Mayıs 06, 2024, 10:35:04 öö

Gönderen Konu: Demonun Yorumu  (Okunma sayısı 34007 defa)

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Demonun Yorumu
« : Ağustos 31, 2007, 22:58:58 ös »
Ya arkadaşlar fifa 2007 den tek farkı sonundaki 7 yerine 8 olması yani isim farkı.Serbest vuruşlar,kornerler,penaltılar,ataklar,ortalar,frikikler herşey ama herşey fifa 2007 ile ayni hiç bir şey yok ama inşallah fullu boyle olmaz.

Çevrimdışı project44

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Demonun Yorumu
« Yanıtla #1 : Ağustos 31, 2007, 23:16:57 ös »
bir tane ss atsan da bizde baksak arkadaş indirmişsinde bir ekran görüntüsü

Çevrimdışı dqussel_mavi

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 31, 2007, 23:23:09 ös »
bence abartmamak lazim.fifa 07 icinde boyle denilmisti ama oyun sonradan 06 dan cok daha ii olmustu. tek eksifi biraz daha top fiziginin gelismemesi idi. umarim fifa08 de top biraz daha agirlasmistir. balon gibi topla oynamaktan biktik. champions league oyununda bu hata biraz da olsa duzeltilmisti. herneyse ben indirirken %87 de kardesim internetin fisini cekti kafayi yedim:D:D simdi rapidden indiriyorum:D.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ağustos 31, 2007, 23:44:41 ös »
Fifa 08 için bazı arkadaşlar da fifa 2007 nin aynısı dedi ama ben demoyu oynadım gerçekten beğendim.Bir çok şey aynı olmasına rağmen grafiklerde gelişme var.Kaleciler eskisi gibi aptal değil ve demo semi pro olmasına rağmen bayağı zevkli maçlar oluyor.

Paslaşma top kontrolü gibi özellikler çok iyi.Bir de oyun çok akıcı.10 dakka fifa 2008 oynadıkdan sonra bi maç yaptım fifa 2007 de bayağı yavaş geldi bana 2007.

Top rakipteyken adam değiştirme tuşunu Q yapmışlar ona sinir oldum biraz :).Alışmamız zaman alacak bu olaya.Onun dışında gayet hoş olmuş bence.

Artık fifada da bazı şeyler yerine oturdu eskisi gibi çok köklü değişiklikler beklememek lazım.Artık başka şeylere yöneldiler.Be a pro filan gibi özellikleri geliştiriyorlar.Oynanabilirlikde bence bundan sonra da çok büyük değişiklik yapacaklarını sanmıyorum

Çevrimdışı dqussel_mavi

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 01, 2007, 00:45:20 öö »
:D neyseki rapidshare var indiriyom hizlica:D ve bitmek uzere insalla bi aksilik olmaz son parttayim:D dedigin gibi oynayabilirlik onemli bence. q tusuna ise erken alisiriz pes te de oyledi cunku:D be a pro modunu cok merak ediyorum yakin zamanda onu da ogrenecez. ayrica arkadaslar oyunda yeni camera acilari gibi kucuk yeni ozellikler yokmu ya:D

Çevrimdışı cembjk2003

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Eylül 01, 2007, 01:41:09 öö »
oyun berbat neden biliyomusunuz okadar bekledik iyi bisi var die ama yok hic tavsiye etmem oynana bilirlikte deyisiklik yok denecek kadar az oyuncu facelerinde deyisikler var ama okadar insalah full oyunda daha guzeldir

Çevrimdışı onnur

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : Eylül 01, 2007, 02:14:40 öö »
indirmeyin kotaya yazık..bize oyun lazım bbaşlarım Be A Pro suna ayıp yaw..

Çevrimdışı FearCaT

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Eylül 01, 2007, 09:44:04 öö »
bende indiriyorum şimdi %53 oldu download manager hızlı indiriyo gerçekten

Çevrimdışı Chemical Pesimist

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Eylül 01, 2007, 09:46:27 öö »
Ya bu pestede q idi ne hikmetse :)

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : Eylül 01, 2007, 12:30:27 ös »
Ama facelerde gelişme yok herkesin facesini fifa 2007 ile aynı

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Eylül 01, 2007, 12:57:32 ös »
Yenliliklerden biride pas atacağim zmn ofsaytta olan futbolcunun isminin yanında ofsayt bayrağı war.Tabi futbolcu ofsayyteyse bu ozelliğini beğendim.

Benim Fifa 2007 de saçmalıklardan biriside futbolcu taç atmak için topu eline aliyordu(ara video)Ama eline alan futbolcu taçı kullanmıyodu.Bu saçma ozellik burda devam etmiş.

Takımlardakı kaptanların kolundakı kaptanlık bandını sevmedım daha ozenılerek yapılabılırmış,hiç guzel olmamış.

