Nisan 27, 2024, 21:08:56 ös

Gönderen Konu: Çok Acil Yardım Arkadaşlar Ultimate Team  (Okunma sayısı 2809 defa)

Çevrimdışı felipemelo

• Profili Görüntüle
Çok Acil Yardım Arkadaşlar Ultimate Team
« : Aralık 25, 2011, 23:10:25 ös »
Arkadaşlar ben sıkı bir pesciydim taaki bu sene orjinal pes 12 alıp mlo da hayal kırıklığı yaşayana kadar fifa 12 ultimate team e başlayacağım ilk kez oynuyacağım

ÖNCELİKLE YARIN GİDİP OYUNU ALICAM İNDİRİMDE HEM  a_rtist

Sonra eve gelip yüklüycem peki sonra ???

ULTİMATE TEAM İ OYNAMAK İÇİN NELER YAPACAĞIM NASIL BAĞLANACAĞIM OYUNA NASIL BAŞLAYACAĞIM OYUN REHBERİ FELAN VARMIDIR ??? BİDE BU OYUNU ALIRKEN 8 LİRA FELAN VERİP GOLD PACK FELAN ONALR NE ???

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çok Acil Yardım Arkadaşlar Ultimate Team
« Yanıtla #1 : Aralık 25, 2011, 23:14:53 ös »
8 lira üstüne koyup alırsan her ay 4 adet Gold Pack alıyorsun.Gold Pack'lerden 75 overall üstü oyuncular çıkıyor.
Oyunu açmak için Origin yüklüyorsun ki oyunu yüklerken Origin'de yükleniyor.Bağlanmak falan dert değil CD-Key'i yazıp remember me dersen bir daha sormaz.Çok az İngilizcen varsa UT'de de anlamayacağın birşey çıkacağını sanmıyorum.Ola ki anlamazsan ben yine yardım ederim.

Çevrimdışı felipemelo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Aralık 25, 2011, 23:41:42 ös »
Teşekkürler Peki şimdi ben pc ye alıyorum da hocam bu 8 lirayı teknosadan alırken mi vericem ???  Bir de bu alt tab cılar varmış yapıyorlarmış ve maç berabere bitiyormuş çok mu var bunlardan peste hep bunlar vardı.

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Aralık 27, 2011, 00:26:20 öö »
Teknosa'dakilere sorarsan söylerler.Ellerinde Premium Key'lerden yoksa alamazsın.Kredi kartıyla 10 TL'lik Fifa Point alarak o eksiğini karşılayabilirsin.
Alt+tab'cılar turnuvaların ilk turlarında çıkıp 300 coins için her oyuncusundan kontrat düşüren gerizekalılar.İlk turu geçersen karşılaşmazsın.Neyse ki bu sene önde götürdüğün bir maçı kaybetmek gibi bir dert yok.