Mart 29, 2024, 01:23:11 öö

Gönderen Konu: Görüşlerinizi Bekliyorum (Yeni Teknoloji Sitesi)  (Okunma sayısı 10379 defa)

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Görüşlerinizi Bekliyorum (Yeni Teknoloji Sitesi)
« : Ağustos 23, 2012, 18:41:42 ös »
Tanıtım:
Teknologger  yeni bir haber sitesi ama biraz daha seçici ve özel. Teknoloji, Bilim, İnternet Dünyası, Mobil Hayat, Otomotiv, Oyunlar hakkında daha bir çok zenginlikte hizmet vermeye başladı. Adımlarını hızlı ve emin bir şekilde daha da güçlendirecek olan sitemize sizi de bekleriz.
Web Sitemiz: www.teknologger.com

Fazla söze gerek yok. :D
« Son Düzenleme: Ağustos 23, 2012, 21:23:42 ös Gönderen: By VeNoM »

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Görüşlerinizi Bekliyorum (Yeni Teknoloji Sitesi)
« Yanıtla #1 : Ağustos 23, 2012, 19:50:34 ös »
şimdi sen böyle site üzerinden reklam yapıyorsun ya normalde ufuk abi böyle yapanların mesajlarını silip banlıyor ki doğru olanda bu zaten

neyse biraz inceledim
oyun sekmesine basınca oynla alakalı yazı yok diyor oysaki var.
Oyunlarla ilgili olan yazılarınız kesinlikle tutarsız ve yetersiz. Baştan savma yazılmış gibi. Verdiğiniz haberin altındaki video birkaç haberde tamamen farklı konularda. Prototype 2 için inceleme yayınlamışsınız fakat benim forumda oyunla alakalı yapacağım HER HANGİ bir yorum bile daha çok inceleme olurdu. Tekrar söylüyorum gerçekten çok tutarsızsınız. AC:3 PC çıkış tarihi konusunda bilgisayar platformuna masaüstü demişsiniz yanlış değil ama yetersiz bir ifade. Ve şimdi gelelim asıl bombaya direk kopyala yapıştır yapıyorum:

Alıntı
Assassin's Creed 3 bilgisayarlara - tekrar herhangi bir ertelenme tekrar söz konusu olmazsa- 23 Kasım 2012'de, konsollara ise 31 Ekim 2012'de merhaba diyecek. Ekim gibi beklenen yapımın Kasım başlarına sarkması takipçilerini üzse de şimdilik beklemekten başka çare yok.Amerikan Bağımsızlık Savaşı'nın konu edindiği oyunda  Ratohnhaké:ton adındaki yerliler dikkat çekiyor. Bakalım tarih 3 Kasım'ı gösterdiğinde karşımıza nasıl bir sonuç gelecek.
Ratohnhaké:ton oyunun ana karakteri Connor ın diğer adı yerlilerin adı falan değil.
Onun dışında bu alıntıladığım paragrafa youmum "ebenin amı ali sami !!!"

Bence oyun işi için yanınıza birini alın ya da komple siteden çıkarın şu haliyle baya gülünç çünkü.

Çevrimdışı BerkLy

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : Ağustos 23, 2012, 21:08:16 ös »
yeni bir haber sitesi ama biraz daha seçici ve özel. Teknoloji, Bilim, İnternet Dünyası, Mobil Hayat, Otomotiv, Oyunlar hakkında daha bir çok zenginlikte
farklılığınızı takdir ettim.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : Ağustos 23, 2012, 21:13:02 ös »
farklılığınızı takdir ettim.
Teşekkür ederim :)

