Mart 28, 2024, 12:52:32 ös

Gönderen Konu: PES 2013 demo yayınlandı  (Okunma sayısı 6448 defa)

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
PES 2013 demo yayınlandı
« : Temmuz 25, 2012, 17:25:08 ös »
Konami'nin tahtını tekrar kazanabilmek adına harıl harıl üzerinde çalıştığı PES 2013'ün ilk demosu an itibariyle yayımlandı. Konami'nin sunucularından direkt olarak indirebileceğiniz demonun boyutu ise 1 GB.

indirmek için

Kod: [Seç]
http://dl.pes2013demo.konamionline.com/pes2013demo/2c7ab85a893283e98c931e9511add182/PES2013_DEMO.zip
yada

http://konamidien.vo.llnwd.net/e4/pes2013demo/2c7ab85a893283e98c931e9511add182/PES2013_DEMO.zipd3dx9_30.dll hatası alanlar için. ben aldım bununla çözdüm.

http://www.indirgen.com/D3dx9_30.dll-indiriliyor-4161.html
aynı zamanda zamundaya  da düşmüştür. zamunda tavsiye etmem trafik var 200 kb zor görüyor.

ssleri hazırladım uplayacağım.

Ve oyun hakkındaki görüşlerim.****

İlk olarak konami grafikleri fazla yormayacak bir oyuna daha imzasını atmış. fazla sistem istemeyen bir oyun. 1gb ramlı pcimde bile düşük grafikte rahatça oynadım ve pes 12 kadar kasma olmadı düşük grafikte, hatta hiç olmadı.

ve oyuna girelim.
oyun hızı çok yavaş. diğer pes serilerindeki gibi oynamak istiyorsanız hızı +2 yapmalısınız, fakat buda kaleci olayını abartıyor, topa vurulduğu an kaleci çok hızlı şekilde uçuyor ve topu alıyor. bu büyük bir hata olmuş.

kalecilere değinirsek

kaleciler bu sefer bayağı gerçekçi olmuş. gerek atlamaları gerek kurtarışları için söylüyorum görsellik olarak da çok iyi kaleciler. kalecilerdeki büyük sorun elle başlatmalarda çok saçma olmuş, hiç gerçekçi değil kaleci elini çok değişik şekilde kaldırıyor topu arkadaşına savuruyor.

defans.

bilgisayar ile oynadığımdan mı oldu bilmiyorum ama defans olayı eski pesteki gibi değil. çalım atması biraz zorlaşmış ama 5 pas ile her türlü defansı geçebiliyorsunuz ve pes 12deki gibi defans oyuncusu kıçınıza yapışık gezmiyor, gezse de nadiren oluyor.

orta sahalar aynı işte.

forvetler
balotelliyi kullandım. ben ceza sahasının bir kaç metre dışından şutlar genelde isabetli gerek balotelli gerek cassano için konuşuyorum ve kaleci rahat alıyor bu topları.

oyun içi top sesleri çok iyiydi mesela top araya sıkıştığında gelen sesler çok gerçekçiydi ama topa vurduğun anda çıkan sesin tonajı biraz abartılmış.

kadro seçimi aynı hala.

we den beridir süre gelen klasik game settings değiştirilmiş. biraz daha görsel olmuş iyi olmuş.

benim en çok hoşuma gidense forma seçimi oldu.

[/img]

Pes en azından demoda çoğu şeyde ronaldoyu kullanmış.

not: görüntüleri ben aldım.
not2: oyun güzel olmuş.
not3: fotograflar yada neyse adı, resimler düşük kalitede 1 gb ramli 512 ekran kartlı pcde çekilmiştir.
not4: balotelli'nin gol attığı yerdeki tribün çok karışık çıkmış öyle değildi o az daha düzgündü.
not5: ilk maçtı maçı 2-0 kazandım kolaydı aslında orta seviyede oynadım alışamadım ilk başlarda. diğer golu cassano ile karşı karşıya attım.

