Mayıs 06, 2024, 08:24:37 öö

Gönderen Konu: Efsanelerden Güzel Sözler  (Okunma sayısı 5935 defa)

Çevrimdışı Astenic`

• Daimi Üye
  • Creeping Death..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Efsanelerden Güzel Sözler
« Yanıtla #15 : Şubat 22, 2009, 12:18:08 ös »
Barguti ne yaptığını bilir ama nedenini söylese daha iyi olur.
Bence de , konunun neden silinmesi gerektiğini bende anlamadım ???

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Şubat 22, 2009, 18:07:25 ös »
yok canım konu silinmiyecek ben onu konunun gidişatında hep yapalım edelim olduğundan söyledim biz ufuk abi ile aramızda silelim taşıyalım banlıyalım diye konuşuyoruz da alışkanlık işte :)

yoksa mantık aranıcak olsa : ben konu silinmesi gerekiyorsa taraftarı olmam silerim bunun için yetkim var.
ama daha keyfiyatla iş yapmadım ve bilinçli olarakta yapmam arkadaşlar beni tanımanız lazım bu zamana kadar. sonuçta aynı mahallenin çocuğu gibi olduk bu ortamda :)

sözlere gelince aslında silinse birşey kaybetmez ya forum :D şaka tabi , insanı kendinden alan bazı müzikler vardır.

örneğin şu dünyada yıllardır ne şarkılar sevdim ama dinlemeye bıkmayacağım sabah ezanıdır. sabahın serinliğinde arkadaşlarla ya da yalnız caminin avlusunda otururken sabah ezanı dinlemenin zevkine diyecek yok benim için
gerçi bu fantezi yüzünden hasta da olduk ya neyse :D

Çevrimdışı cartcurt

• Daimi Üye
  • Acces denied
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Şubat 22, 2009, 19:07:12 ös »
sözlere gelince aslında silinse birşey kaybetmez ya forum :D şaka tabi , insanı kendinden alan bazı müzikler vardır.

örneğin şu dünyada yıllardır ne şarkılar sevdim ama dinlemeye bıkmayacağım sabah ezanıdır. sabahın serinliğinde arkadaşlarla ya da yalnız caminin avlusunda otururken sabah ezanı dinlemenin zevkine diyecek yok benim için
gerçi bu fantezi yüzünden hasta da olduk ya neyse :D

O güzel ya. Harbiden sabah ezanı farklı bişey. Gelgelelim, herkes güzel okuyamıyo' onu..

Çevrimdışı Barguti

• FifaDelisi
  • Dıd dırı dıd Dıd
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Şubat 23, 2009, 04:21:48 öö »
mert ortamına hastayım ben o sesin yankı yapışı sabah serinliği falan ... ya serseri olmak bi başka işte