Facelerde hiç bi gelişme yok.Ribery,Kaka,Ronaldınho.Messi,Kahn,Rooney,C.Ronaldo gibi dunya yıldızlarının faceleri fifa 2007 ile hemen hemen aynı diyebiliriz.

Futbolcuların Kramponlari ayni değişiklik yok.

Fifa 2007 ye gore bir değişme ise fifa 2007 demo maçlarini hep ayni hakem yonetiyodu.Bunda bu kaldirilmiş farklı hakemler yonetiyo..

Fifa 2007 deki gibi kaleciler mal değil artik her topa çıkıyorlar ve uçuyorlar buda maçın zevkli geçmesine neden olmuş oluyor.

Watcherin baba sayfadaki yazdiklar Fifa 2008 İn Yeni Ozelliklerinden Arasında en sevindiğim pozisyona girmek zor olacak daha çok çaba harcayacağiz demesi beni çok sevindirdi.

Be a Pro zaten ayri ben onu hep istiodum artik fifa 2008 e nasip oldu..

Watcherin dediği gibi futbolcu değiştirme Q olmuş gerçekten şaşırdım pesin yolunda gitmelerine..

Korner,Frikik kullanış tipleri aynı yani bi fark yok fifa 2007 de nasil korner kullaniyosa bunda da oyle inşallah Fifa 2008 Fullde boyle bişey olmaz.

HERKESE İYİ OYUNLAR.....

Çevrimdışı dqussel_mavi

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Eylül 01, 2007, 17:05:55 ös »
bende oynadim ve yenilikler:D

-kamera acilari biraz daha genislemis sanki, daha uzaga cekebiliyoruz kamerayi.
-paslasmalar ve adam gecme daha goze hos gelen bi yapi almis
-kaptanlik pazubandi ve ayaklara takilan aksesuarlar daha sikilastirilmis, oyle 07 deki gibi bol degiller.
-top fiziginde gelisme var top biraz daha agir
-oyuncularin yorulma seviyeleri gelistirilmis. yani 07 de oyuncu bi stadi kosabiliyordu bunda oyuncu biraz kossun yoruluyo arti oyuncu topla oynamazsa yorgunlugu az da olsa gidiyor:D
-kaleciler mukemmel bence
-oyunda istedigimiz formation u yaratmak ta super olmus
-rakibin defans ve attack kombinasyonalri gelistirilmis. rakiplerimiz artik tek pas yapabiliyo:D:D
-mac baslamadan spiker stadin adini ve kapasitesini soyluyor arti diger seslerde baya bi gelisme var

sevmedigim ozellikler:
-grafik olarak cok kotu ayni fifa07
-cimler hala 07 nin aynisi
-hakemler hala mal
-oyuncu formalari cok kalitesiz olmus umarim full da duzenlerler
-facelerde bi degisiklik yok
-oyuncunun topla hareketleri hala fif07 gibi mesela oyuncu donerken ani donus yapip topu kaybedebiliyo:S

simdlik gozume carpan bunlar. yani arkadaslar grafik olarak fifa bu sene sinifta kaldi ama oynanabilirlik biraz degismis ve sesler hala mukemmel.

Çevrimdışı Gökhan!

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : Eylül 01, 2007, 17:23:29 ös »
Benim merak ettiğim konu full ile demo aynı mı olur fullde gelişmelerde olabilir mi daha(transferler hariç)

Çevrimdışı EAedip

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Eylül 01, 2007, 18:24:53 ös »
Benim merak ettiğim konu full ile demo aynı mı olur fullde gelişmelerde olabilir mi daha(transferler hariç)
bence olur çünkü 07 demoda şutlar gelişmemişti full oyunda daha iyi olmuştu ama grafik konusunda pcler konsollara göre çok eksik kalacaklar ayrıca pes 2008 görede fifa nın oyun içi ve oyun dışı eklentileri çok eksik pes 2008 de maç içerisinde yedek kulubesini bile görebiliyoruz tek fark edilen özelllik oyun içerisinde güneş ışıkları her tarafta faklı sahanın bazı yerlerinde azalıyor bazende artıyor.Ama karlı havayı beyenmedim kar yağdırmaktan kaçınmışlar doğru düzgün kar bile yağmıyor fifacıyım ama pescilerede hak veriri oldum bu gidişle fifa çok kayıp verecek

Çevrimdışı merrrt

• Daimi Üye
  • Skor Tahmin: Nick; Mrtayn Sıra; 9
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : Eylül 01, 2007, 19:16:56 ös »
fıfa 2008 demoyu indirdim oynadım genel olarak güzeldi face'ler bir kaç oyuncu dışında değişmemiş duran toplar fifa 07 nin aynısı topu biraz ağırlaşmış olarak gördüm öyle balon gibi değil. we en önemlisi öyle kafadan gol atılmıyo semi proda oynadım 2 maç yaptım ilk golümü toni ile barçaya attım ilk golümü henry den yedim
oyunun fifa 07 den pek bi farkı yok...

beklediğim gib değildi. ??? ???