Mayıs 04, 2024, 10:21:01 öö

Gönderen Konu: fifa 13 yükleme. . . Key satın almak.  (Okunma sayısı 6853 defa)

Çevrimdışı halftipsy

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
fifa 13 yükleme. . . Key satın almak.
« : Eylül 26, 2012, 12:10:52 ös »
arkadaşlar fifa 13 ü  satın almak istiyorum. kutusuyla beraber ama key falan istemiyorum. ama bilgisayarım dvd yi okumayabilir. oyunumu nasıl yükleyebilirim ?

başlığı değiştirdim başkalarının da işine yarar belki.
« Son Düzenleme: Eylül 27, 2012, 14:16:24 ös Gönderen: halftipsy »

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: fifa 13 yükleme. . .
« Yanıtla #1 : Eylül 26, 2012, 13:01:14 ös »
Orjinal olsun ama key olmasın derken sanırım ben illa dvd sini alcam, sadece key satın almak istemiyorum demek istedin.
DVD alacaksın ama bilgisayarın DVD okumuyorsa origine DVD nin üstünde yer alan keyi girerek internetten indirebilirsin.

Ama dvd sürücün çalışmıyorsa neden bu kadar illa dvd alcam diye direniyorsun anlamadım. Sadece key alırsan fiyat en az yarı yarıya düşüyor.

Çevrimdışı halftipsy

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Eylül 26, 2012, 14:20:11 ös »
o işlerden pek anlamıyorum da o yüzden. key alınca oyunu korsan gibi internetten indirip keyi giriyoruz sadece sanırım öyle mi oluyo ?

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 26, 2012, 19:34:33 ös »
Yok korsan gibi değil. Origin adlı programı kullanarak direk EA Sports'un serverından orjinal oyunu indiriyorsun. Ben 2 senedir bu şekilde alıyorum orjinal oyunu ve sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

Çevrimdışı halftipsy

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Eylül 26, 2012, 20:59:46 ös »
şimdilik origin sitesinde pre-order var sadece. ama key satışları var fifa 13 için internette. şimdi ben o keyi alsam origin sitesinden nasıl indirme yapacağım ? sanırım oyun çıkınca pre-order yerine buy yazacak. oraya tıkladığımda hem satın almak için hemde key yazmak için bir yer olcak sanırım. bu şekilde olduğunu tahmin ediyorum yle mi oluyo ?

Çevrimdışı halftipsy

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : Eylül 26, 2012, 21:02:00 ös »
birde key alırsam ve daha sonra oyunu silersem yada pc ye format atarsam aynı keyle tekrar indirme yapabiliyor muyum ?

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Eylül 27, 2012, 01:59:45 öö »
birde key alırsam ve daha sonra oyunu silersem yada pc ye format atarsam aynı keyle tekrar indirme yapabiliyor muyum ?
keyi origin hesabına girdiğin zaman oyun "my games" böülümüne geliyor ve ordan çıkmıyor. ister oyunu sil ister yeni pc al ister başka yere yükle sıkıntı olmuyor

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Eylül 27, 2012, 02:36:09 öö »
şimdilik origin sitesinde pre-order var sadece. ama key satışları var fifa 13 için internette. şimdi ben o keyi alsam origin sitesinden nasıl indirme yapacağım ? sanırım oyun çıkınca pre-order yerine buy yazacak. oraya tıkladığımda hem satın almak için hemde key yazmak için bir yer olcak sanırım. bu şekilde olduğunu tahmin ediyorum yle mi oluyo ?

Keyi originden satın almak zorunda değilsin. Çok daha ucuza satan bir sürü yer var.

Çevrimdışı fthdgrl

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Eylül 27, 2012, 08:16:35 öö »
bunlaı öğrendiğim iyi oldu 3 senedir fifa oynuyorum ama bilmiyorum bende fifa 13 ün keyini alırım nasip ve para olursa :D teşekkürler bilgilendirdiğiniz için yararlı bir konu
bi şey ne kadar kıymetli ise , düşmanı o kadar çoktur.İman çok kıymetlidir.bu yüzden düşmanı çoktur.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Eylül 27, 2012, 14:02:08 ös »
ben 2 senedir cdkeyshere.com dan alıyorum. Hiç bi sıkıntı yaşamadım. Bugün araştırdım bi kaç site daha buldum

http://cdkeyprices.com/
http://www.cdkeyhouse.com
http://www.buygamecdkeys.com/
http://www.cdkeyexpress.com/

Fifa 13 fiyatları 35 dolar civarlarında.

bunlar var. Tavsiye ettiğiniz güvenilir bir site varsa önerilerinizi ben de bekliyorum.

Çevrimdışı halftipsy

• Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : Eylül 27, 2012, 14:15:07 ös »
gittigidiyor.com da satıyolar 69 tl normal ultimate edition 77 tl. 4000 küsür satoş yapmış bugüne kadar anladığım kadarıyla da bir sıkıntı yaşanmamış. orası daha güvenilir geldi bana. fiyatlar da aynı sayılır çok bi fark yok

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: fifa 13 yükleme. . . Key satın almak.
« Yanıtla #11 : Eylül 27, 2012, 23:40:58 ös »
D&R da orjinal dvd 90 TL ye satılıyor. İlla dvd alcam diyenler düşünebilir.

Çevrimdışı gagabag

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Eylül 28, 2012, 03:50:28 öö »
hocam ben birşey merak ettim. şimdi ben daha önce oyunu malum yerlerden indirmiştim fakat arkadaş grubumdan bir çok kişi orjinal satın almak istediklerini söyledi. bende bu kez online maç keyfi yaşamak için bende origin den satın aldım. şimdi oyunun orjinalini indiriyor fakat sabırsızlandığım için diyorum ki; acaba bendeki korsan oyunu alıp key sayesinde orjinal oyun yapamaz mıyım ? şuanda %4 oldu daha ve gerçekten sabırsızlanıyorum yok mudur bunun bir çağresi diye sormaya geldim.

Çevrimdışı WatCheR

• FifaDelisi
  • Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Eylül 28, 2012, 05:01:47 öö »
hocam ben birşey merak ettim. şimdi ben daha önce oyunu malum yerlerden indirmiştim fakat arkadaş grubumdan bir çok kişi orjinal satın almak istediklerini söyledi. bende bu kez online maç keyfi yaşamak için bende origin den satın aldım. şimdi oyunun orjinalini indiriyor fakat sabırsızlandığım için diyorum ki; acaba bendeki korsan oyunu alıp key sayesinde orjinal oyun yapamaz mıyım ? şuanda %4 oldu daha ve gerçekten sabırsızlanıyorum yok mudur bunun bir çağresi diye sormaya geldim.
Dediğin şey eskiden yapılıyordu ama şimdi yapılabiliyormu bilmiyorum. Denemek lazım.   Crackli exe dosyası yerine indirdiğin ham haldeki exe dosyayı yeniden kopyalayıp bi dene