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : Ağustos 23, 2012, 21:13:29 ös »
şimdi sen böyle site üzerinden reklam yapıyorsun ya normalde ufuk abi böyle yapanların mesajlarını silip banlıyor ki doğru olanda bu zaten

neyse biraz inceledim
oyun sekmesine basınca oynla alakalı yazı yok diyor oysaki var.
Oyunlarla ilgili olan yazılarınız kesinlikle tutarsız ve yetersiz. Baştan savma yazılmış gibi. Verdiğiniz haberin altındaki video birkaç haberde tamamen farklı konularda. Prototype 2 için inceleme yayınlamışsınız fakat benim forumda oyunla alakalı yapacağım HER HANGİ bir yorum bile daha çok inceleme olurdu. Tekrar söylüyorum gerçekten çok tutarsızsınız. AC:3 PC çıkış tarihi konusunda bilgisayar platformuna masaüstü demişsiniz yanlış değil ama yetersiz bir ifade. Ve şimdi gelelim asıl bombaya direk kopyala yapıştır yapıyorum:
Ratohnhaké:ton oyunun ana karakteri Connor ın diğer adı yerlilerin adı falan değil.
Onun dışında bu alıntıladığım paragrafa youmum "ebenin amı ali sami !!!"

Bence oyun işi için yanınıza birini alın ya da komple siteden çıkarın şu haliyle baya gülünç çünkü.
1-siteyi dün açtım.
2-senin adına çok üzülüyorum.
3-yazıların sana göre "tutarsız" olmasının nedeni çoğunun altında kaynak belirtilmiş bir şekilde alıntı olması.
4-Oyun sadece bir bölüm teknologgerda asıl mantık bir haber sitesi
5-protoype 2 ile dediğin konusunda malesef haksızsın çünkü site dün yayına geçti ve SEO ile ilgileniyoruz.
6-Burası sitenin geyik alanıdır yani isteyen istediği hakkındaki görüşü veya siteyi söyleyebilir Ufuk abi'de hoşuna gitmezse beni banlayıp konuyu silebilir. Bana göre Ufuk abinin bunu yapmamısının nedeni siteye sadece reklam için üye olmadığımı bilmesidir.
7-Sitenin reklamı henüz yapılmadı bü yüzden çok fazla gireni çıkanı yok.
8-Eğer "HER HANGİ bir yorum bile daha çok inceleme olurdu." diyorsan bu yorumu incelemenin kaynağı shifdelete.net'e iletebilirsin. Hatta iletirsen sevinirim.
9-"oyun sekmesine basınca oynla alakalı yazı yok diyor oysaki var. " bu konuda haklısın linki yanlış verilmiş bu düzeltildi. Teşekkürler.
10- Söylediklerinin çoğunda haklısın ama sitenin dün açılmış olması söylediklerinin %90nının çürütüyor.
11-İleriki günlerde tamamen bize ait yazılar gireceğiz.
12-Nedendir bilinmez oyun dışında ne site tasarımına ne diğer bölümlere ne de başka birşeye yorumlama yapmışsın. Bu üzücü.
13-Oyun konusunda herkesin kendince yorumları vardır. Ben yazımı yayınlarım oyunla ilgili diğer (aynı olsun farklı olsun) düşünceler beni ilgilendirmez ve bir oyun yazısıyla ilgili herkes sitenin yorum bölümünü kullanarak düşüncesini kurallara uygun şekilde getirebilir.
14-Bu siteyi bu kadar ağır eleştirmene üzüldüm ama bunun biraz da beni sevmemen ile alakası olduğunu düşünüyorum.
15-Yorumun yorumdur ve her gördüğüm yorumda ne yapıyorsam onu yaparım. (Değerli bilgiyi alır değersizi çöpe atarım.)

