Mayıs 08, 2024, 18:26:15 ös

Gönderen Konu: Fıkra Yazalım  (Okunma sayısı 2569 defa)

Çevrimdışı fifa_prince

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Fıkra Yazalım
« : Ağustos 20, 2010, 14:36:52 ös »
Arkadaşlar bildiğimiz komik fıkraları yazalım ve eğlenelim :D

Ormanı maliyeciler basmış.Bunun üzerine başlamış Aslan kaçmaya, yolda bunu gören Tavuzkuşu sormuş, neden kaçıyorsunuz? E demiş Aslan bende kürk,hanımda kürk,çocukta kürk biz kaçmıyalımda kim kaçsın? Tavuzkuşu da başlamış kaçmaya, yolda Kaplumbağa sormuş,neden kaçıyorsunuz? E demiş bende takı,hanımda takı,çocukta takı. ...Başlamış kaplumbağada kaçmaya, bu sefer maymun yollarını kesmiş,neden kaçıyorsunuz, e demiş bende ev,hanımda ev,çocukta ev. Başlamış maymunda kaçmaya yolda duraklamış şöyle bir düşünmüş ben neden kaçıyorum ki? "Benim kıçım açık,hanımın kıçı açık,çocuğun kıçı açık."

Çevrimdışı fifa_prince

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fıkra Yazalım
« Yanıtla #1 : Ağustos 20, 2010, 14:42:45 ös »
Sakıp Sabancı Ağa'ya bir gün demişler ki :
-Ağa bu dünyada her şey senin için güllük gülistanlık. Nereye baksak her tarafta senin şirketleri, fabrikaları görüyoruz, (MarSA, YünSa, LasSA, ToyotaSA...). Burada işin iş. Ya diğer tarafta ne olacak, orada ne yapacaksın, nasıl kurtulacaksın zebanilerden?.. Sakip Ağa gülmüş ...:
-Öte yanda da işimizi sağlama aldık........................................... Bir tarafımızda İSA, diğer tarafımızda MuSA."xd

Çevrimdışı ztcbaba

• Daimi Üye
  • zтcвαвα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ağustos 20, 2010, 16:29:31 ös »
Ahirette İki Kadın oku kop :D

Selam, benim adım Wanda .

- Selam, benimki de Slyvia, sen nasıl öldün?

- Donarak öldüm.
...
- Ne kadar... korkunç.

- Yok o kadar kötü değildi, soğuktan titremem geçince ısınmaya başladım ve uyku bastı, sonunda huzur dolu bir ölüm.

- Peki sen nasıl öldün?

- Ağır bir kalp krizi geçirdim. Kocamın beni aldattığını sandım, onu iş ü......stünde yakalamak için eve erken geldim, fakat evde tek başına televizyon seyreder halde buldum.

- Sonra ne oldu?

- Kesinlikle evde başka bir kadının olduğundan emindim, bütün evi aramaya başladım. Çatıyı, yatakların altını her yeri aradım fakat bulamadım. Ararken aşırı yorulmuşum, kalp krizi geçirdim ve öldüm.

- Ah be güzelim bir de derin dondurucuya baksaydın, şu anda ikimiz de yaşıyor olacaktık...

ғeɴerвαнçe ѕĸ мeɴejerι

Çevrimdışı fifa_prince

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ağustos 20, 2010, 18:20:00 ös »
süperdi xD
Serçenin biri, bi bahar günü dalgın dalgın uçuyomuş. Bir anda farketmiş ki, bir yolun üstünde uçuyor ve karşıdan da motorsikletli bir adam geliyor. Her ikisi de çarpışmayı engellemek için ellerinden geleni yapmışlar ama nafile, serçe çotaaank diye kaska çarpıp düşmüş.

Motorcu hemen atlamış motordan koşmuş serçenin yanın...a. Serçe baygın yatıyor, kıyamamış, bırakamamış yolda, almış getirmiş eve. Eskiden kalma bir de kafesi var evde. Koymus az biraz su, biraz da ekmek, serçeyi de koyup kafesin içine vurmuş kafayı yatmış.

Bizim serçe bi müddet sonra ayılmaya başlamış. Daha tam seçemiyor ortalığı, hafif bulanıklık var yani. Bir bakmış parmaklık, ekmek, su falan var bulunduğu yerde. Birden telaşlanmış.
"Anaaa...". demis, "motorcuyu öldürmüşüz be !"

Çevrimdışı fifa_prince

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ağustos 20, 2010, 22:58:18 ös »
 Adamın biri eski bir macerasını kahvede arkadaşlarına anlatıyordu.Macera şöyleydi:
-"Ben dağa çıkmıştım.Önüme bir anda kocaman bir ayı çıktı.Ben kaçmaya başladım.Ayı beni kovalıyor ve bana daha çok yaklaşıyordu.Ayı tam pençeyi yapıştırcak ,kayıp düşüyordu.Bu 2-3 kez oldu böyle."
Kahve de oturan adamlardan biri şöyle dedi...:
"Abi ben ols...am altıma yapardım.
Adam cevap verir.
-"Lan ayıoğlu ayı, ayı neye basıpta düşüyor sanıyorsun!!!"

:D bu güzell xD

Çevrimdışı fifa_prince

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 20, 2010, 23:11:30 ös »
Bir ailenin evinde kedisi varmış, kadın kediyi çoook severmiş,adamsa hiç sevmezmiş.
Adam bir gün kediyi götürüp atmış ama kedi adam eve gelmeden geri gelmiş.
İkinci gün biraz daha uzağa bırakmış fakat kedi yine adamdan önce gelmiş.
Öbür gün adam baya bi uzağa gitmiş kediyi bırakmış.
Daha sonrada telefonu çıkarıp evi aramış..., kedi geldimi diye sormuş.
Kadın ''geldi'' deyince adamda:
-Telefonu ver o şerefsize bana yolu tarif etsin demiş :)