en iyiye gidiyor  ve fifa yı geçecek bir  futbol oyunu yok bugün pes bildim bileli görünüm aynı bi değişiklik yok pes sadece küçük şeylerde değişiklik ler yapıyor ama siz hiç pes cilerden bi kıyaslama yada pes hakkında eleştiri duydunuzmu bizde sabırla bekleyelim  elbet fifa istenen yerlere varacaaktır  teşekkür ederim umarım hak verenler olur
« Son Düzenleme: Eylül 23, 2007, 17:13:50 ös Gönderen: WatCheR »

Çevrimdışı seboist_44_86

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: fifa hakkında kötü yorum yapanlara benim cevabım
« Yanıtla #1 : Eylül 26, 2007, 23:43:56 ös »
helal baba...
hem sahaya sedye gircekde nolcak sanki... adamlar önce oyunun güzel oynandığına baksınlar.... :D

Çevrimdışı istanboY

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 27, 2007, 03:56:10 öö »
     kesinlikle haklısın mustafa. ben bugün ayrıca pes 2008'in demosunu indirdim sırf işte ps3 grafikleri pc ye uyarlanmış diye bakmak için. bence hiç abartıldığı kadar güzel değil seyirciler uzaktan fifa 2000 seyircilerinin aynısı zoom olunca fena değiller. oyuncular sanki etten değilde silikondan yapılma. fifa bu sene oynanabilirliğe ve cpu oynanışına onem verdi. seneye fifa 09 da next gen olcak o zmn grafik nasıl yapılıyo herkes görücek ama bu haliyle inanılmaz zevk veriyor oyun adı bile yeter ya fifanın pes de futbol ruhunu alamıyorm. kim ne derse desin ben internet cafe işleten biriyim cafemde 50 pc var geçen sene hem fifa 07 yükledim hem pes6 inanın 1 yıl boyunca toplasanız 10 kez görmedim pes oynayan müşteri ama kaç kez  fifa turnuvası düzenledim hatırlamıyorm bile. FIFA 08 oyun içi animasyonları sesleri müzikleri hayvani boyutta içeriği (manager, be a pro, kupalar, vs vs vs.) bu senede 1 numara. kim ne derse desin..

Çevrimdışı dqussel_mavi

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Eylül 27, 2007, 21:45:44 ös »
valla bende sizin gibi dusunenlerdenim. pes next-gen grafikleri getirmis ama taraftarlar arkadsin dedigi gibi cok kotu. tamam aradaki animasyonlar guzel olabilir ama oynanabilirlik zayiflamis peste. pes6 daha iyidi:D herneyse fifa da inanilmaz zevkli maclar oluyor ozelikkle iki kisi oynadiginizda. ben demoyu cok oynamistim simdi full indiriyorum. insalla be a pro modu istedigim gibidir ama bazi arkadaslardan duyduguma gore yeni kamera acisi gelmemis be a pro modu icin:( neyse yinede oynayacaz:D

Çevrimdışı fifa08_mert

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Eylül 27, 2007, 21:50:06 ös »
selam sen fanatik bir fifacısın bnde öyleyim ama ben ps2 den oynuyorum ve ps2 ye haftaya çıkıcakmış biri bna ps2 hakkındaki bilgileri ve oyundaki yenbilikleri söyleyebilir mi sevinirim forever fifa

Çevrimdışı FIFAtwothousandeight

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Eylül 28, 2007, 16:22:31 ös »
FIFA 4ever!!!!
Hepinizin yorumlarına katılıyorum

Çevrimdışı cihanronaldo

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Eylül 28, 2007, 21:13:14 ös »
HARİKASIN DOSTUM SENİN ALNINDAN ÖPMEK İSTİROUM İİ  AÇIKlamıssın     bende  fifa hastasıyım fifa aynı tas aynı hamam  fpesde hep deisio dienlere gıcıkım

Çevrimdışı elendil_09

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ocak 08, 2008, 09:55:06 öö »
Bİ ŞUT ÇEKTİM ŞUTUN  AUTA GİTMESİ SONRASINDA KALECİ AUT KULLANIRKEN  SAHADA OLAN 9 OYUNCUM KALE ARKASINDA SAHA DIŞINDA BEKLEDİLER SAHAYA GİRMEDİLER  KALECİ AUTU KULLANDI VEE 11E 2 KALINCA DOĞAL OLARKA GOL YEDİMM...(alıntıdır)mustafa girbi şu linke bak http://www.fifadelisi.net/forum/index.php/topic,5508.0.html   cevap ver zaten sedye medye öle eleştirileri bende saçma buluyorum:D

Çevrimdışı bjkurtulus38

• Daimi Üye
  • bjKurtuluş
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ocak 09, 2008, 17:44:39 ös »
Çok haklısın
FİFA 4Ever

Çevrimdışı cartcurt

• Daimi Üye
  • Acces denied
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Ocak 11, 2008, 16:47:19 ös »
FIFA önde çünkü:

+ Müzikler kaliteli
+ Oyun gerçekçi( Gerçekçi oynu serisi ile daha da iyi*reklam oldu ama olsun*)
+ Oyuncuların yüzleri daha iyi
+ Sağda solda birçok yamasını bulabiliyorsun(en kaliteliler burda ve soccercenterda)
+ Türk ligi var :D  - PES 5 oynadım ve ondan beri PES lere küstüm BEŞİKTAŞ'I bosphorus yapmışlar rüştü- risko ailton- anilcon  gibi absürt,ampirik isimler olmuş...
BU YÜZDENNN...

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK FIFA !!
« Son Düzenleme: Ocak 11, 2008, 16:49:20 ös Gönderen: cartcurt »

Çevrimdışı ardaturan

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ocak 11, 2008, 19:32:49 ös »
pes bi kaç kez oynadım hiç hoşuma gitmedi.En büyük fifaaa :)