Umarım bu 15 madde senin için hem de seninle aynı görüşte olanlar için yeterince tatmin edici olmuştur.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ağustos 23, 2012, 21:51:08 ös »
şimdi 1-2 sene önce kavga ettik diye niye sitene laf atayım gördüklerimi söylüyorum.
SDN den aldığın yazı ön incelemedir o zaman inceleme değildir kesinlikle.
İnsanlara sitenin bir bölümünü beğenmediler diye neden diğer bölümlere bakmıyorsun diyemezsin zaten site kötü demedim oyun bölümünde çuvallamışsınız dedim.
Ha ayrıca eleştiri yapan insana senin bilgin değersiz umurumda değilsin iması yaparsan olmaz. Kaldıramayacaksan yoruma açmaman gerekir bazı şeyleri.
Ayrıca ben kendi yazımı yazarım diğerleri zerre umrumda değil gerçekten çok saçma yapma böyle itibar kaybedersin (ki var olduğuna şüpheliyim
Ne kadar enteresan ben siteyi ilk gördüğümde ve yorum yazarken sana beraber çalışmayı teklif etmeyi düşünmüştüm oyun konusunda iyi ki düşüncemi dile getirmemişim.

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ağustos 23, 2012, 21:59:51 ös »
Hadi hep birlikte sevişelim, bakir erkeklere ilgim var zaten.

Neyse şaka falan ben de sitenin girişinde bir yazı okudum (sayfa düzensiz gibi geldi ama halledilir o ya), yazı çok sıradan geldi. Düşünceyle ilgili falandı, çok yavan yazıydı. Öyle yani.

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : Ağustos 23, 2012, 22:07:36 ös »
Öninceleme kelimesinin içinde inceleme geçtiğini varsayıyorum.
Gözlem yeteğinin iyi olduğunu düşündüğüm için neden diğre bölümlere bakmadın dedim.
Bilgin değersiz demedim sitenin yeni ve bizim de şuan acemi olmamız bir gerçek ama yavaş yavaş tecrübe kazanıcaz ve bu da iyileşicek kimse en baştan beri iyi olamaz. Yavaş yavaş biz de bir iyileştirme yapacağız.
"Ha ayrıca eleştiri yapan insana senin bilgin değersiz umurumda değilsin iması yaparsan olmaz. " ben bunu kastetmedim böyle anlamana üzüldüm benim demek istediğim sitenin yeni olması ve bir kaç arkadaşımızla birlikte eğlenmek ve kendimizi geliştirmek için açtığımız bir sitedir dün açılan bir sitede hataların çok olması normaldir benim kastım buydu buna göre de eleştirilerini biraz ağır gördüm ama böyle bir ima hissettirdiysem ÇOK ÖZÜR DİLERİM kesinlikle haklısın hem senin hem herkesin yaptığı yorumlara saygım sonsuzdur hatta siteyi inceleyip hataları görüp yazman yorumunu daha değerli kılmıştır ve hatalarımı anlamama sebep olmuştur bunun içinde ayrıca teşekkür ederim.
 "Ayrıca ben kendi yazımı yazarım diğerleri zerre umrumda değil" yazmışsın ama ben bunu kastetmedim kimseye yazımı sevdirmeye, beğendirmeye zorlayamam karşıt görüşleri de haksız olsalar da kabul ederim. Nasıl bazılarına göre fifa pesden iyiyse bazılarına göre de pes fifadan daha iyi yani karşıt görüşler durdurulmaz oyun ne olursa olsun bu yüzden bir yoruma karşı çıkmaktan çok saygı duyarım.
İtibar konusunda böyle söylemene üzüldüm bu yıl okul 1.si oldum bölümümün (bilgisayar,yazılım ve biraz da donanım) en iyisiyim bölüm notlarım 10 kredisi olan web dersim ortalaması 100 dür. Ve Web sitesi yapmaktan yıllık en az 500 milyar ciro yapan bir plazada 350m kare alan ve servera sahip bir şirket teklif aldım. Hatta onlara gelen bir proje gereği beni hollandaya götürmek istediler ama bazı nedenlerden dolayı bu mümkün olmadı.

