Mayıs 10, 2024, 01:03:50 öö

Gönderen Konu: Pes 2010 Master Lig Genç Yetenekler  (Okunma sayısı 32319 defa)

Çevrimdışı fifa_delisiyiz

• Daimi Üye
  • I'm RocK
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Pes 2010 Master Lig Genç Yetenekler
« Yanıtla #15 : Eylül 15, 2010, 11:47:59 öö »
heado valdez ben ruskin diye ml den oyuncu buldum 101 lik oldu şimdi 22 yaşında exlaper var bide

Çevrimdışı fthdgrl

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : Ekim 01, 2010, 16:57:52 ös »
kardeşim siz fifa oynasanıza fifadan iyi futbol oyunumu var pes neymiş   e_vil e_vil e_vil e_vil
bi şey ne kadar kıymetli ise , düşmanı o kadar çoktur.İman çok kıymetlidir.bu yüzden düşmanı çoktur.

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Ekim 01, 2010, 18:27:53 ös »
İki oyunun da kendine göre eksileri/artıları var aslında.Ama tabi burda Fifa oyuncuları ağır basıyor :D

Çevrimdışı fifa_prince

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Ekim 21, 2010, 14:47:58 ös »
bu sitede TSL yaması vardı nda arda 2. sezonda 86 oluyo. Gareth Bale yi İbrahimovic'i Benzemayı öneririm özellikle bale ve benzema çok genç

Çevrimdışı ridostyle

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Eylül 16, 2011, 00:44:49 öö »
Pes 2010'da Barcelona alanlar için söylüyorum :
Arkadaşlar ben yaklaşık 1 yıldır menajer oynuyorum Fenerbahçe , Arsenal ve Barcelona ile kariyer yaptım :D
Arsenal'de alt yapı sorunu yok. Youth Team'den yeterli oyuncu geliyor. Ve o genç yetenekler büyük yetenek oluyor :D Barcelona'da ise ilerleyen zamanlarda ''Chiouchi'' adında bir oyuncu geliyor felaket bir yetenek. Ayrica 2-3 sezonda 80+ bir kaleci veriyor Barcelona alt yapısı.Ve şuan Barcelona'da 2029-2030 sezonundayım. Oyuna başladığımdan beri aday olduğum her türlü kupayı aldım (Lig - İspanya S. Kupa - Şampiyonlar Ligi - Uefa Süper Kupa - Ve konamı Cup adındaki genellikle Boca ile oynadığımız uluslar arası kupa :D ) Ve Aguero transfer için gayet uygun birisi Sutto'da öyle . Önemli tavsiyemse yetenekli ve başarılı oyuncularınızı yaşlandı diye satmayın , ilk 18 bile almayın gerekirse çünkü onlar uzun bir zaman sonra Youth Academyden genç ve başarılı bir oyuncu olarak geri döner. Her zaman size de geri gelmeyebilir.
BKZ : Messi 38 yaşında benim takımda bıraktı futbolu. Ve Messi 4 sezon sonra 17 yaşında 83'lik bir oyuncu olarak geri aldım. Herkeze iyi günler. Pes 10 menager para hilesi bilen varsa iletşime geçsin , teşekkürler :)

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Eylül 16, 2011, 09:08:30 öö »
Pes 2010'da Barcelona alanlar için söylüyorum :
Arkadaşlar ben yaklaşık 1 yıldır menajer oynuyorum Fenerbahçe , Arsenal ve Barcelona ile kariyer yaptım :D
Arsenal'de alt yapı sorunu yok. Youth Team'den yeterli oyuncu geliyor. Ve o genç yetenekler büyük yetenek oluyor :D Barcelona'da ise ilerleyen zamanlarda ''Chiouchi'' adında bir oyuncu geliyor felaket bir yetenek. Ayrica 2-3 sezonda 80+ bir kaleci veriyor Barcelona alt yapısı.Ve şuan Barcelona'da 2029-2030 sezonundayım. Oyuna başladığımdan beri aday olduğum her türlü kupayı aldım (Lig - İspanya S. Kupa - Şampiyonlar Ligi - Uefa Süper Kupa - Ve konamı Cup adındaki genellikle Boca ile oynadığımız uluslar arası kupa :D ) Ve Aguero transfer için gayet uygun birisi Sutto'da öyle . Önemli tavsiyemse yetenekli ve başarılı oyuncularınızı yaşlandı diye satmayın , ilk 18 bile almayın gerekirse çünkü onlar uzun bir zaman sonra Youth Academyden genç ve başarılı bir oyuncu olarak geri döner. Her zaman size de geri gelmeyebilir.
BKZ : Messi 38 yaşında benim takımda bıraktı futbolu. Ve Messi 4 sezon sonra 17 yaşında 83'lik bir oyuncu olarak geri aldım. Herkeze iyi günler. Pes 10 menager para hilesi bilen varsa iletşime geçsin , teşekkürler :)

