Mayıs 14, 2024, 04:00:06 öö

Gönderen Konu: hangi seviyede oynuyorsunuz ?  (Okunma sayısı 6399 defa)

Çevrimdışı fifatuzla

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
hangi seviyede oynuyorsunuz ?
« : Ekim 06, 2007, 21:54:29 ös »
Ben ilk maçımı professinal'da oynadım fena çarpıldım. semi-proya aldım kasımpaşaya 1-0 yenildim :) Galatasaray ile semi-pro'da 07'deki kadar rahat oynayamıyorum. Beceriksizliğimden değil pozisyona girmek çok kolay olmuyo sanki ne dersiniz ?

Çevrimdışı karargah_44

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: hangi seviyede oynuyorsunuz ?
« Yanıtla #1 : Ekim 06, 2007, 22:03:49 ös »
Arkadaşım Fifa bu açıdan biraz daha iyi çok olmasada.Pozisyona girmek gerçekçi, her açtığın adama gitmiyor, hepsi gol girmiyor, girenler de gerçekçi ve süpr goller insana zevk veriyor.Mesela Ümit Karan'la bir gol attım gelen ortadan harika.Havaya kalkıp ayakla vurdu(vole değil) bir de Sabriyle vole attım.Oyun gerçekten gerçekçi.

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ekim 06, 2007, 22:13:13 ös »
ben q+w ile oynamalarından çok rahatsız oldum basıp çekiyorum top yinede en iyi ihtimal kaleciye gidiyo 07'ye kadar böyle oynamaya alıştım defans arkasına atmaya şimdi koyuyu becerememek ama  şutlar  falan  iyi  her attığın  girmiyo  oyuna zek geliyo

Çevrimdışı fifatuzla

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ekim 07, 2007, 02:06:02 öö »
gerçekçilik konusunda katılıyorum. ama kasımpaşaya da yenilmek fena koydu bana o bakımdan dertleşmek istedim :)

sonra liverpool'u aldım. Galatasarayı rakip yaptım. Cimbom bu sefer liverpoola 2 tane çaktı :)

Çevrimdışı nuttertools

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ekim 07, 2007, 05:13:35 öö »
ben daha amatörde oynuyorum şimdilik alışana kadar fifa07 ye göre zorluk seviyesi bayağı artmış yarı proda bile gol atmakta zorlanıyom

Çevrimdışı AperfectCircle

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Ekim 07, 2007, 06:34:00 öö »
Bende henüz Semi Pro'dan yukarı çıkamadım. Yalnız online oynamak daha kolay geliyor ;) karşınızdaki rakip sıkça açık verdiği için. Az önceye kadar bir arakdaşla online oynadım bi kaç saat kadar ve arapaslarını kısmen çözdüm, yalnız aşırtma gollerini gereksiz yere zorlaştırdıklarını farkettim ve 07'deki kadar çok havadan kaleyi göremiyeceğimi anladım. Son dakikalarda kalecinin karşı kaleye depara kalkması harika olmuş. Tüm bunların yanında oyuna gerçek futbol anlayışını ekliyebilmiş olmaları gerçekten muazzam bir durum. Her ne kadar grafik ve control açısından beklentilerimizi Pc'lerde karşılamamış olsada EA bu sene özellikle Fifa 07'nin tüm açıklarını kapattığı gibi gerçeğe en uygun şeklinde takım savunması, alan daraltma ve takımca atağa kalkmayı eklemiş. Oynanabilirlik ve özelliklede karşı karşıya pozisyonları çözemediğim için henüz Computere karşı ezeli maçlar çıkaramıyorum. Ama bu oyunu World Class oynayan oyunculardan çekinmenizi tavsiye edebilirim şu an itibariyle :D Umarız oyunun bir açığı çıkmaz ve bu zamana kadar aldığımız keyiften fazlasını yaşarız..

Çevrimdışı melikcan07

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Ekim 07, 2007, 08:40:48 öö »
Arkadaşlar ben fifa 07 de world class zorlukla Fenerbahçe ile liverpool u 6 - 0 yendim ama fenerin kadrosu : ( kaleci = Dida Defans = Roberto carlos , Ronaldo , Beckham , İniesta   Orta saha = Kaka , Ronaldinho ,C.ronaldo      Arka forvet  = Eto'o , Rooney   Ön forvet  = Adriano    ve hepsinin gücü 99 böyle kolay yenersiniz

Çevrimdışı schenherr*gs

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ekim 07, 2007, 11:25:50 öö »
yoo ben gs deki oyuncuların gücünü azcık artırdım semi pro da bayern i 6 3 yendim:)

Çevrimdışı Yağız!

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ekim 07, 2007, 11:26:45 öö »
oyle ninemde yener :D
dun barca yla fener i yenemedim :D
1.5 urastim olmadi :D
professional i gercekten cok zor :S
bide kaleciler world class taydi :D
Lig 1 Galatasaray Menajeri

Çevrimdışı schenherr*gs

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Ekim 07, 2007, 11:30:31 öö »
ama bu 08 de hea 07 de deil
:D

Çevrimdışı schenherr*gs

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Ekim 07, 2007, 11:32:02 öö »
sadece arda yı 89:D yaptım bi de linderoth 84 barış 77 volkan yaman 83 bu kdr gerisi aynı:) ama bende kaleci amötör:D

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ekim 07, 2007, 19:00:51 ös »
world class oynuyorum kütür kütür hemde bence oyuna alışmak için challange'lere girin o zman içinde bir hırs oluyo ve kazanmak için ve farketmiyon semi-pro mu pro mu !

Çevrimdışı oss

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Ekim 08, 2007, 22:47:43 ös »
Valla ben yüklediğimden beri semi pro oynuyom her maçtada en az 2 gol atıyom ve şu ana kadar hiç yenilmedim   :D
En son gs ile fb yle 2-2 berabere kaldık.ama penaltılarda 4-2 yendim       :D

Çevrimdışı melikcan07

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Ekim 08, 2007, 22:51:04 ös »
arkadaşlar alışınca süper oluo yaa hatta ben menejerlikte her maçı yapardım ama hep yenince  sıkılmaya başladı artık hızlı sim yapıom sade avrupa maçlarını kendim oynuom maksat oyun bitsin ama siz konyaspor u alın sonra brezilyaya karşı world class ta oynayın az gol yiyen yazsın

Çevrimdışı gurkano

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Ekim 14, 2007, 14:38:27 ös »
valla ben BJK ile manager moddayım cimboma 3 tane çaktım :D benim için sorun yok ilk bir iki maç alıştınızmı gerisi gelio :D