Bende yorumumu ilk yazarken ben de sana beraber çalışmayı teklif etmeyi düşünmüştüm kalp kalbe karşı derler ama arkadaşlarımın bu konudaki görüşleri ve benden beklentileri hususundan bu karardan vazgeçmiştim.
İlk yorumumun bu kadar ağır ve sert olmasının nedeni senin de ilk yorumunun ağır ve sert oluşudur ki 2. yorumunda bana göre serttir ama olsun düşünce sana ait. Yorum yapmak herkesin hakkı ama " itibar kaybedersin (ki var olduğuna şüpheliyim" böyle bir cümleyi bana yada başkasına karşı söylemek bana hakarettir ve bu bir suçtur benim ise sana karşı böyle bir şey demediğime eminim. Yorum yapmak herkesin ama bu hak bizde diye her yoruma açık konuya balta ile saldırmaya hiç bir iyi yönünü söylememeye gerek yok. Sonuçta eleştiri dediğimiz şey çoğu kişinin bildiğinin aksine konunun sadece kötü yanlarını değil hem iyi hem kötü yanlarını yazmak gerekir.
Ve yorumda en önemli şey objektifliktir.....

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : Ağustos 23, 2012, 22:09:40 ös »
Hadi hep birlikte sevişelim, bakir erkeklere ilgim var zaten.

Neyse şaka falan ben de sitenin girişinde bir yazı okudum (sayfa düzensiz gibi geldi ama halledilir o ya), yazı çok sıradan geldi. Düşünceyle ilgili falandı, çok yavan yazıydı. Öyle yani.
Yorum için teşekkürler ama bakir olduğumuzu kim söyledi :D

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Ağustos 23, 2012, 22:22:44 ös »
Senin bakir olduğunu okuduğun bölümün çok sıkıcı ve kızlara hitap etmeyişinden anladım. Zaten homofobik olduğundan gay olamazsın, hayvanlarla ilişkiye girdiysen bilemem. Api ana kuzusu, seks yaparsa babası onun harçlığını keser.

Ayrıca şu ana kadar 10 tane sevgilin olmamıştır bence.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ağustos 23, 2012, 22:27:08 ös »
Api ana kuzusu, seks yaparsa babası onun harçlığını keser.

ahahahahah :D
yazık lan bana pipimi sokacak bir delik bile yok :D
« Son Düzenleme: Ağustos 23, 2012, 22:34:35 ös Gönderen: api_duman »

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : Ağustos 23, 2012, 22:38:41 ös »
Senin bakir olduğunu okuduğun bölümün çok sıkıcı ve kızlara hitap etmeyişinden anladım. Zaten homofobik olduğundan gay olamazsın, hayvanlarla ilişkiye girdiysen bilemem. Api ana kuzusu, seks yaparsa babası onun harçlığını keser.

Ayrıca şu ana kadar 10 tane sevgilin olmamıştır bence.
Aramızda sherlock holmes varmış da haberimiz yokmuş :D herhalde bol giyoyorum desem rapci demezsin :D
Seks konusuna gelecek olursak bu görevi yerine getirecek olan bölgem gayet hazır ama seninde bir zamanlar olduğunu düşünecek olursak liseli olmanın getirdiği bazı durumlar söz konusu ama sandığın gibi inek veya sosyalleşmeyen bir insan değilim aksine geçen yıla kadar kitap açmayan yine de notlarını düşürmeyen bir insanım :D Ama öyle bir arkadaş grubum varki grup olarak biribirimizi dizginlemezsek 2. bir fatmagül vakası yaşanabilir ama tabi bizim fatmagülümüz muhtemelen bunu istemiştir ama pişman olmuştur bilmem anlatabildim mi :D

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ağustos 23, 2012, 22:45:19 ös »
Sonuç olarak yazdıklarım doğru mu değil mi

Çevrimdışı By VeNoM

• Daimi Üye
  • Bilişim Öğrencisi
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : Ağustos 23, 2012, 23:01:11 ös »
Sonuç olarak yazdıklarım doğru mu değil mi
En büyük yalanlarda bile doğruluk payı vardır :D bir kısmı doğru bir kısmı tahmin diyelim :D

Çevrimdışı jesterone

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Ağustos 23, 2012, 23:09:45 ös »
ok