Artık Pes 2010 oynamıyorum ama çok yerinde tespitler,teşekkürler yorum için :)

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : Eylül 16, 2011, 14:34:08 ös »
Artık Pes 2010 oynamıyorum ama çok yerinde tespitler,teşekkürler yorum için :)
Pes 10 mu kaldı tedavülde. :D Ben de 3 tane pes 09 cd'si var 3ü de arkadaş hediyesi :D

Çevrimdışı Insect

• Moderator
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Eylül 16, 2011, 18:18:37 ös »
Pes 10 mu kaldı tedavülde. :D Ben de 3 tane pes 09 cd'si var 3ü de arkadaş hediyesi :D

Pes 2010 şu an piyasada olan en iyi Pes oyunu bence,güncelleme yamalarıyla birlikte oynanabilir sistem gereksinimleri açısından da rahat bir oyun.Pes 2011'den ve Fifa 10'dan daha iyi,bence iki oyunun da 2012 versiyonları çıkmadan önce Fifa 11'den bıkanlar oynayabilir.Ben hiç bıkmadım orası ayrı :D

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : Eylül 16, 2011, 19:18:04 ös »
Pes 2010 şu an piyasada olan en iyi Pes oyunu bence,güncelleme yamalarıyla birlikte oynanabilir sistem gereksinimleri açısından da rahat bir oyun.Pes 2011'den ve Fifa 10'dan daha iyi,bence iki oyunun da 2012 versiyonları çıkmadan önce Fifa 11'den bıkanlar oynayabilir.Ben hiç bıkmadım orası ayrı :D
Ben pes den hiç bıkmadım :D Bence pes 12 gayet güzel ben ölümüne oynarım pes'i de fifayı'da :D

Çevrimdışı ridostyle

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Eylül 16, 2011, 19:31:47 ös »
Ben de arkadaşa katılıyorum Pes 10'un gerek grafikleri gerekse dediği gibi sistem gereksinimleri sayesinde diğerlerinden daha iyi.  Ben Fıfa'yıda Pes'ide oynuyorum ama Pes 11 açıkcası beğenmedim o yüzden Pes 10'a devam ettim :) Pes 12'ye gelince ne yazık ki biraz ara verecem pc işlerine artık yazın bakarım tadına :) Zevk almak için büyük takım almayı bırakmayı düşünüyorum . Önemli olan küçük takımlarla bir iş başarmak :)) Become Legend'ide tavsiye ederim. Çok zevkli bir hale geliyor 23+ yaş olunca :)

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #25 : Eylül 16, 2011, 20:12:51 ös »
Ben de arkadaşa katılıyorum Pes 10'un gerek grafikleri gerekse dediği gibi sistem gereksinimleri sayesinde diğerlerinden daha iyi.  Ben Fıfa'yıda Pes'ide oynuyorum ama Pes 11 açıkcası beğenmedim o yüzden Pes 10'a devam ettim :) Pes 12'ye gelince ne yazık ki biraz ara verecem pc işlerine artık yazın bakarım tadına :) Zevk almak için büyük takım almayı bırakmayı düşünüyorum . Önemli olan küçük takımlarla bir iş başarmak :)) Become Legend'ide tavsiye ederim. Çok zevkli bir hale geliyor 23+ yaş olunca :)
Pes 12 de hepsi geliştirilmiş basın toplantıları falan yapıyorsun mükemmel :D