Mart 28, 2024, 15:01:34 ös

Gönderen Konu: ߣRK@Y vs BerkLy  (Okunma sayısı 3788 defa)

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
ߣRK@Y vs BerkLy
« : Mayıs 09, 2010, 19:19:45 ös »

Berk ile oynadığımız 3. maç :P Diğer konuda daha önce oynamadık derken yalan söylüyordum çünkü Bayern Münih'le Kayserispor'a 5-4 yenilmiştim  s_hocked 2. maçı Berk koymamı istemedi çünkü çok fazla aşağılanma içeriyordu. Benim açımdan değil, onun açısından  t_ongue İki saat ikna etmeye çalıştım 2. maçı koymaya yok dedi. Sonra "Gel koymalık yapalım." deyip 3. maçı oynadık. Yine de 2. maçtan iyidir  t_ongue Ayrıca 1-0 geriden gelip maçı kazandığımı belirtiyim.  t_ongue
« Son Düzenleme: Mayıs 09, 2010, 19:33:46 ös Gönderen: ߣRK@Y »

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ߣRK@Y vs BerkLy
« Yanıtla #1 : Mayıs 09, 2010, 19:22:26 ös »
Koy lan hadi koy koy :D 10-3 müydü neydi s_miley s_miley
Bu arada istatistiklerden de belli oluyor ki ben daha iyi oynamışım t_ongue

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mayıs 09, 2010, 19:32:34 ös »
Sevgili okuyucular, alttaki resim bol miktarda şiddet ve aşağılanma içermektedir. Yaş sınırı +18'dir.  t_ongue

s_hocked

Berk'in attığı iki gol de topun kaleciye çarpması sonucu diğer oyuncunun bomboş vurmasıyla gerçekleşti. 10 golün içerisinde 1 frikik golü, 1 kendi kalesine atma, 1 de Berk'in sıkılıp cezasahasına oynarken alıp attığım gol vardır. Makaay ise double hat-trick yapmıştır  :D

Not: Bir de penaltı olabilir. O kadar çok attım ki nasıl attığımı hatırlamıyorum.  e_vil
« Son Düzenleme: Mayıs 09, 2010, 19:36:48 ös Gönderen: ߣRK@Y »

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Mayıs 09, 2010, 19:58:49 ös »
Attığım iki golde topun kaleciye çarpması sonucu gerçekleştiyse neticede pozisyon yaratıp gol atmışım. Beleşçilik yok dostum.
6. golüne kadar falan gayet ciddi oynasam da elimden birşey gelmedi. Sonra yarı ciddi yarı resmi oynadım. Sonuç rezalet c_heesy

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Mayıs 10, 2010, 19:24:07 ös »
Güzel maçtı. İlk yarı 0-0'dan 3-0 yaptı t_ongue İkinci yarı Real Madrid'e alışmaya başladım. Fakat kontrataktan yediğim iki golle durum 5-0 oldu. Sonuç hezimet :D

Daha defansif bir dizilişle sahaya çıktığım ikinci maçımızda yine geriye düşmeme rağmen rakibin oynayışına ayak uydurdum. 3-0 geri düşmüştüm. Toparlandım. Yine 3-3 yaptım. 90 dakika 4-4 sona erdi. Uzatmalarda da güzelce vurduk topa gol oldu. Yendim işte c_heesy

İstatistiklerden anladığım kadarıyla çok fazla top kaptırmam ve düzgün şut çekememem gol yememde ve yenilmemde önemli bir etken. u_ndecided

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Mayıs 10, 2010, 21:43:11 ös »
çok top kaptırman ve topla oynamada yüksek olman ikisi beraber baya iyi çünkü daha çok atak yaptığını gösterir ayrıca aferin len öğreniyosun baya gelişme var 5-0 dan 7-5

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Mayıs 10, 2010, 21:45:16 ös »
Api kafan iyi mi :D adam 3-0dan demiş sen 5.Adam az top kaptırdım demiş bir de senin dediğine bak :D :P

"çok top kaptırman" ve topla oynamada yüksek olman ikisi beraber baya iyi çünkü daha çok atak yaptığını gösterir ayrıca aferin len öğreniyosun baya gelişme var "5-0 dan 7-5 "
Hata aramak gibi olmasın ama içmiş gibi konuştun :D

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Mayıs 10, 2010, 22:00:58 ös »
Bence sen kafayı çekmişsin hacı c_heesy
Api doğru söyledi.
İstatistiklerden anladığım kadarıyla çok fazla top kaptırmam ve düzgün şut çekememem gol yememde ve yenilmemde önemli bir etken. u_ndecided
Çok fazla top kaptırdım demişim.
İlk maç 5-0.  İkinci maç 7-5. Api bunu kastetti 5-0dan 7-5 derken.

çok top kaptırman ve topla oynamada yüksek olman ikisi beraber baya iyi çünkü daha çok atak yaptığını gösterir ayrıca aferin len öğreniyosun baya gelişme var 5-0 dan 7-5
Teşekkür ederim ne diyim s_miley Gelişmeye çalışıyorum işte.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Mayıs 10, 2010, 22:19:59 ös »
Hakketten benim kafa gitmiş :D :P

Çevrimdışı ߣRK@Y

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Mayıs 11, 2010, 18:10:24 ös »
Nasıl olduysa ben 3-0 dan sonra bozuldum. Oynayamıyordum abi. 3-3 ten sonra hemen bir gol attım ama sen de direk cevap verdin  t_ongue Uzatmalarda ise ne kadar atak yaparsam yapıyım hepsi boşa çıktı. Sen de "atamayanlara atarlar" mantığını uygulayp 2 gol attın.
« Son Düzenleme: Mayıs 12, 2010, 18:19:30 ös Gönderen: ߣRK@Y »

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Mayıs 11, 2010, 21:41:17 ös »
o "atamayanlara atarlar" olmasın :D Neyse,salla ::)