Mart 29, 2024, 12:14:11 ös

Gönderen Konu: Turnuva Sohbet  (Okunma sayısı 2508 defa)

Çevrimdışı Cruyff

• Profili Görüntüle
Turnuva Sohbet
« : Ekim 22, 2010, 15:50:50 ös »
Buradan bu akşam ve yarın maç yapabilecek arkadaşlar "şu saatte msndeyim adresim şu" veya kullanmayı biliyorlarsa,kullanıyorlarsa "IRC'de şu kanaldayım" gibi bilgi versinler.

Benim msn cruyff_fifa@hotmail.com rakiplerim ekleyebilir. genelde akşam 8-9 dan sonra maç yapabilirim. IRC kullananlar da esl.fifa kanalında Cruyff nickiyle beni bulabilirler.

Geçen yıllarda (2005ten bu yana) bu tip turnuvalarda çok heyecanlanan, heyecanına yenik düşüp küfreden hakaret eden bunun bir keyif işi,eğlence olduğunu unutan kardeşlerimiz oldu.O yüzdendir ki pek tr içi turnuvalarda oynamak istemiyorum.Eskiden de sadece SCN turnuvalarında oynuyorduk bu yüzden.Burada da o tip saçmalayacak arkadaşların olacağını sanmıyorum zaten. Bunun bir oyun olduğunu unutmayın keyfini çıkartın.Bir iddiam yok, favorim ekselansC :) herkese iyi eğlenceler :)
EaSO(FIFA11) nickname: J14_Cruyff
WE ARE 11

Çevrimdışı ekselansC

• Profili Görüntüle
Ynt: Turnuva Sohbet
« Yanıtla #1 : Ekim 22, 2010, 17:53:46 ös »
pek msn kullanmadığım için mirc te #esl.tr yada #esl.eu da bekliyo olacağım rakiplerimi nickim SCN|Ekselans. 3-4 gündür fifa oynamaya vaktim olmuyodu bugün ve yarın hazırlanıp turnuvayı kazanmak istiyorum. saygılarımla

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Turnuva Sohbet
« Yanıtla #2 : Ekim 22, 2010, 18:34:25 ös »
11 yıldır klavye ile oynuyordum bu sene hayatımda ilk kez joypade başladım. Henüz tam alışamadım o yüzden pek iddiam yok. Umarım güzel ve sorunsuz bir turnuva olur. Saat 8'de burda olcam. Forumun chat odasından rahat rahat haberleşebiliriz. Herkese başarılar...