Nisan 18, 2024, 05:57:42 öö

Gönderen Konu: Önder Sav 7 gündür kayıp! diye konu açmıştım bizim konuda kaybolmuş anlaşılan:)  (Okunma sayısı 2102 defa)

Çevrimdışı AKSARAYSPOR

• Daimi Üye
  • AKSARAYSPOR
    • Profili Görüntüle
Hacca gitmek isteyen Elmadağlı Mustafa Ünal'a 'Araplara para kaptırma, bakarsın Muhammed seni bırakmaz' diyen CHP Genel Sekreteri Önder Sav, gelep tepkiler üzerine kayboldu. Tam 7 gündür kamuoyunun önüne çıkmayan Sav'ın nerede olduğu konusunda da bir bilgiye ulaşılamadı. Sav'ın CHP lideri Deniz Baykal'ın talimatı ile sır olduğu ve 'Kendini unuttur.” dediği öğrenildi.

HALK ÖZÜR BEKLİYOR

Peygamberimize yönelik hakaret içeren ifadeleri nedeniyle tepkilere maruz kalan CHP'li Sav, yaklaşık bir haftadır sırra kadem bastı. Sav, açıklamalarının medyada yer almasından sonra partisinin grup toplantısına da katılmadı. Sav'ın yaptığı açıklamalarla ilgili birçok sivil toplum örgütü ve vatandaşlar cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Sav, 17 Mayıs tarihinde CHP Elmadağ Teşkilatını ziyareti sırasında Mustafa Ünal isimli vatandaşın hacca gitme düşüncesini kendisine iletmesi üzerine alaycı bir üslupla karşı çıkıp, “Boş ver, Araplara para kaptırma.” diye dalga geçmişti. Bu diyaloğun medyada yer alması üzerine Sav'a karşı kamuoyunda büyük tepki oluştu. Fakat Sav, herkesten köşe bucak kaçarak bunların hiç birine karşılık vermedi. Aradan bir hafta geçmesine rağmen Sav, köşe bucak kaçarken CHP yönetiminden hiçbir düzeltme ve özür açıklaması gelmedi.

geçen gün ben bu kunuyu buraya açmıştım kaybolmuş  anlaşılan bizim konuda unutturuldu!!!!! ::)hadi konu silinecek türden olsa birşey demem ama bu konuda ne varsa silinmiş. müslüman ülkede yaşıyoruz adam peygamberimize(s.a.v)hakaret ediyor bizim konu siliniyor.hadi siyasi içerikli desem tonla siyasi konu var burda.

chp grup toplantısında dün ilginç anlar yaşandı.HZ  MUHAMMED ve hac ibadetiyle alay eden önder sav alkışlarla karşılandı.daha alkışlar dinmeden turkcellin açıklaması geldi savın dinlenme iddaası Türk telekomun ardından ikinci kez yalanlandı.
« Son Düzenleme: Haziran 04, 2008, 20:49:23 ös Gönderen: AKSARAYSPOR »

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Siyasi konular açmayalım lütfen