« Son Düzenleme: Temmuz 26, 2012, 01:01:46 öö Gönderen: Thecollector »
"Only a human mind could invent something insipid as love"

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
  • 7 books, 7 days, 7 chances
    • Profili Görüntüle
Ynt: PES 2013 demo yayınlandı
« Yanıtla #1 : Temmuz 25, 2012, 19:30:16 ös »
KONAMI genelde 2 demo çıkartıyor.Şu an indirdiğin demonun PES 2012'yle aynı olduğuna eminim.

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Temmuz 26, 2012, 00:44:38 öö »
yok değil hiç değil ya farklı gerçekten çok kötü 2 maç falan yaptım pes 12 den cidden daha kötü. 2012 den de bıkmıştım onu da sevmemiştim ama nasıl bir sıçıştır arkadaş bu böyle leş bir oyun görmedim. Grafikler sanki pes 6 nın biraz düzeltilmişi başka hiçbir şey yok cidden yok leş ya çamur resmen top kontrolü Fifa 07 top ayağa yapışıyor ayrıca son sürat koşan bir adam zank diye sola dönebiliyor aynı fifa 07 , top hala uçuyor resmen balonla oynuyoruz. Hala klasik golden başka gol atamıyorum uzaktan şut imkansız klasik gol dediğim de ceza sahasına in yaya pas at ve gömçür 11 den beri bunun haricinde çok nadir gol attım peste çok garip bi oyun ya gerçekten çok kötü ha birde defansta yatarak top alma dışında ayakta müdahale ile bir top kapma yolu var mı (fifada şut tuşunun defanstaki işlevi) normal prese basınca markaj yapıyor sadece çünkü  çok acayip ya bu yeniliği koyarsın oyuna ama ayakta müdahaleyi koymazsın nasıl bi kafadasın konami çok acayipsin yahu
işin garibi türkiyede ps kafelerde pes oynayan öküzler şu oyunu kayıtsız şartsız kabul edecek ya bi de onun üstüne fifaya(daha bi demo yok kabul ama şuan fifa 12 yi bi daha çıkarsa yine gömer ea) laf edecek ya ona çok uyuz oluyorum ya

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Temmuz 26, 2012, 00:51:46 öö »
bide şu var Bonucciyi forvet arkasına kadar çıkaran chiellini ile ceza sahamda sıfıra inen bir yapay zeka var ki aman yarabbi o yahu öyle

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Temmuz 26, 2012, 00:57:52 öö »
Ps3 demosunu indirip oynucam birazdan.Görüşlerimi yarın felan yazarım büyük ihtimal

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Temmuz 26, 2012, 01:12:01 öö »
pes 12 den iyi grafikleri var.net. ayrıca oyuna girerken olan menüler gayet iyi.

edit: ayrıca presi x+e ile yapıyor. markaj içinse sadece x.
« Son Düzenleme: Temmuz 26, 2012, 02:40:22 öö Gönderen: Thecollector »

Çevrimdışı api_duman

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Temmuz 26, 2012, 13:45:59 ös »
http://www.youtube.com/watch?v=nnNmEtZMUH4&feature=relmfu
kaleciler gerçekçi (!) 0:45

bide şey var milli marş okurken bir oyuncu rep yapıyor diğeri romantik bir şarkı söylüyor gibi çok enteresan yahu cidden ben daha kötüsünü görmedim

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Temmuz 26, 2012, 13:48:04 ös »
onu WE oynamış biri olarak diğer WE-PES  oyunlarına göre söyledim ;)

daha pes 2009'a kadar adamlar kaykıla kaykıla koşuyordu büyük adım pes için bu.

Çevrimdışı ziyaretci

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Temmuz 26, 2012, 17:03:32 ös »
çağanın dediği gibi 12nin aynısı şu an.sadece balon toplar düzeltilmiş birazcık ama hala şut ve paslarda fifa 10daki estetiği bile yakalayamamışlar.Bir de yeni bi özellik eklemişler adamı istediğin yere kaçırabiliyosun heralde.L2'ye bastığımda bi ok çıkıyo yön felan veriyosun adama.Yani heralde bunu yapmaya çalışmışlarda oturmamış tam nereyi gösterirsen göster dümdüz koşu yapıyo sadece oyuncular.Özet olarak fifa 13 yine gömücek pesi yeşil sahaya..

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Ağustos 04, 2012, 14:09:06 ös »
PES 2013'de Spor Toto Süper
Lig de Yer Alacak..

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Eylül 02, 2012, 03:46:36 öö »
2. demoda yayınlandı.PS3'te oynadım.Oyun fena değil de bu oyunun yapımcıları maçları açıp götlerini dönüp göt delikleriyle izliyorlar sanırım.

Jordi Alba 77 (Açıklamaya gerek yok.Geleceğin en parlak sol beki)
Badstuber 77 (Alman savunmasının vazgeçilmezlerinden.Bayern'in ŞL finali oynamasında payı büyük.)
Mario Gomez 77 (Sezonun flaş santraforu)
Müller 79 (Hem Almanya'da hem Bayern'de çok iyi performans sergiledi.)
Krasic 88 (Overrated'in uzayıdır bu.Fenerbahçe'de 88 olursa piçim.Eğer Fener'de harbiden 88 olursa sizin göz deliğinizi sikeyim.)
Sergio Ramos 85 (Hadi bi siktirin gidin.O puanlama sisteminde bu adamı 90 altı yapan zihniyetin amına koyayım.Fifa'da da düşük diyen adam çıkarsa diye söylüyorum Fifa'da puanlar bu kadar yüksek dağıtılmıyor.)
Adriano 87 (Bu adamın Barça'ya geldiğinden beri yaptığı bir tane olumlu hareket varsa kendi götümü sikerim.)
Valdes 89 (Taşak geçiyorlar sanırım.)
Soldado 75 (Benzema'nın 83 olduğu bir oyunda 75'i haketmeyen bir oyuncu.Ama büyük takımlarda oynamıyor diye pek üstünde durmayacağım.)
Toquero 69 (O da büyük takımda oynuyor sayılmaz da 69 lan.Suçu günahı ne bu adamın.Bilbao'nun as takımında oynayabilen bir insan evladından bahsediyoruz.Puanları veren adamın kızını sikse bu kadar düşürülmezdi.)
Welbeck 77 (Sevmiyorum ama bu da ayıptır.)
Kagawa 79 (Oha be.Oha ulan napıyosunuz siz ? )

İlk izlenimlerim bunlar gerçekten sinir oldum.Göz var,nizam var.Bu adamların hepsi bu senenin parlak oyuncuları.Aralarında overrated olanlar da var.Sizde bi değerlendirin şu adamları ve overallerini.

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Eylül 02, 2012, 12:06:52 ös »
2.demo bugün pcye çıkıyor. senin yazdığın oyuncu overalleri harbi boktan ama.

büdüt: yanlış anons eylül içinde çıkacakmış. bugün eylül içi değil mi? pcye niye geç çıkıyor?
« Son Düzenleme: Eylül 02, 2012, 21:28:29 ös Gönderen: Thecollector »

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Eylül 02, 2012, 22:59:35 ös »
Adriano ilk olumlu hareketini yaptı o da gol atması değil.Kuponumu tutturması.

Çevrimdışı Equando

• Daimi Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Eylül 19, 2012, 11:37:28 öö »
Krasic Fener'de 88 olmaz demiştim,keşke Fener'de olsaydı da 88 olmasaydı.Hala Juventus'ta.

Çevrimdışı Thecollector

• Daimi Üye
  • İnsan
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Eylül 19, 2012, 13:12:18 ös »
güncelleme gelir oyuna herhalde.